Esileht Ajaviite- ja muud jutud hetkel moes olev kõhugripp

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: hetkel moes olev kõhugripp

Postitas:
Kägu

Ärge seda teemat täna veel tervise alla tõstke:)
Kas praegu liigubki ringi selline viirus: viskab 1-2 päevaks palaviku, oksendad, kõht lahti – siis 7-10 päeva terve – ja jälle sama asi otsast peale? Et mitu ringi veel tuleb niimoodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole kuulnud. Aga kui käsi või puuvilju ei pese, siis on kerge nakkust saada. Ning kui kodus hoolsalt samal ajal ei korista ja jätkad samas vaimus nt poolikute arbuuside söömist, siis hakkabki sama ring uuesti peale.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kuulnud. Aga kui käsi või puuvilju ei pese, siis on kerge nakkust saada. Ning kui kodus hoolsalt samal ajal ei korista ja jätkad samas vaimus nt poolikute arbuuside söömist, siis hakkabki sama ring uuesti peale.

poolikutel arbuusidel on õnneks kile peal. Aga jah, arbuuse läheb meil kodus palju ja enamasti on turu omad, mis kohapeal veerandikeks lõigatakse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

poolikutel arbuusidel on õnneks kile peal. Aga jah, arbuuse läheb meil kodus palju ja enamasti on turu omad, mis kohapeal veerandikeks lõigatakse.

Ma viimati nägin, kuidas neid turul lõigati. Kutil oli suits hambus, vahepeal jälle näpu vahel ning sedasi ta siis lõikas ja kiletas neid. Tõsi, ta otseselt söödavat osa ei katsunud, aga ei olnud kena vaadata ning puhas see kindlasti pole, olgugi et kile on peal.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma viimati nägin, kuidas neid turul lõigati. Kutil oli suits hambus, vahepeal jälle näpu vahel ning sedasi ta siis lõikas ja kiletas neid. Tõsi, ta otseselt söödavat osa ei katsunud, aga ei olnud kena vaadata ning puhas see kindlasti pole, olgugi et kile on peal.

siis võib arbuusidega seost ehk kahtlustada, ehkki mina söön neid ülivähe. Aga mina olen peres kõige nõrgema immuunsusega ilmselt.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud hetkel moes olev kõhugripp