Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hetkel käimas 31 rasedusnädal ja kahel järjestikusel ööl tugevad päevadevalud!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hetkel käimas 31 rasedusnädal ja kahel järjestikusel ööl tugevad päevadevalud!

Postitas:

Nüüd hakkan juba vaikselt muretsema. Käimas on 31 rasedusnädal ja täna öösel olid eriti tugevad päevadevalud vasakul pool.Valud lõid mitu korda, mitte järjest aga mingi aja möödudes. Olid nii tugevad, et ärkasin ülesse ja liigutadagi ei saanud.
Alaselg ka valutab, voodis üldse raske liigutada ennast.
Esimese lapsega mäletan, et hakkas samamoodi enne sünnitust aga no siis oli nädalaid 35 + ja laps sündis 37 nädalal. Hetkel on ju liiga liiga vara, et selline tugev ettevalmistus käima peaks. Kõht on pidevalt ka toonustes, vahet pole, kas pikutan voodis rahulikult või toimetan muude asjadega.
Kas peaksin ühendust võtma valvetoaga või see teise lapse puhul normaalne, et nii vara juba hakkab kõik peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa ootad?? Erakorralisse!!!
Las vaatavad su üle. Mul olid samal ajal seljavalud ning tuli välja, et lühenenud emakakael ning oht enneaegsele. Hoiti 1 öö sees ning tehti ära kopse ettevalmistav süst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistaks valveämmakale ja vaataks, mis ta ütleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese lapsega ei olnud eriti mingeid valusid eelnevalt, ainult toonused. Nüüd aga teist oodates on juba nädalaid olnud nii päevadevalusid, valusaid toonuseid, seljavalu kui kõike muud. Niiet rasedused on erinevad.
Aga sul tõesti nädalaid veel nii vähe, et mina helistaks küll arstile või ämmakale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama seis. 31+ nädalatel oli kõht koguaeg kõva. Läksin igaks juhuks erakorralisse. Jumal täatud. Olin haiglas 4 päeva ja nüüd edasi pean ka ainult pikutama, kuna emakakael lühenes:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minagi vaevlen siin sama probleemiga. Rasedust samuti 31+. Tööl olles (istuv töö) on kõht väga tihti toonuses ja kõva. Kodus seda ei tähelda. Nüüd viimasel nädalal on lisandunud selline tuim päevade valu korra päevas. Ei ole valus, ei ole otseselt ebamugav, häiriv. Aga on teistmoodi märgatav tunne. Teisipäeval räägin oma arstile, vaatame, mis kostab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hetkel käimas 31 rasedusnädal ja kahel järjestikusel ööl tugevad päevadevalud!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.