Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Hetkel madalseisus olevad inimesed

Postitas:
Kägu

Pöördu tasuta kõrvade saamiseks pereliikmete, sõbrannade või tasuliseks psühholoogi poole kui soovid head ärakuulamist.

Need masenduses inimesed on ju tüüpiliselt need kinnised inimesed, kes teistega oma muresid ei jaga. Kes kõrvalseisjatele etendavad ideaalset perekonda. Selle asemel võiks kõik omad mured ja probleemid ära rääkida ning rihma vahepeal lõdvaks lasta.

Vahel on nii, et inimene ei oskagi selgitada mis tal viga on. Mina sattusin mingil põhjusel depressiooni ja hästi keeruline on teistele seda selgitada, kui isegi põhjust ei tea. Mul oli nii, et mul ei olnud mitte mingeid emotsiooni – ei rõõmu ega kurbust. Ma lihtsalt eksisteerisin. Ja kuidas seda selgitada?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel on nii, et inimene ei oskagi selgitada mis tal viga on. Mina sattusin mingil põhjusel depressiooni ja hästi keeruline on teistele seda selgitada, kui isegi põhjust ei tea. Mul oli nii, et mul ei olnud mitte mingeid emotsiooni – ei rõõmu ega kurbust. Ma lihtsalt eksisteerisin. Ja kuidas seda selgitada?

Elan nii üle poole elust, miski ei tekita rõõmu, vahel nutan suvaliselt. Kuidas jagu said?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma rääkisin kiiresti lisaraha teenimisest. Investeerimiseks on vaja algkapitali. Siin just keegi kirjutas, et palk läheb toidule, kütusele ja laste riietele.

Kõik ei ela Tallinnas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan nii üle poole elust, miski ei tekita rõõmu, vahel nutan suvaliselt. Kuidas jagu said?

Trenniga – seadsin endale eesmärgid ja hakkasin püüdlema nende poole. Esimeste edusammudega juba tekkis selline uhke tunne enda üle ja see tekitas rõõmu. Lisaks trennist saab õnnehormoone.
Muud ma ei oskagi soovitada. 🙂 Tagasi see depressioon ei ole tulnud ja trenni teen siiani edasi.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trenniga – seadsin endale eesmärgid ja hakkasin püüdlema nende poole. Esimeste edusammudega juba tekkis selline uhke tunne enda üle ja see tekitas rõõmu. Lisaks trennist saab õnnehormoone.

Muud ma ei oskagi soovitada. 🙂 Tagasi see depressioon ei ole tulnud ja trenni teen siiani edasi.

Ei hakka trenni tegema, pole vaba aega praegu, aga tänan.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vot palun-jumala eest trenni ei tee, elan parem oma halba elu edasi!

Ilmselgelt trenn aitab.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt trenn aitab.

Võib aidata, aga ma ei tee seda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselgelt trenn aitab.

Võib aidata, aga ma ei tee seda.

Mis su teine lahendus siis on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei olegi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei olegi.

Leia endale mingi asi, mis tekitab sinus elevust. Mingi hobi, uued väljakutsed.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei olegi.

Ei tänan muretsemast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei olegi.

Ei tänan muretsemast.

Ega vinguda ongi oluliselt lihtsam. Ma arvan, et sulle ongi määratud sellist mõttetut elu elada.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda ei olegi.

Ei tänan muretsemast.

Ega vinguda ongi oluliselt lihtsam. Ma arvan, et sulle ongi määratud sellist mõttetut elu elada.

Jah ma arvan ka, et see on ette määratud inimese sünniga.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trenn ei tähenda, et sa pead teatud kellaks spordiklubisse minema. Võid alustada ka sellest, et hakkad jala tööle käima või tuled kaks peatust varem bussist maha või pargid auto kaugemale, et osa maad jalutada. Lifti asemel trepist minna. Õhtuti pikal kiiremal kõnnil käia. Youtube’i video järgi mingit kava teha. Jalgrattaga sõita, suusatada, uisutada. Ujumas käia.

Füüsilise koormuse suurendamine mõjub enesetundele hästi ja see ei olnud kindlasti halb soovitus.

Mina imestan alati nende inimeste üle, kes teatavad, et ühe või teise asja jaoks pole aega, enamasti siis enda liigutamiseks, raamatute lugemiseks vms. Teoreetiliselt on võimalik, et need inimesed teevad sellist tööd, et rabavad katkematult terve ärkveloleku aja ja nii kõik seitse päeva nädalas, aga praktikas on need pigem sellised inimesed, kes istuvad terve õhtu teleka ees ja magama minnes istuvad kolm tundi tiktokis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kui rumal.

Iga inimene ise on oma õnne sepp.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trenn ei tähenda, et sa pead teatud kellaks spordiklubisse minema. Võid alustada ka sellest, et hakkad jala tööle käima või tuled kaks peatust varem bussist maha või pargid auto kaugemale, et osa maad jalutada. Lifti asemel trepist minna. Õhtuti pikal kiiremal kõnnil käia. Youtube’i video järgi mingit kava teha. Jalgrattaga sõita, suusatada, uisutada. Ujumas käia. Füüsilise koormuse suurendamine mõjub enesetundele hästi ja see ei olnud kindlasti halb soovitus. Mina imestan alati nende inimeste üle, kes teatavad, et ühe või teise asja jaoks pole aega, enamasti siis enda liigutamiseks, raamatute lugemiseks vms. Teoreetiliselt on võimalik, et need inimesed teevad sellist tööd, et rabavad katkematult terve ärkveloleku aja ja nii kõik seitse päeva nädalas, aga praktikas on need pigem sellised inimesed, kes istuvad terve õhtu teleka ees ja magama minnes istuvad kolm tundi tiktokis.

Pole mõtet talle sellest rääkida. Ilmselgelt on ta ise süüdi oma seisundis. Loodan, et tal meest ega lapsi pole. Mingit negatiivsust küll oma kodus näha ei taha.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, kui rumal.

Iga inimene ise on oma õnne sepp.

Illustreerima vastupidist ei hakka, tuleks terve kirjand ja see on nii mõttetu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole mõtet talle sellest rääkida. Ilmselgelt on ta ise süüdi oma seisundis. Loodan, et tal meest ega lapsi pole. Mingit negatiivsust küll oma kodus näha ei taha.

Egas kõik depressiivikud pole egoistid, et perekonna loovad.

0
0
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Esileht Ilu ja tervis Hetkel madalseisus olevad inimesed