Esileht Sünnitus Hepatogestoos ja esilekutsumine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hepatogestoos ja esilekutsumine

Postitas:

Kellel on hepatogestoos diagnoositud-mitmendal nädalal ja mis näitudega on teil esilekutsutud sünnitus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37+1 kutsuti esile, hakkas eelkõige minu tervisele.

http://www.everydaywithblondie.ee/2020/12/hepatogestoosi-paevik.html?m=1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:05; 18.02 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat pole tegelikult näidud halvenenud, aga sapphapped on 17 mingit ühikut. Peaks olema alla 10. Arst tahab ikka esile kutsuda. Rasedust üle 38 nädala..  Ma nii tagaks oodata, aga samas äkki läheb olukord järsku halvemaks? Äkki mõjub lapsele ikka halvasti? Võtan ju kangeid rohte ka.. Oeh ma ei tea, kas vaielda ja püüda edasi oodata loomulikku sünnitust või ei..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 nädalat pole tegelikult näidud halvenenud, aga sapphapped on 17 mingit ühikut. Peaks olema alla 10. Arst tahab ikka esile kutsuda. Rasedust üle 38 nädala.. Ma nii tagaks oodata, aga samas äkki läheb olukord järsku halvemaks? Äkki mõjub lapsele ikka halvasti? Võtan ju kangeid rohte ka.. Oeh ma ei tea, kas vaielda ja püüda edasi oodata loomulikku sünnitust või ei..

Selle haigusega pidid ohud raseduse kasvades suurenema. Minu jaoks oli äkksurm piisavalt jube, et esilekutsumisega nõus olla. Sellest ei anna miski teada vaid see lihtsalt juhtub järsku

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 16:05; 18.02 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgus veel, et lisaks hepatogestoosile oli mul ilmselt kalduvus ka rasedusdiabeedile, mis jäi diagnoosimata. 38+5 sündinud poja kaalus üle 4 kg. Kõik kohalolnud naised hüüatasid, et “Oh kui suur laps”, kui beebi välja vupsas. Hea, et ei oodanud enam. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks leiab hepatogestoosi kohta eestikeelset infot väga vähe ja raseduse jooksul selle ennetamine pole võimalik.Hepatogestoosi puhul loote kasv ei ole häiritud, kuid sapphapped võivad imenduda loote verre. Seetõttu võidakse kutsutakse sünnitus umbes 37. nädalal esile. Minu diagnoositi hepatogestoos 33.rasedusnädalal ja suunati koheselt edasi täiendavateks uuringuteks. Rohtudega võib sapphapped kontrolli alla saada, kuid igaksjuhuks tuleks haiglakott kokku pakkida. Kui sapphapete näit on üle 10, siis on see igaljuhul juba häirekellaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus Hepatogestoos ja esilekutsumine