Esileht Sünnitus Herpes ja sünnitus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Herpes ja sünnitus

Postitas:

Mu mehel on aastaid käinud herpese lööve huule peale. nüüd lõi välja ka suguelundile. Kuna olen ise 30 nädalat rase ja pole kunagi herpest välja löönud jooksin ummisjalu ÄE juurde ja ausalt öeldes tema rahulikus asjasse ajas mind rohkem paanikasse. Ütles, et arvatavasti on minu kehas ka ikka herpes olemas, ilma et see oleks välja löönud. Ja et herpes võib lüüa ükskõik kuhu välja kui organism nõrgeneb. Ja raseduse jälgimisel see ei muuda midagi, aga kui herpese villid peaksid välja lööma, siis tuleb valvearstile minna ja ravi teha. Aga kust ma tean, millal see asi mul välja lööb kui üldse lööb. Äkki juhtub see keset sünnitust, kas siis ei saagi ma sünnitada? veel tegi ta mingi analüüsi antikehade määramiseks. Netis räägitakse hirmsatest asjadest, millest tema sõnagi ei rääkinud. see ju on väga ohtlik asi titale. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt rahune maha. Sa ju ometigi tead, et herpesviirus on enamikel inimestel. Ei juhtu sinu ega titaga mitte midagi. Rasedus võib katkeda herpese pärast ainult esimesel kolmel kuul. Ja seda siis, kui sa sel ajal esimest korda nakatud herpesesse. Sina oled ju lõpusirgel.
Mul on genitaalherpes juba palju aastaid olnud. Kaotasin süütuse ja sain herpese vastutasuks. Mul on kolm last sündinud. Raseduse ajal on samuti lööve välja löönud. Kõik ämmaemandad, kes mind kontrollinud on, on ka asjast teadlikud olnud. Ainult nüüd viimasel korral oli juttu ka sellest, et arst äkki kirjutab tabletiravi välja. Aga ka seekord jäi asi sinnapaika. Olen kasutanud Zoviraxi kreemi. Kusjuures aitab. Enne sünnitust pole herpes välja löönud. Muidu ikka lõi paar korda kuus ka välja. Kõik lapsed on sündinud loomulikul teel ja täiesti terved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kui sul on herpes, siis pead jalgu ristis hoidma ja veel 3 kuud peale tähtaega sünnitusega ootama.
Kõik teised naised teevad nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ära tunda genitaalherpest? Sümptomid on sügelus ja ärritustunne genitaalide piirkonnas, palavik, peavalu, halb enesetunne, valud lihastes.
Genitaalide piirkonnas punetavad laigud, mille pinnale hiljem moodustuvad erineva suuruse ning kujuga villid. Varem tekkinud villid haavanduvad, uusi ville võib pidevalt juurde tekkida. Haiguskolde piirkond on turses, punetav ning valulik.
Kuna Sul pole varem herpest välja löönud, on kasulik teada mis võib herpest vallandada: üleväsimus,
stress, depressioon, ultraviolettkiirgus, menstruatsioon, teised viirusinfektsioonid ja suguelu, kui vahekorraga kaasnevad mikrotraumad/nahavigastused suguelunditel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei löö herpes ühtäkki korraga ja järsult välja, nii et Sul keset sünnitust äkitselt suur vill välja lööb ja sünnitada ei saa. Kui lööb siis üldiselt on ikka algul tunda kihelust ja sügelust ja alles mõne päeva moodudes tekib vill.
Teiseks ei ole herpes kuidagi raseduse lõpus rasedusele ohtlik. Põdesin ka huuleherpest teisel trimestril ja ei olnud hullu midagi.
Kolmandaks levib herpesviirus ühelt inimeselt teisele otsese kontaktki kaudu – suudeldes, juues samast pudelist jms..
Kui kasutate samal ajal kaitsevahendit või veel parem vahekorras ei olegi siis ei ole Sinul küll vaja sellepärast karta. Samuti tasuks musitamist vältida ajal kui teisel vill huule peal.
See paanika on hetkel asjatu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 01:03; 22.03 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Herpes on ohtlik ainult siis rasedusele, kui see esimest korda välja lööb üldse ja raseduse ajal. Kui varemalt on juba olnud huule peal näiteks, siis ei juhtu mitte kui midagi enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul pole huulel herpest olnud, siis tekib küsimus kuidas see su mehele sinna alla tekkis hoopis. Huule ja genitaalherpesed on erinevate tüvedega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul pole huulel herpest olnud, siis tekib küsimus kuidas see su mehele sinna alla tekkis hoopis. Huule ja genitaalherpesed on erinevate tüvedega.

See on hea küsimus ????
Üldiselt nakatumine ilma seksuaalvahekorras olemata või huuleherpesega partneriga oraalset seksi omamata pole eriti tõenäoline.
Teine variant on see, et olete vasemalt nakatunud, aga Teil puuduvad sümptomid ja villiline lööve.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 01:03; 22.03 15:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Herpes ja sünnitus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.