Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Hetkel madalseisus olevad inimesed

Postitas:
Kägu

Pole vaja seda. See tundus teema, kus võiks lihtsalt enda hetkeseisu kirja panna, mitte et “võetakse keegi siin kirjutanutest ette”.

Rate this item:

Võta rahakott välja, kui proffe tahad.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks on endal tervisemured, ootan koeproovi vastust, et kas on halvaloomuline kasvaja või mitte. Samas jälgin hirmuga, et kas plaanilist ravi veelgi piiratakse või mitte, seda ei teagi ju, et kui selgub, et vajan võimalikult kiiresti kasvajaga ravi, et kuidas asjad veel toimivad. Väsinud olen. Varsti enam ei mäletagi, missugune oli elu enne koroonat.

Loodan väga, et sul ei ole kasvajat! Aga, kui peakski nii olema, siis saad kiiresti järgmised vajalikud uuringud, kui vaja ja ravi. Onkoloogia vallas pole kunagi piiranguid olnud ja ei tule ka praegu.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

Mul konkreetselt aju ei võtnud tööl ühtegi infot vastu ja selliselt pole võimalik töötada ja minust pole tolku seal. Ei haletsegi end kodus, vaid tegelen enese tervendamisega. Tööl seda teha ei saa.

Haigusleht on võimalik võtta.

Kas tõesti? Kui pikaks ajaks? Mis diagnoosiga?

Depressioonidiagnoosiga saab 4 kuud haiguslehel olla. Aja maha võtmiseks täiesti piisav periood ning annab aega otsustamiseks, et kuidas edasi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii see on ja lisaks mul on ka lein praegu. Töölt tulin ära, sest võimatu üldse millelegi keskenduda ja terapeudi jutu järgi on mul hetkel raske depressioon.

Ega sul seal kodus enesehaletsuse sees marineerides ka paremaks ei lähe. Väljaski praegu nukker aeg, pime ja niiske. Ma just kardan, et kui peaks töölt ära jääma, siis on masendus kohal.

Mul konkreetselt aju ei võtnud tööl ühtegi infot vastu ja selliselt pole võimalik töötada ja minust pole tolku seal. Ei haletsegi end kodus, vaid tegelen enese tervendamisega. Tööl seda teha ei saa.

Depressioonidiagnoosiga saab 4 kuud haiguslehel olla. Aja maha võtmiseks täiesti piisav periood ning annab aega otsustamiseks, et kuidas edasi.

4 kuud on see piir kui tööandja võib lepingu sellepärast lõpetada aga haiguslehte saab ka kauem kui vajadus on.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

4 kuud on see piir kui tööandja võib lepingu sellepärast lõpetada aga haiguslehte saab ka kauem kui vajadus on. Ise olin 6 kuud selle diagnoosiga haiguslehel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul sama probleem praegu, kaotasin hiljuti lähedase ja mälu ning keskendumisvõime on nii madalad, et minu ametis ei ole niimoodi võimalik töötada. Samas olen üsna kindel, et see pole minu puhul depressioon, vaid täiesti normaalne reaktsioon sellele sündmusele. Olen üleni mustas augus, mingit lootuskiirt kuskilt ei paista, kõik tundub täiesti perspektiivitu. Internetist võib lugeda, et poole aasta kuni aastaga võiks paremaks minna. Kui see tähendab seda, et töövõime taastub poole aasta – aastaga, siis nii pikaks ajaks ju küll pole võimalik haiguslehte võtta. Samas, loomulikult, töölt ära tulek tekitab ju kuhjaga uusi probleeme juurde.

Koroona ja pimedus tunduvad hetkel üsna väheolulised selle juures.

Kui on psühhiaatri poolt kinnitatud kliinilise depressiooni diagnoos, saab tasustatud haiguslehte kuni 6 kuud. Haigusleht ise saab kesta pikemalt, aga ilma haigusrahata (samas olemas Haigekassa, kellele oluline).

Perearsti kaudu depressiooniga saab haiguslehel olla maksimum 2 kuud.

Minu meelest täiesti mõistlikud variandid selle asemel, et tööleping paugust lõpetada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks on endal tervisemured, ootan koeproovi vastust, et kas on halvaloomuline kasvaja või mitte. Samas jälgin hirmuga, et kas plaanilist ravi veelgi piiratakse või mitte, seda ei teagi ju, et kui selgub, et vajan võimalikult kiiresti kasvajaga ravi, et kuidas asjad veel toimivad. Väsinud olen. Varsti enam ei mäletagi, missugune oli elu enne koroonat.

Loodan väga, et sul ei ole kasvajat! Aga, kui peakski nii olema, siis saad kiiresti järgmised vajalikud uuringud, kui vaja ja ravi. Onkoloogia vallas pole kunagi piiranguid olnud ja ei tule ka praegu.

Minul kahjuks on näide, et see siiski pole tõsi. Kaotasin lähedase tuttava 2020 kevadsuvel vähile, kuna kokkulepitud ja planeeritud luuüdi siirdamise operatsioon jäi plaanilise ravi katkestamise tõttu ära. Ma siiralt loodan, et sellised asjad juhtusid vaid esimese koroonalaine ajal, kui ühiskond tervikuna oli kui peata kana. Ja et nüüdseks hoitakse onkoloogia töös no matter what.

Head soovid kõigile.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kellele pimedus halvasti mõjub-miks te ometi reisile ei lähe? Võtke nädalaks aeg maha ja põrutage kuhugi soojale maale!

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need, kellele pimedus halvasti mõjub-miks te ometi reisile ei lähe? Võtke nädalaks aeg maha ja põrutage kuhugi soojale maale!

Isver, eksole ju! Ja ühtlasi võiks ennast Pariisi shoppama viia ja vahelduseks uue mersu osta. Ma ei tea, miks inimesed nii saamatud on ja nii lihtsate lahenduste peale ise ei tule!

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soojal maal ei lähe pimedaks?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isver, eksole ju! Ja ühtlasi võiks ennast Pariisi shoppama viia ja vahelduseks uue mersu osta. Ma ei tea, miks inimesed nii saamatud on ja nii lihtsate lahenduste peale ise ei tule!

Et mis selles soovituses halba oli? Ainult ving-ving-ving?

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soojal maal ei lähe pimedaks?

Kuule, nii ei saagi elada, kui ööd kardad. Aeg maha, kokteilid, sõbrad, keskkonnavahetus-alati aitab.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pöördu tasuta kõrvade saamiseks pereliikmete, sõbrannade või tasuliseks psühholoogi poole kui soovid head ärakuulamist.

Need masenduses inimesed on ju tüüpiliselt need kinnised inimesed, kes teistega oma muresid ei jaga. Kes kõrvalseisjatele etendavad ideaalset perekonda. Selle asemel võiks kõik omad mured ja probleemid ära rääkida ning rihma vahepeal lõdvaks lasta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks inimesed nii saamatud on ja nii lihtsate lahenduste peale ise ei tule!

Aga ütle sina, miks ei tule? Reisimine on esmane ja kõige lihtsam valik. Täna otsustan, nädala lõpus juba olen mujal.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks inimesed nii saamatud on ja nii lihtsate lahenduste peale ise ei tule!

Aga ütle sina, miks ei tule? Reisimine on esmane ja kõige lihtsam valik. Täna otsustan, nädala lõpus juba olen mujal.

Sa provotseerid või oled lihtsalt juhm?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ka natuke selline rõhuv tunne viimasel ajal olnud. Olen hakanud trenni tegema, raamatuid lugema. Kuna alates juunist uued tuuled elus, siis ootan hetkel põnevusega seda aega. Seni aga tuleb toime tulla. .)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaema, kui teil siis leibagi süüa polnud, miks te siis ainult vorsti ei söönud?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaema, kui teil siis leibagi süüa polnud, miks te siis ainult vorsti ei söönud?

Tänapäeval, kui nädalase soojamaareisi saab 350-500 eest, mis on pool kuupalka, ei leia inimene korra aastas võimalust minna? Ära aja jama mulle.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeval, kui nädalase soojamaareisi saab 350-500 eest, mis on pool kuupalka, ei leia inimene korra aastas võimalust minna? Ära aja jama mulle.

Korra aastas reisimine teeb midagi paremaks? Poole kuupalga eest ostetakse kütust, süüa, lastele riideid, jõulukingitusi.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korra aastas reisimine teeb midagi paremaks? Poole kuupalga eest ostetakse kütust, süüa, lastele riideid, jõulukingitusi.

Sul ei tee paremaks? Või sa ei käi reisimas? Keegi ei taha mingit masendunut abikaasat ega vanemat näha, see on energiavampiirlus. Kui aastas ei oska nii majandada, et endale reisi lubada, siis on küll midagi valesti. Sellise raha teeniks ka koristusotsadega-10 eurot neto tund.

Kas nüüd jõuame hoopis sinna, et masendus on inimestel, kes elavad vaesuses?

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ei tee paremaks? Või sa ei käi reisimas? Keegi ei taha mingit masendunut abikaasat ega vanemat näha, see on energiavampiirlus. Kui aastas ei oska nii majandada, et endale reisi lubada, siis on küll midagi valesti. Sellise raha teeniks ka koristusotsadega-10 eurot neto tund.

Kas nüüd jõuame hoopis sinna, et masendus on inimestel, kes elavad vaesuses?

Ükski rikkur ei soovita koristusotsa. Ütle, mida lapsed õppima peaksid, et edukaks saada? Minust enam asja pole, aga ehk on neil teisiti?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ükski rikkur ei soovita koristusotsa.

Miks mitte? Ma ju näen, millised hinnad on. Kui mõni aasta tagasi maksin koristajale 10 neto tunnist, siis juba maksab see teenus 15.- tunnist. Tööd pidi olema nii palju, et 3 nädalat peab ette teatama. Sellise teenuse pakkumisega saab pea iga inimene hakkama, kes puhtusest lugu peab ja lisaraha vajab. See minu koristaja on tavaelus panga keskastmejuht.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

iks mitte? Ma ju näen, millised hinnad on. Kui mõni aasta tagasi maksin koristajale 10 neto tunnist, siis juba maksab see teenus 15.- tunnist. Tööd pidi olema nii palju, et 3 nädalat peab ette teatama. Sellise teenuse pakkumisega saab pea iga inimene hakkama, kes puhtusest lugu peab ja lisaraha vajab. See minu koristaja on tavaelus panga keskastmejuht.

Kes sina ise oled, et koristajat palgata? Mind ei huvita koristav panga keskastmejuht, sest tema ei kirjuta, et madalseisu ravib sinu valitud odavreis kord aastas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes sina ise oled, et koristajat palgata? Mind ei huvita koristav panga keskastmejuht, sest tema ei kirjuta, et madalseisu ravib sinu valitud odavreis kord aastas.

Mis vahet seal on, kes mina olen. Kõrini sellest halast, kui halb kõik on. Tõmmake nina täis sõbrannadega või põrutage soojale maale. Jah, normaalses elus ei ole madalseise.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütle, mida lapsed õppima peaksid, et edukaks saada? Minust enam asja pole, aga ehk on neil teisiti?

Sul on lapsed, kes alles õpivad ja ütled, et sinust pole enam asja? Kui sa just invaliid ei ole, siis asja on inimesest kuni surmani.

Lihtne näide- Enefit aktsia märkimine. Paar nädalat tagasi investeeritud iga tuhat eurot on tulu toonud 500 eurot. Väga suur hulk eestlastest seda ostis. Palju õnne-nad kõik on palju rikkamad nüüd. Lihtne näpuliigutus, 1 minut tööd ja hakka reisile minema.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vahet seal on, kes mina olen. Kõrini sellest halast, kui halb kõik on. Tõmmake nina täis sõbrannadega või põrutage soojale maale. Jah, normaalses elus ei ole madalseise.

Oled elukauge ja sinu nõuannetest on kasu ainult juhul, kui koristajana alustasid.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on lapsed, kes alles õpivad ja ütled, et sinust pole enam asja? Kui sa just invaliid ei ole, siis asja on inimesest kuni surmani. Lihtne näide- Enefit aktsia märkimine. Paar nädalat tagasi investeeritud iga tuhat eurot on tulu toonud 500 eurot. Väga suur hulk eestlastest seda ostis. Palju õnne-nad kõik on palju rikkamad nüüd. Lihtne näpuliigutus, 1 minut tööd ja hakka reisile minema.

Sa ei tea investeerimisest midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Mul on üle 100 000 väärtpabereid ja hulk kinnisvara. Ju ma ikka midagi tean.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Mul on üle 100 000 väärtpabereid ja hulk kinnisvara. Ju ma ikka midagi tean.

Järelikult on sinu soovitus mitte koristajana alustada, vaid investeerida. Nii oleksidki pidanud ütlema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Järelikult on sinu soovitus mitte koristajana alustada, vaid investeerida. Nii oleksidki pidanud ütlema.

Ma rääkisin kiiresti lisaraha teenimisest. Investeerimiseks on vaja algkapitali. Siin just keegi kirjutas, et palk läheb toidule, kütusele ja laste riietele.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed