Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Hetkel madalseisus olevad inimesed

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on mitu sügist olnud raske, eriti just november. Eelmine aasta olin täiesti mustas augus.

Hetkel depressioonis ja madalseisus olevad inimesed, mis annab teile igapäevaselt jõudu ikka edasi minna?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsetan igasugu asju, st peamiselt toidulisandeid. Töö on loominguline – kui jaksan teha, annab palju rõõmu. Töö tähtaegade suhtes olen palunud ajapikendust, see võttis ärevust maha. Mõtlen, kas mitte osta valgusravilampi. Suhtlen elusate inimestega nii palju kui võimalik. Käin massaažis. Püüan võimalikult vähe arvutis olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludega seonduv! November saab kohe läbi ning loodetavasti tuleb maa valge. Õige pea on juba suvi jälle käes, kes suve armastab. Soovitan samuti toidulisandeid ja lähedastega koos olemist. 🙂

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka viimastel aastatel iga sügis depressioon süvenenud, aga see aasta imekombel mitte, kuigi objektiivselt on elu keerukam. Olen hakanud igapäevaselt sporti tegema, ehk see on abiks olnud?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludega seonduv! November saab kohe läbi ning loodetavasti tuleb maa valge. Õige pea on juba suvi jälle käes, kes suve armastab. Soovitan samuti toidulisandeid ja lähedastega koos olemist. ????

Suvi ju alles sai läbi…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rutiin ja kohusetunne. Lihtsalt vean läbi, sest peab, tean, et teist varianti pole. Mind soojendab saun, ka seest. Kui on õues korrakski päikest, siis proovin õue minna, kui mitte jalutama, siis vähemalt seisan õues või teen mingeid painutusi. Kõik ilusad asjad on väga kaugel, neile loota ei saa, isegi jõulud on väga kaugel veel (ootajal aeg pikk). Proovin mitte tatisele ilmale mõelda, vaatan suviseid pilte ja filme.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvi ju alles sai läbi…

Pead silmas, et pikalt oli soe väljas? Olgem ausad, suvi on varsti käes, millest on kahju, sest talveaeg on mõnus.

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvi ju alles sai läbi…

Pead silmas, et pikalt oli soe väljas? Olgem ausad, suvi on varsti käes, millest on kahju, sest talveaeg on mõnus.

Nii optimistlik inimene vist ei peaks siin teemas nõu andma … 🙂

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvi ju alles sai läbi…

Pead silmas, et pikalt oli soe väljas? Olgem ausad, suvi on varsti käes, millest on kahju, sest talveaeg on mõnus.

Nii optimistlik inimene vist ei peaks siin teemas nõu andma … ????

Suvel täielikus masekas. Suvel varjun tuppa, päike on kohutav. Teisel raske novembris ja varsti on päike väljas, nagu kägudele enamusele meeldib PÄIKE. Elasin suve üle, väga palava, elavad teised sünge pimeduse üle.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole madalseisu põhjus ja pime aeg, vaid kogu see üldine olukord, nagu lõputu õudus. Ei tea, kas lapsed saavad kooli, kui on koolis positiivne keegi, siis kuidas testima. Kuidas järele õpitud, kas saab trenni, kas saab seda ja teist. Kogu selle jamaga on nii palju lisapingeid, mis täiesti tühjaks söövad seest. Lisaks on endal tervisemured, ootan koeproovi vastust, et kas on halvaloomuline kasvaja või mitte. Samas jälgin hirmuga, et kas plaanilist ravi veelgi piiratakse või mitte, seda ei teagi ju, et kui selgub, et vajan võimalikult kiiresti kasvajaga ravi, et kuidas asjad veel toimivad. Väsinud olen. Varsti enam ei mäletagi, missugune oli elu enne koroonat.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole madalseisu põhjus ja pime aeg, vaid kogu see üldine olukord, nagu lõputu õudus. Ei tea, kas lapsed saavad kooli, kui on koolis positiivne keegi, siis kuidas testima. Kuidas järele õpitud, kas saab trenni, kas saab seda ja teist. Kogu selle jamaga on nii palju lisapingeid, mis täiesti tühjaks söövad seest. Lisaks on endal tervisemured, ootan koeproovi vastust, et kas on halvaloomuline kasvaja või mitte. Samas jälgin hirmuga, et kas plaanilist ravi veelgi piiratakse või mitte, seda ei teagi ju, et kui selgub, et vajan võimalikult kiiresti kasvajaga ravi, et kuidas asjad veel toimivad. Väsinud olen. Varsti enam ei mäletagi, missugune oli elu enne koroonat.

Lastel on isa, kes võib mingeid ülesandeid enda kanda võtta. Ema ei pea pooleks ometi rabama.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul väikesed lapsed – nende pärast pean vastu pidama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

Mul konkreetselt aju ei võtnud tööl ühtegi infot vastu ja selliselt pole võimalik töötada ja minust pole tolku seal. Ei haletsegi end kodus, vaid tegelen enese tervendamisega. Tööl seda teha ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav deprekas on. Lihtsalt mehaaniliselt teen asju, hoian end pidevalt tegevuses, kui istuma ja mõtlema jään ilma elu üle, siis tahaks minna nööri ostma. Mul on 4 alaealist last, see kohusetunne motiveerib ka veel pisut. Aga lastega suhelda ei jaksa, ei taha, mitte kellegagi ei taha. Lihtsalt teen ära asjad, mida on vaja. Sunnin end tööle minema. Kogu see koroona-jama on mulle väga hullusti mõjunud. Ei taha sellises maailmas elada enam.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

Mul konkreetselt aju ei võtnud tööl ühtegi infot vastu ja selliselt pole võimalik töötada ja minust pole tolku seal. Ei haletsegi end kodus, vaid tegelen enese tervendamisega. Tööl seda teha ei saa.

Haigusleht on võimalik võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt mehaaniliselt teen asju, hoian end pidevalt tegevuses, kui istuma ja mõtlema jään ilma elu üle, siis tahaks minna nööri ostma.

Aga ega tohigi mõtlema jääda. Madalseisus peabki piisama teadmisest, et mul on kohustused. Küll tulevad kunagi ka jälle paremad ajad, seni tuleb läbi ajada kohustusest kohustusse rügamisega, need aitavad ka vee peal püsida. Ilma kohustusteta elu oleks palju raskem, ma arvan.

Mina olen enda jaoks avastanud magamise. Magamine aitab raskest hetkest üle. Minul kipuvad rasked hetked olema õhtul, kui majja vaikus saabub – siis lihtsalt lähengi magama, mitte ei istu üleval, nagu varem tegin. Uni tuleb vaatamata masendusele üllatavalt ruttu ja hommikuni on jälle hooleta. Hommikul ootavad jälle päästvad kohustused ja nii see ratas veereb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

November ongi minu jaoks aasta kõige mõttetum kuu. Muud võimalust ei ole, tuleb see üle elada ja end soojas hoida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kirjutan iga päeva kohta üles asjad, mida pean tegema. Ülejäänud asjade pärast ei luba endal muretseda. Veel planeerin igasse päeva midagi mõnusat, need on väga väikesed asjad: hea kook kohvikus, enda tehtud hea toit vms.  Kui mul on päev planeeritud, siis on kuidagi lihtsam, raamid on ees, ei ole pidetut tunnet.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on diagnoosiks depressioon ja läbipõlemine. Jõudu annab ainult see, et mul on pika puhkuseni jäänud paar kuud – olen lapseootel. Jaanuarist lõpeb see töö, mida ma enam isegi mitte ei salli, vaid juba vihkan. Seejärel peaks kõik helgemaks minema – töö jääb ära kohe mitmeks aastaks ja mul tekib aega, et süveneda endasse ja hakata kuduma, kodu koristama, lugema ja liikuma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

Mul konkreetselt aju ei võtnud tööl ühtegi infot vastu ja selliselt pole võimalik töötada ja minust pole tolku seal. Ei haletsegi end kodus, vaid tegelen enese tervendamisega. Tööl seda teha ei saa.

Haigusleht on võimalik võtta.

Kas tõesti? Kui pikaks ajaks? Mis diagnoosiga?

Mul sama probleem praegu, kaotasin hiljuti lähedase ja mälu ning keskendumisvõime on nii madalad, et minu ametis ei ole niimoodi võimalik töötada. Samas olen üsna kindel, et see pole minu puhul depressioon, vaid täiesti normaalne reaktsioon sellele sündmusele. Olen üleni mustas augus, mingit lootuskiirt kuskilt ei paista, kõik tundub täiesti perspektiivitu. Internetist võib lugeda, et poole aasta kuni aastaga võiks paremaks minna. Kui see tähendab seda, et töövõime taastub poole aasta – aastaga, siis nii pikaks ajaks ju küll pole võimalik haiguslehte võtta. Samas, loomulikult, töölt ära tulek tekitab ju kuhjaga uusi probleeme juurde.

Koroona ja pimedus tunduvad hetkel üsna väheolulised selle juures.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti? Kui pikaks ajaks? Mis diagnoosiga?

Mul sama probleem praegu, kaotasin hiljuti lähedase ja mälu ning keskendumisvõime on nii madalad, et minu ametis ei ole niimoodi võimalik töötada. Samas olen üsna kindel, et see pole minu puhul depressioon, vaid täiesti normaalne reaktsioon sellele sündmusele. Olen üleni mustas augus, mingit lootuskiirt kuskilt ei paista, kõik tundub täiesti perspektiivitu. Internetist võib lugeda, et poole aasta kuni aastaga võiks paremaks minna. Kui see tähendab seda, et töövõime taastub poole aasta – aastaga, siis nii pikaks ajaks ju küll pole võimalik haiguslehte võtta. Samas, loomulikult, töölt ära tulek tekitab ju kuhjaga uusi probleeme juurde.

Koroona ja pimedus tunduvad hetkel üsna väheolulised selle juures.

Must auk ei tähenda siis depressiooni? Kellele mis väheoluline…on inimesi, kellel tekitab aastaaegade vaheldus depressiooni ja lähedasi on kaotatud ka koroona tõttu, mis siis, et sinu lähedane ei lahkunud koroona pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti? Kui pikaks ajaks? Mis diagnoosiga?

Mul sama probleem praegu, kaotasin hiljuti lähedase ja mälu ning keskendumisvõime on nii madalad, et minu ametis ei ole niimoodi võimalik töötada. Samas olen üsna kindel, et see pole minu puhul depressioon, vaid täiesti normaalne reaktsioon sellele sündmusele. Olen üleni mustas augus, mingit lootuskiirt kuskilt ei paista, kõik tundub täiesti perspektiivitu. Internetist võib lugeda, et poole aasta kuni aastaga võiks paremaks minna. Kui see tähendab seda, et töövõime taastub poole aasta – aastaga, siis nii pikaks ajaks ju küll pole võimalik haiguslehte võtta. Samas, loomulikult, töölt ära tulek tekitab ju kuhjaga uusi probleeme juurde.

Koroona ja pimedus tunduvad hetkel üsna väheolulised selle juures.

Must auk ei tähenda siis depressiooni? Kellele mis väheoluline…on inimesi, kellel tekitab aastaaegade vaheldus depressiooni ja lähedasi on kaotatud ka koroona tõttu, mis siis, et sinu lähedane ei lahkunud koroona pärast.

Jah, väljendusin veidi ebatäpselt  – loomulikult pidasin silmas, et just minu jaoks ei ole koroona ja pimedus hetkel olulised teemad. Ja lein ning depressioon on erinevad asjad, kuigi osad tunnused (näiteks see must auk, motivatsioonipuudus ja perspektiivitus) on neil samad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, väljendusin veidi ebatäpselt  – loomulikult pidasin silmas, et just minu jaoks ei ole koroona ja pimedus hetkel olulised teemad. Ja lein ning depressioon on erinevad asjad, kuigi osad tunnused (näiteks see must auk, motivatsioonipuudus ja perspektiivitus) on neil samad.

Pead perearstiga nõu pidama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole madalseisu põhjus ja pime aeg, vaid kogu see üldine olukord, nagu lõputu õudus. Ei tea, kas lapsed saavad kooli, kui on koolis positiivne keegi, siis kuidas testima. Kuidas järele õpitud, kas saab trenni, kas saab seda ja teist. Kogu selle jamaga on nii palju lisapingeid, mis täiesti tühjaks söövad seest. Lisaks on endal tervisemured, ootan koeproovi vastust, et kas on halvaloomuline kasvaja või mitte. Samas jälgin hirmuga, et kas plaanilist ravi veelgi piiratakse või mitte, seda ei teagi ju, et kui selgub, et vajan võimalikult kiiresti kasvajaga ravi, et kuidas asjad veel toimivad. Väsinud olen. Varsti enam ei mäletagi, missugune oli elu enne koroonat.

Lastel on isa, kes võib mingeid ülesandeid enda kanda võtta. Ema ei pea pooleks ometi rabama.

Keegi ei räägigi füüsilisest pooleks rabamisest, vaid vaimsest pingest. Seda, kui palju keegi midagi sisimas üle elab, ei saa alati teise inimesega jagada. Lastel on isa, aga see ei tähenda, et mina oma laste elule kaasa ei elaks. Või sa kujutad ette, et lapsevanemana saab kuidagi endale mingi sirmi ette tõmmata, et nii, nüüd isa 50%, nüüd ma lapse elule enam kaasa ei ela, et nüüd on isa kord?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei räägigi füüsilisest pooleks rabamisest, vaid vaimsest pingest. Seda, kui palju keegi midagi sisimas üle elab, ei saa alati teise inimesega jagada. Lastel on isa, aga see ei tähenda, et mina oma laste elule kaasa ei elaks. Või sa kujutad ette, et lapsevanemana saab kuidagi endale mingi sirmi ette tõmmata, et nii, nüüd isa 50%, nüüd ma lapse elule enam kaasa ei ela, et nüüd on isa kord?

Varsti on talvevaheaeg. Kerge ei ole kellelgi, väga palju segadust on maailmas. Trennid ja koolid saab isa üle võtta, kui lastele järele aitamist vaja. Ema saab siis kontrollida, mida isa lastega õppis ja rõõmustada, et lapsed oskavad. Samuti tegeleda oma terviseprobleemiga, mis on palju tähtsam teema hetkel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei räägigi füüsilisest pooleks rabamisest, vaid vaimsest pingest. Seda, kui palju keegi midagi sisimas üle elab, ei saa alati teise inimesega jagada. Lastel on isa, aga see ei tähenda, et mina oma laste elule kaasa ei elaks. Või sa kujutad ette, et lapsevanemana saab kuidagi endale mingi sirmi ette tõmmata, et nii, nüüd isa 50%, nüüd ma lapse elule enam kaasa ei ela, et nüüd on isa kord?

Varsti on talvevaheaeg. Kerge ei ole kellelgi, väga palju segadust on maailmas. Trennid ja koolid saab isa üle võtta, kui lastele järele aitamist vaja. Ema saab siis kontrollida, mida isa lastega õppis ja rõõmustada, et lapsed oskavad. Samuti tegeleda oma terviseprobleemiga, mis on palju tähtsam teema hetkel.

Ma tegelikult ei oodanud siin enda mõtteid kirjutades kellegi õpetust, kuidas õigesti elada. Kõik need nõuandajad (isegi kui soovitakse head) võiks enne mõelda, kas tasub hakata nõu andma. Kui inimene on madalseisus, siis mõjub selline targutamine aitamise asemel negatiivselt, sest tekitab tunde, et kõik ju teavad, kuidas õigesti elada, ela ka nii, aga tegelikult ei saa selliste üldise ümmarguse jutuga kedagi aidata. Seda ümmargust juttu, kuidas peaks ja võiks, teavad madalseisus inimesed isegi.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei räägigi füüsilisest pooleks rabamisest, vaid vaimsest pingest. Seda, kui palju keegi midagi sisimas üle elab, ei saa alati teise inimesega jagada. Lastel on isa, aga see ei tähenda, et mina oma laste elule kaasa ei elaks. Või sa kujutad ette, et lapsevanemana saab kuidagi endale mingi sirmi ette tõmmata, et nii, nüüd isa 50%, nüüd ma lapse elule enam kaasa ei ela, et nüüd on isa kord?

Varsti on talvevaheaeg. Kerge ei ole kellelgi, väga palju segadust on maailmas. Trennid ja koolid saab isa üle võtta, kui lastele järele aitamist vaja. Ema saab siis kontrollida, mida isa lastega õppis ja rõõmustada, et lapsed oskavad. Samuti tegeleda oma terviseprobleemiga, mis on palju tähtsam teema hetkel.

Ma tegelikult ei oodanud siin enda mõtteid kirjutades kellegi õpetust, kuidas õigesti elada. Kõik need nõuandajad (isegi kui soovitakse head) võiks enne mõelda, kas tasub hakata nõu andma. Kui inimene on madalseisus, siis mõjub selline targutamine aitamise asemel negatiivselt, sest tekitab tunde, et kõik ju teavad, kuidas õigesti elada, ela ka nii, aga tegelikult ei saa selliste üldise ümmarguse jutuga kedagi aidata. Seda ümmargust juttu, kuidas peaks ja võiks, teavad madalseisus inimesed isegi.

Parem ei vaata siia teemasse enam. Kõigepealt üks tark suutis perekooli klassikat teha ja nähvata, et lastel on isa ka. Ja edasi järgmine veel sisutühjem kommentaar, kuidas elada. See ei aita mitte kedagi. Lihtsalt võeti minu kommentaar ja hakati selle kallal nüüd targutama. Pole vaja seda. See tundus teema, kus võiks lihtsalt enda hetkeseisu kirja panna, mitte et “võetakse keegi siin kirjutanutest ette”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei oodanud siin enda mõtteid kirjutades kellegi õpetust, kuidas õigesti elada. Kõik need nõuandajad (isegi kui soovitakse head) võiks enne mõelda, kas tasub hakata nõu andma. Kui inimene on madalseisus, siis mõjub selline targutamine aitamise asemel negatiivselt, sest tekitab tunde, et kõik ju teavad, kuidas õigesti elada, ela ka nii, aga tegelikult ei saa selliste üldise ümmarguse jutuga kedagi aidata. Seda ümmargust juttu, kuidas peaks ja võiks, teavad madalseisus inimesed isegi.

Saab, olen olnud kordades hullemas seisus kui siinsed vastajad kokku. Sinu vastus tekitab sulle vaevunud vastajates vastikust. Pöördu tasuta kõrvade saamiseks pereliikmete, sõbrannade või tasuliseks psühholoogi poole kui soovid head ärakuulamist.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed