Esileht Hobinurk Hesburgeri Drive in

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Hesburgeri Drive in

Postitas:
Kägu

Palun selgitage, kuidas seda kasutada. Usun, et seal ei ole midagi keerulist, aga lihtsalt ei julge esimest korda sinna ukerdama minna.

Sõidan autoga sappa… Kuidas edasi? On seal mingi telefon või kuidas see suhtlemine käib? Kas drive in kasutaja saab toidu kiiremini kätte kui tavasabas seisja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

neil on mõned meetrid enne luuki mikrofon, selle kaudu edastad oma tellimuse. ja siis sõidad luugini ja saad sealt kätte.

mis kiirust puudutab, siis minu kodu-hessis läheb 90% kordadest drive-inis kauem. kuskil mujal võib teisiti olla, ei tea.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitav on Hesburgerit üldse mitte kasutada.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas drive in kasutaja saab toidu kiiremini kätte kui tavasabas seisja?

Seda sa näed ise järjekorras olevate autode arvu vaadates. Meil Tartus on mõnes Hessis mõnel kellaajal autosud ikka kümmekond, samas putkas sees pole kedagi. Ega aeg-ajalt polegi kiirus oluline, mugavus kaalub üles. Ma pigem istun 10 minutit kauem autos kui et pargin, väljun, ootan 4-5  minutit sees, tulen autoni tagasi. Nälg pole nii tappev kunagi olnud.

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Autost väljumine on näiteks keerulisem kui beebi-magavad lapsed autos vmt. Aga hessidel on võimalik nii kullerplatvormist kui enda äppist ka tellimus ette teha – kätte saab küll siis vist tõesti vaid seest, mitte drive inist.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pigem istun 10 minutit kauem autos kui et pargin, väljun, ootan 4-5  minutit sees, tulen autoni tagasi.

See on ikka tõesti kohutav pingutus ka…

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhiline on leida õige suund! Neid on küll nähtud, kes vastupidises suunas sõidavad.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pigem istun 10 minutit kauem autos kui et pargin, väljun, ootan 4-5 minutit sees, tulen autoni tagasi.

See on ikka tõesti kohutav pingutus ka…

Mis pagana pingutus? Kui ma juba miski ime pärast üldse otsustan Hessi kiirtoidu kasuks, siis ongi sel enamasti vaid ainus põhjus, et saan autost väljumata kiirelt nälja kustutatud. Kui viitsiks parkida ja kuhugi kõndida, leiaks mitmeid palju tervislikumat toitu pakkuvat kohta samas piirkonnas. Nii et jah, Hessi ega Mäki pärast ühtki lisaliigutust ei tee. Kui sabas on juba 6+ autot, siis ei viitsi seal passida kah.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pigem istun 10 minutit kauem autos kui et pargin, väljun, ootan 4-5  minutit sees, tulen autoni tagasi.

Keskmise burksikliendi profiil.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teada!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teada!

Sa siiani ei teadnud või?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teada!

Kas sa tõesti arvasid, et ilma sinu teavitustööta mitte keegi ei tea, et burks on ebatervislik ja teeb paksuks? No nagu tõesti?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõin viimati burksi, kui Hessis veel rukkiburger oli. Viimasel aastal olen paar korda vrapi võtnud, kui võõras linnas olen ja pole tahtmist ringi konnata ja söögikohta otsida ega raatsi sellele ka aega kulutada.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sõin viimati burksi, kui Hessis veel rukkiburger oli. Viimasel aastal olen paar korda vrapi võtnud, kui võõras linnas olen ja pole tahtmist ringi konnata ja söögikohta otsida ega raatsi sellele ka aega kulutada.

Aga Hessi üles otsimiseks ikka leiad selle 10 minutit? 😀

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teada!

Kas sa tõesti arvasid, et ilma sinu teavitustööta mitte keegi ei tea, et burks on ebatervislik ja teeb paksuks? No nagu tõesti?

Tundub, et ei tea ju, kui kõik nii rõõmsalt seda endale sisse ajavad ja jagavad kogemusi, kuidas kõige vähema jalavaevaga oma annus kräppi kiirelt hammaste vahele saada. Kui teaks, siis ju ei ostaks ja sööks seda?

0
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea teada!

Tundub, et ei tea ju, kui kõik nii rõõmsalt seda endale sisse ajavad ja jagavad kogemusi, kuidas kõige vähema jalavaevaga oma annus kräppi kiirelt hammaste vahele saada. Kui teaks, siis ju ei ostaks ja sööks seda?

Olen teemaalgataja. Ma käin hessis kolm korda aastas. Nii õudne, eks?!

Teeme nii, et sa ei hakka teemat solkima? Ei viitsi ortorektikule järjekordselt tõestama hakata, et mu kehakaal on korras. Ja tervis ka. Ma ei söö iga päev burksi. Ja ei söö ka iga nädal või iga kuu.

Sa oled kõik teemad täis pas…ndanud oma tevisliku toitumise mölaga. Majoneesi teemast jäi veel väheks?

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea! Räägi veel, palun!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab jälle pihta see tore fantaseerimine stiilis “kolm korda aastas”, “kord kuus” jne. Hea, kui te ise usute seda mula.
Kui sa sinna “kolm korda aastas” satud, siis what’s the rush? Istu ja naudi rahulikult oma erilist kogemust 😀

0
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Selle “kolm korda aastas” fantaasia kohta veel – te, fantaseerijad, ise ei saa sellest muidugi aru, aga inimesed, kes sitta ei söö, ei söö seda üldse. Ei kolm korda aastas ega ka harvem. Need, kes mingi hessi järele kihelevad, söövad seda ikka igapäevaselt. Eks meil kõigil ole igasuguste toitumisharjumustega tuttavaid-töökaaslasi ja näeme, kuidas see hessitamine tegelikult käib.

0
-13
Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks? Ega lolli ei pööra, nagu vanarahvas ütles.
Ega sul ju nii palju keeleoskust ja aru ka ei ole, et näiteks loeks või kuuleks midagi nende riikide ja rahvaste tervisliku seisu kohta, kus burksi ja muu sita söömine juba aastakümneid enne meid populaarne oli ja teeks sellest mingeid järeldusi. Friikad ketšup on ju aedvili 😀 Söö “terviseks”!

0
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Hakkab jälle pihta see tore fantaseerimine stiilis “kolm korda aastas”, “kord kuus” jne. Hea, kui te ise usute seda mula.

Kui sa sinna “kolm korda aastas” satud, siis what’s the rush? Istu ja naudi rahulikult oma erilist kogemust ????

Ja ongi ortorektik majoneesi-vihkaja kohal!

Moded, kas teda tõesti ei saa blokeerida? Kõik teemad, kus vähegi saab, rikub ära.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sul ju nii palju keeleoskust ja aru ka ei ole, et näiteks loeks või kuuleks midagi nende riikide ja rahvaste tervisliku seisu kohta, kus burksi ja muu sita söömine juba aastakümneid enne meid populaarne oli ja teeks sellest mingeid järeldusi. Friikad ketšup on ju aedvili ???? Söö “terviseks”!

Aga ikka ju räägid? Ehkki küsid, et milleks peaks rääkima?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sul ju nii palju keeleoskust ja aru ka ei ole, et näiteks loeks või kuuleks midagi nende riikide ja rahvaste tervisliku seisu kohta, kus burksi ja muu sita söömine juba aastakümneid enne meid populaarne oli ja teeks sellest mingeid järeldusi. Friikad ketšup on ju aedvili ???? Söö “terviseks”!

Aga ikka ju räägid? Ehkki küsid, et milleks peaks rääkima?

Ei räägi rohkem, ära muretse. Söö söö, võta lapsed ka kaasa järgmine kord.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

meenutan sulle lihtsalt, et hesburgerist saab ka salateid ja wrappe, ei osta sugugi kõik seal sabas seisjad burgerit. kui ma mõtlema hakkan, siis ma pole kiirtoidukettide burgerit söönud u 20 aastat. hessi satun küll mitu x aastas.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib see arusaamine, et on olemas ainult kaks varianti – sa kas ei söö mingit asja absoluutselt mitte kunagi (majoneesi, burksi vms) või sööd seda absoluutselt vääramatult iga päev. Mingit muud vahepealset versiooni ei eksisteeri.

Ma näiteks eile sõin päeva jooksul juba paljusid erinevaid asju ja täna olen ka juba päris mitu asja söönud, kusjuures need on täiesti teised asjad kui need, mida ma eile sõin. Ükski neist asjadest ei olnud Hesburgeri burks, kuigi ma vahel söön ka seda. Aga vot majonees esines küll nii eile kui ka täna 😀 Samas ma ei näe ette, et ma homme majoneesi sööks…

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib see arusaamine, et on olemas ainult kaks varianti – sa kas ei söö mingit asja absoluutselt mitte kunagi (majoneesi, burksi vms) või sööd seda absoluutselt vääramatult iga päev. Mingit muud vahepealset versiooni ei eksisteeri.

Ma näiteks eile sõin päeva jooksul juba paljusid erinevaid asju ja täna olen ka juba päris mitu asja söönud, kusjuures need on täiesti teised asjad kui need, mida ma eile sõin. Ükski neist asjadest ei olnud Hesburgeri burks, kuigi ma vahel söön ka seda. Aga vot majonees esines küll nii eile kui ka täna ???? Samas ma ei näe ette, et ma homme majoneesi sööks…

Midagi “igapäevaselt sööma” ei tähenda sõna-sõnalt “iga jumala päev sööma”. Point on selles, et kui kellegi jaoks on ok kord kuus hessis süüa, siis see on selle inimese jaoks nö igapäevane/tavapärane/ok toit ja ta ei jaga eriti matsu, mis tal hammaste vahelt sisse läheb.

0
-8
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eee… mida see igapäevaselt söömine siis tähendab, kui mitte igapäevaselt söömist?

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

ta ei jaga eriti matsu, mis tal hammaste vahelt sisse läheb.

Sinult on korduvalt küsitud, mida siis peaks sööma ja kuna sa järjepidevalt keeldud oma veendumusi ja arusaamu avamast, siis pole su sõnavõtud väärt mitte kõigevähematki. Täiesti sisutühi möla.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

ta ei jaga eriti matsu, mis tal hammaste vahelt sisse läheb.

Sinult on korduvalt küsitud, mida siis peaks sööma ja kuna sa järjepidevalt keeldud oma veendumusi ja arusaamu avamast, siis pole su sõnavõtud väärt mitte kõigevähematki. Täiesti sisutühi möla.

Ega jah, kui mingit kräpiburksi ei söö, ega siis midagi muud ju ei olegi suurt süüa. Kes see loll ikka poest liha või kala ostab ja ise pannile paneb. Aega ei ole ju, eks?

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot, ma olen su postitusi võrdlemisi suure huviga lugenud ja siiani oled sa ka kõikvõimalikku poekraami kräpiks nimetanud. Kuidas sa nüüd siis ühtäkki poest liha ja kala ostad? Ei hangigi tuttavalt talunikult garanteeritult mahedalt kasvatatud liha? Mune ostad ka poest? Piima? Jessas, tead ka ikka, millest need koosnevad?

Ploome sa poest ei osta, seda ma just alles lugesin. Puuviljad ju tohutu kahjulikud, arusaadav. Aga liha? See nüüd siis äkki pole kahjulik?

+6
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Hobinurk Hesburgeri Drive in