Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Herpes.

Postitas:

Küsin ikka targematelt nõu kuna otsingu tulemus herpes andis ainult ühe vastuse. Varem pole mul ühegi rasedusega genitaalherpes välja löönud kuid kahjuks on see rasedus nüüd erand. Kuidas ja millega seda saab ravida või leevendada? Tablette ei tahaks tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Herpes on vastsündinule (minu teada ka tegelt lootele) äärmiselt ohtlik. Seega, kui sa tablettravi teha ei taha, siis vaatamata sellele kindlasti räägi oma arstile, et sul herpes avaldus! Ja räägi läbi, mis riskid sa võtad sellega, kui tablettravi ei taha! Ja mis riskid sul sünnitusel on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas kusagil mujal on sul herpes kunagi välja löönud? Herpes ohtlik lootele siis, kui lööb raseduse ajal välja esimest korda. Vot seda ei tea, kas herpese asukohal seal juures mingit tähtsust on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain herpesest jagu lihtsalt hügieeni ja õhutamisega. Mul küll polnud raseduse ajal. Lihtsalt pesin pärast iga wc-s käimist, kuivatasin iga kord erineva rätikuga, mille kohe pessu viskasin, võimalusel olin püksata (kodus seeliku all täiesti võimalik). Kindlasti loobusin sel ajal sünteetilisest pesust ja stringidest. Kui pidin panema püksid jalga, et kuskil midagi asjatada, siis oli pükste ja ihu vahel voldituna puuvillase marli tükk.
Vähem kui nädalaga sain korda. Rohkem pole välja löönud ka. Ma ei tea, kust see tuli ja miks just nii välja lõi.
Mitte kunagi ei ole mul olnud herpest huulel või kuskil mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult kui ta teil on vahemalt yhe korra valja loonud siis see tahendab et ta on veres ja nuud ta kuskile ara ei lahe. ja kui naiteks immunsusteem on norgenenud siis voib valja luua. ja saanud te olete seda ilmselt seksuaalselteel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli mõni nädal tagasi sama jama. Mehel on huule peal herpes koguaeg, mulle pole kunagi nakatunud. Ja nüüd 32 nädalal lõi mulle genitaalile (suuseksi tagajärjel siis). Ämmakas lasi teha veretesti, et kas on esmaskordne – oli. Siis sõin koos mehega 5 päeva Valtrexi tablette, läks väga kiirelt üle ja tagasi pole tulnud. See on just jah siis ohtlik ja vajab ravi kui see on esmakordne.
Kindlasti ravi välja, see rohi pole ohtlik lapsele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul esmakorde pöördu kohe arstile ja kui ei ole kuid raseduse jooksul korduvalt välja lööb peab umbes kuu enne sünnitust hakkama rohtu võtma, et vältida selle tekkimist sünnitus perioodiks – nimelt kui sünnitusel on see mokale välja löönud võidakse teha keiser, aga ei pruugita..mul nt raseduse jooksul juba 4 korda välja löönud, sest tööl nii külm ja jalad koguaeg külmas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.