Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: HH joped

Postitas:
Kägu

On nad millegi poolest erilised võrreldes teistega, näiteks Didriksonsidega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, on küll: logo on veel silmatorkavam ja jope ise sportlikuma välimusega. Valge HH on märk sinu rahalisest võimekusest, stilitajust, julgusest erineda massist ja sobib ideaalselt pisikese sädeleva ridiküliga ja kõrgete nahksaabastega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah on küll, seda kannavad veel väiksema enesekindlusega inimesed üritades enda väärtust jopega suurendada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

logo on veel silmatorkavam. Valge HH on märk sinu rahalisest võimekusest, stilitajust, julgusest erineda massist

Ei pruugi sugugi olla, minu jopel näiteks on HH väga väikeselt ja hoopis roosa värviga ühel käisel, vaevalt paistab silma

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töötasin kunagi kalalaeval ja seal jagati ka HH riideid.
Need konkreetsed olid ikka super head- mugavad, funktsionaalsed ja väga soojad. Meil oli siis kogu varustu aluspesust alates ja nii külmema, kui soojema aja tarbeks+ jalanõud.

Samas, nende nö tööriiete tegumood polnud muidugi laiatarbekaup ja ma ei oskagi kohe öelda, kas see masstootmine, lõputu kiirtarbimise tarbeks, kannab ka endas sama kvaliteeti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah on küll, seda kannavad veel väiksema enesekindlusega inimesed üritades enda väärtust jopega suurendada…

Milleks punnitada nalja, mis on eespool juba tehtud?!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milleks punnitada uut teemat ja kirgi kütta, kui sama küsimuse oleks võinud vabalt Didriksonide teema alt küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 a. tagasi, kui ma varateismeline olin, oli päris trendikas. Täna ei kannaks enam mingil juhul- koledad suured kirjad, odav stiil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

20 a. tagasi, kui ma varateismeline olin, oli päris trendikas. Täna ei kannaks enam mingil juhul- koledad suured kirjad, odav stiil.

Nõus.
Korralik ja stiilne naine ostab endale talveks korraliku villast mantli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitas siiski jopede kvaliteet, kirjad ei huvita, neid on ka väikeste kirjadega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

HH ja Didriksonsid pole ainukesed tuule- või veekindlad, õhku läbilaskavad riided, mille ostmist kangesti õigustada püütakse. Spordi- ja matkapoodides on ka korralik valik erinevaid kaubamärke, mida meie kliimas kanda, nii sportimiseks, matkamiseks, kui vaba aja veetmiseks. Soodukate ajal või välismaalt tellides pole ka hinnad ulmekallid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin HH jope sellepärast, et otsisin võimalikult odavat hingavat ja vihmakindlat jopet. Ei ostnud seda mitte mingil muul eesmärgil kui õues kuivaks jäämise eesmärgil. Netist ostes oli võrdlemisi odav. Firmadest pole mul sooja ega külma, kui oleksin tol hetkel leidnud odavama vihmakindla aga kerge jope mõnelt teiselt firmalt, oleks ka selle ostnud. HH jopesid ostavad pigem inimesed praktilisest vajadusest mitte ilu taotlusest. Didriksonidest ei tea ma paraku midagi ja tõttöelda ei vaevu ma oma riietele rohkem kui hädapärast vaja üldse mõtlema. Kuna minu elustiil on selline, et ma igapäevaselt satun metsa, maastikule ja porisele teele, siis seemisnahast saapad ja kena taljesse mantel paraku ei ole neis tingimustes kuigi praktilised. Seega otsin vihma, pori ja tuulekindlat riietust olgu mis firma oma tahes. Rohkem kui vaja ma pole nõus maksma ka. Õnneks mul puuduvad igasugused alaväärsuskompleksid seoses riietuse kalliduse või firmamärgiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ostsin HH jope sellepärast, et otsisin võimalikult odavat hingavat ja vihmakindlat jopet. Ei ostnud seda mitte mingil muul eesmärgil kui õues kuivaks jäämise eesmärgil. Netist ostes oli võrdlemisi odav. Firmadest pole mul sooja ega külma, kui oleksin tol hetkel leidnud odavama vihmakindla aga kerge jope mõnelt teiselt firmalt, oleks ka selle ostnud. HH jopesid ostavad pigem inimesed praktilisest vajadusest mitte ilu taotlusest. Didriksonidest ei tea ma paraku midagi ja tõttöelda ei vaevu ma oma riietele rohkem kui hädapärast vaja üldse mõtlema. Kuna minu elustiil on selline, et ma igapäevaselt satun metsa, maastikule ja porisele teele, siis seemisnahast saapad ja kena taljesse mantel paraku ei ole neis tingimustes kuigi praktilised. Seega otsin vihma, pori ja tuulekindlat riietust olgu mis firma oma tahes. Rohkem kui vaja ma pole nõus maksma ka. Õnneks mul puuduvad igasugused alaväärsuskompleksid seoses riietuse kalliduse või firmamärgiga.

Sinu kirjelduse järgi läheks sul midagi sellist vaja:
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimage.sportsmansguide.com%2Fadimgs%2Fl%2F1%2F178504_ts.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.sportsmansguide.com%2Fproduct%2Findex%2Fwomens-coleman-35-mm-industrial-pvc-polyester-rain-suit%3Fa%3D601538&docid=Kwli–bYB8-p5M&tbnid=OgmouQNeEL6AUM%3A&vet=1&w=1155&h=1155&source=sh%2Fx%2Fim

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimage.sportsmansguide.com%2Fadimgs%2Fl%2F1%2F178504_ts.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.sportsmansguide.com%2Fproduct%2Findex%2Fwomens-coleman-35-mm-industrial-pvc-polyester-rain-suit%3Fa%3D601538&docid=Kwli–bYB8-p5M&tbnid=OgmouQNeEL6AUM%3A&vet=1&w=1155&h=1155&source=sh%2Fx%2Fim

See viimane riietus sobib küll laussajus viibimiseks, aga mitte tegutsemiseks. Jalutamiseks jms tegevuseks sobival vihmariietusel on reeglina ka mingisugune hingavus.
Aga kõik olulisemad matkariiete tootjad teevad oma parameetritelt sarnaseid jopesid. Olenevalt jope eesmärgist ja mudelist on ka tegumood, materjali valik (hingavus/veepidavus) jms erinevad.
Nii HH, kui ka teised firmad teevad nn linnajopesid ja matkajopesid, mis erinevad oma hinna, välimuse, veepidavuse jms poolest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa unustasid ära, et kõige olulisem asja juures on praktilisus. Sinu poolt lingitud kummiülikond ei ole mingil moel praktiline. See on mõeldud ühe koha peal vihma käes lühikest aega seismiseks aga mitte liikumiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus.

Kasuka ikka

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks mul puuduvad igasugused alaväärsuskompleksid seoses riietuse kalliduse või firmamärgiga.

Ilmselt ei tee sa ka Perekooli teemasid HellyHansenist ja Didriksonist, et endale tõestada, et need kaks jopet on ainuvõimalik viis talv üle elada, sa lähed poodi ja ostad jope, mis SULLE meeldib, mitte ei küsi eesti rahvalt läbi Perekooli nõu.
Parkasid toodavad veel nt. Canada Goose, Parajumpers, Altitude, Makia, Alpha Industries ja muud lugematud firmad, miks vaid HH ja Didriksons on need aksepteeritavad variandid. Naerma ajab, tegelikult ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd sa oled natuke valel teel. Suured on logod on täiega tagasi ja seda ka kallitel kaubamärkitel. Ja juhtumisi 20 aasta tagusest ajast on hetkel väga palju asju moes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks väheke viisakam üleriie võiks meie kliimas korralikul naisel olla küll. Ei pea olema kaamelivillast Hugo Boss, mille Perekooli naine on soetanud 3 euro eest väikelinna kaltsukast, Zarast nt. leiab päris viisakaid klassikalisi üleriideid mõistliku hinnaga, et ei peaks selle eriti stiilse ja ainuvõimaliku parkaga teatris käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks mul puuduvad igasugused alaväärsuskompleksid seoses riietuse kalliduse või firmamärgiga.

Ilmselt ei tee sa ka Perekooli teemasid HellyHansenist ja Didriksonist, et endale tõestada, et need kaks jopet on ainuvõimalik viis talv üle elada, sa lähed poodi ja ostad jope, mis SULLE meeldib, mitte ei küsi eesti rahvalt läbi Perekooli nõu.

Parkasid toodavad veel nt. Canada Goose, Parajumpers, Altitude, Makia, Alpha Industries ja muud lugematud firmad, miks vaid HH ja Didriksons on need aksepteeritavad variandid. Naerma ajab, tegelikult ka.

Ma kardan, et sellepärast, et neid sinu poolt loetletud firmate parkasid ei jaksa enamus inimesi lihtsalt osta või siis osadel juhtudel on liiga odavad ja odava parkaga sa ei saa eriti edukas ju välja paista. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun,et kui googeldad eesti keeles, siis need enamik firmanimesid ei tule isegi pildile. Tähtis on ka see et antud riietuse ostmiseks kuluks maksimaalselt vähe aega, sest nii palju muid põnevaid tegevusi ootavad oma järge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ajab veel rohkem naerma see, et kui triggering on mõne jaoks nende kahe kaubamärgi nime nägemine. Las inimesed kannavad mida tahavad, miks see sind närvi ajab?

PS: mulle tundub, et Five Seasonsi toodangut kantakse rohkem kui D1918 või HH-D, miks nende kandjatele tähelepanu ei tõmmata?

/ei oma ühegi nimetet kaubamärgi üleriiet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks väheke viisakam üleriie võiks meie kliimas korralikul naisel olla küll. Ei pea olema kaamelivillast Hugo Boss, mille Perekooli naine on soetanud 3 euro eest väikelinna kaltsukast, Zarast nt. leiab päris viisakaid klassikalisi üleriideid mõistliku hinnaga, et ei peaks selle eriti stiilse ja ainuvõimaliku parkaga teatris käima.

Ma tegelikult arvan, et aegamisi hakkab see vajadus üle minema sest prioriteedid muutuvad. Kuna me selle kiire kliimamuutuse eelhoovuseid juba tunneme, siis võibolla ongi parem kui iga inimese kodus ei pea tingimata olema kümne erineva olukorra jagu rõivaid vaid moes hakkab loodetavasti olema “mida vähem, seda uhkem”. Inimeste ilu ehk kannatab aga looduse ilu jääb rohkem järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel jopesid: https://matkasport.ee/178-pealisjoped?q=Kellele-Naised

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ta on lisaks korralik perekoolikas, ostab selle 8 EUR eest second handist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind ajab veel rohkem naerma see, et kui triggering on mõne jaoks nende kahe kaubamärgi nime nägemine. Las inimesed kannavad mida tahavad, miks see sind närvi ajab?

Mind ei aja närvi konkreetsed kaubamärgid, mind ajab närvi selline mõttetu kiibitsemine odavapoolsete tootjate jopede üle eeldatavasti täiskasvanud inimeste poolt. Didriksons on näiteks Soomes ja Rootsis madalapalgaliste või töötute lemmikkaubamärk, odavuse tõttu. Eestis on see suur staatuse sümbol, millest treitakse igal sügisel lõputult teemasid. Kui teemaalgatajele meeldib HH parka, ostku see endale ja kandku, selleks ei ole vaja ühiskonna heakskiitu kerjata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestis on see suur staatuse sümbol, millest treitakse igal sügisel lõputult teemasid.

EI ole ju. Sina jahud, et on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus.

Nagu need kaks varianti oleks ainsad. Villane mantel on loomulikult olemas, aga peale selle veel 6-7 jakki, jopet ja mantlit. Lihtsalt HH ja Didriksons on välistatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei imesta, miks eesti mehed kurdavad, et naised ei oska riietuda.
Kui tänavapildis 90% sportlikes HH parkades ja teksades ning kalamehe Didriksonsides ringi lasevad.
Naiselikkus on hääbumas 🙁
Väga kurb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks punnitada nalja, mis on eespool juba tehtud?!

ma omaarust ei teinud nalja. minu jaoks ei ole suurem osa HH kandvaid inimesi tõsiselt võetavad. nagu ma ei võta tõsiselt inimesi, kes ostavad laenuga telefoni, mis maksab rohkem kui nende kuupalk või inimesi, kes liisivad perse verel 5 aastat vana premium brändi auto, aga mitte tutika Kia jne jne. HH jope on kindlasti väga hea, eriti nende nö tööriided, aga paraku on HHst kujunenud eestis eelmainitud lambapeade üks meelisbrändidest, mistõttu ei kannata sellega enam ringi liikuda, muidu peetakse nendega sarnaseks.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )