Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )

Teema: HH joped

Postitas:
Kägu

Nüüd sa oled natuke valel teel.

Ta on lihtsalt hapude viinamarjade teel.

Ta vaatas HH parka hinda, sai teada, et tal 300€ selle jaoks pole ning ostis 85€ eest Didriksonsi.

Ja nüüd muidugi kaagutab, et HH on “odav stiil” jne.
Aga mis tal, vaesel, muud üle jääbki? See lihtsalt pole temasuguse jaoks tehtud, see on tehtud 6x suurema sissetulekuga norrakale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

jah on küll, seda kannavad veel väiksema enesekindlusega inimesed üritades enda väärtust jopega suurendada…

Milleks punnitada nalja, mis on eespool juba tehtud?!

ma omaarust ei teinud nalja. minu jaoks ei ole suurem osa HH kandvaid inimesi tõsiselt võetavad. nagu ma ei võta tõsiselt inimesi, kes ostavad laenuga telefoni, mis maksab rohkem kui nende kuupalk või inimesi, kes liisivad perse verel 5 aastat vana premium brändi auto, aga mitte tutika Kia jne jne. HH jope on kindlasti väga hea, eriti nende nö tööriided, aga paraku on HHst kujunenud eestis eelmainitud lambapeade üks meelisbrändidest, mistõttu ei kannata sellega enam ringi liikuda, muidu peetakse nendega sarnaseks.

Sa ise oled veel koomlimisem nähtus kui mainstream vooluga kaasa minevad inimesed. Omistad mingitele eelistusele tähendused, mida seal taga ei ole ja kujutad ette, et oled sellepärast kõvasti parem inimene, et sa ei ole nagu “teised”. Räägi meile ausalt, mis sind tegelikult nende asjade juures torgib? Ma ausalt ei usu, et enamik nende tegude tegijaist mõtleb, et nad on sitaks kõvad vennad ja oma asjade tõttu teistest paremad, pigem mõtled sina, et sa oled sitaks kõva vend, sest sa ei tee nii.

Okei, ma arvasin ka 15-aastaselt, et hullult äge on teistele hinnanguid anda ebaoluliste detailide põhjal, aga ole nüüd, täiskasvanuna võiks vaimne areng kaugemal olla.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kallis kaasfoorumlased, nagu me käesolevast järeldame, on kanad leidnud omale uue ihaldamise või vihkamise objekti lisaks Didriksonsile (kuidas kellelegi) – lubage tutvustada, HH!
Kes ennast selliste asjadega vaevavad- minge tootvale tööle! No tõepoolest, kui väike see hernes kolus peab olema, et selliste “probleemidega” ennast vaevata.

Teemaalgataja- kvaliteedilt on tegu täiesti ok jopega, hingab ja on veekindel, õmblused on korralikud. Kui meeldib ja istub, siis osta. Kelle asi see on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kallis kaasfoorumlased, nagu me käesolevast järeldame, on kanad leidnud omale uue ihaldamise või vihkamise objekti lisaks Didriksonsile (kuidas kellelegi) – lubage tutvustada, HH!

No ammu oleks juba aeg ka.

Kaua need vaesema otsa perekoolikad siin oma didriksoniga möllavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah on küll, seda kannavad veel väiksema enesekindlusega inimesed üritades enda väärtust jopega suurendada.

Nii kade annab ikka olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kvaliteedilt on tegu täiesti ok jopega, hingab ja on veekindel, õmblused on korralikud. Kui meeldib ja istub, siis osta. Kelle asi see on.

Ainult et soovitav oleks siis vähemalt eemaldada/peita see HH logo. Just see kaugele väljapaistev inetu logo rikub muidu normaalse toote kandmise võimaluse ära.

Lisaks see HH on juba saanud nii palju pilkavaid tähendusi (“Hirnu Hipsterit”, “Heil Hipster!” jne).

Please wait...
Postitas:
Kägu

a on lihtsalt hapude viinamarjade teel.

Ta vaatas HH parka hinda, sai teada, et tal 300€ selle jaoks pole ning ostis 85€ eest Didriksonsi.

Aga mis tal, vaesel, muud üle jääbki? See lihtsalt pole temasuguse jaoks tehtud, see on tehtud 6x suurema sissetulekuga norrakale.

300.- parka eest on poolmuidu saadud. HH peale seda kulutada ei raatsiks. HH ja Didriksons on vaesema keskklassi unistus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Töötasin kunagi kalalaeval ja seal jagati ka HH riideid.
Need konkreetsed olid ikka super head- mugavad, funktsionaalsed ja väga soojad. Meil oli siis kogu varustu aluspesust alates ja nii külmema, kui soojema aja tarbeks+ jalanõud.

Mul oleks ka sellist vaja. Kust ma saaks? Põhjus sama – kalapüügiks vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oleks ka sellist vaja. Kust ma saaks? Põhjus sama – kalapüügiks vaja.

Kalurijakkide poest loomulikult: http://www.tamectrade.ee/pood/kategooria/vihmariided-kummiriided/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ise oled veel koomlimisem nähtus kui mainstream vooluga kaasa minevad inimesed. Omistad mingitele eelistusele tähendused, mida seal taga ei ole ja kujutad ette, et oled sellepärast kõvasti parem inimene, et sa ei ole nagu “teised”. Räägi meile ausalt, mis sind tegelikult nende asjade juures torgib? Ma ausalt ei usu, et enamik nende tegude tegijaist mõtleb, et nad on sitaks kõvad vennad ja oma asjade tõttu teistest paremad, pigem mõtled sina, et sa oled sitaks kõva vend, sest sa ei tee nii.

parem olla koomiline, kui mainstream jobu. sul on ilmselgelt raskusi loetava teksti mõistmisega, aga siis seekord lihtsustatult: mulle ei meeldi inimesed, kes soetavad endale mingi asja, kuna sellel on kindla brändi logo peal, mitte sellepärast, et see asi on väärt soetamist (kvaliteetne jne).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu Terranova talvemantel on vägagi hea. Sellega on soe, mingit silti ega kirja kuskil lugeda pole, vihmakindel ja naiselik. Need igal teisel HH joped panevad muigama, jube massipsühhoos ikka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

kvaliteedilt on tegu täiesti ok jopega, hingab ja on veekindel, õmblused on korralikud. Kui meeldib ja istub, siis osta. Kelle asi see on.

Ainult et soovitav oleks siis vähemalt eemaldada/peita see HH logo. Just see kaugele väljapaistev inetu logo rikub muidu normaalse toote kandmise võimaluse ära.

Lisaks see HH on juba saanud nii palju pilkavaid tähendusi (“Hirnu Hipsterit”, “Heil Hipster!” jne).

Heil Hitler 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh kui peened me kõik siin oleme. Eilse Nyahi teema ajel sattusin üht postitust otsides sirvima veidi siinseid vanemaid kirjeid. Aastal 2012 kirjutasid käod rõõmsalt, et teenivad 3000 eurot kuus, tuhande teenijaid nimetati madalapalgalisteks. Täna, aastaid hiljem, loen jälle, kuidas kellegi riietus lahterdab selle inimese kohe töötuks v immigrandiks…
Mida saab näidata üks suva jope inimese kohta? Pigem näitab see midagi arvaja kohta, kas pole nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

parem olla koomiline, kui mainstream jobu. sul on ilmselgelt raskusi loetava teksti mõistmisega, aga siis seekord lihtsustatult: mulle ei meeldi inimesed, kes soetavad endale mingi asja, kuna sellel on kindla brändi logo peal, mitte sellepärast, et see asi on väärt soetamist (kvaliteetne jne).

Aga miks sa arvad, et nad just logo pärast ostavad? Võib-olla ei viitsi need inimesed teha uurimistööd enne millegi soetamist, vaid võtavad enam-vähem esimese kättejuhtuva, mille kohta nad varem positiivset tagasisidet kuulnud on ja mis muidu meeldib kah. Reklaam nii töötabki, muide.

Kahju, et sa tunned vajadust end teistest kõrgemale upitada tühiste võrdluspunktide põhjal. Ütlen veelkord, täiskasvanud inimese mõttemaailm võiks olla jõudnud kaugemale 15-aastase omast.
Mõtlemisainet sulle 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa arvad, et nad just logo pärast ostavad? Võib-olla ei viitsi need inimesed teha uurimistööd enne millegi soetamist, vaid võtavad enam-vähem esimese kättejuhtuva, mille kohta nad varem positiivset tagasisidet kuulnud on ja mis muidu meeldib kah. Reklaam nii töötabki, muide.

Kahju, et sa tunned vajadust end teistest kõrgemale upitada tühiste võrdluspunktide põhjal. Ütlen veelkord, täiskasvanud inimese mõttemaailm võiks olla jõudnud kaugemale 15-aastase omast.
Mõtlemisainet sulle 😉

logo pärast ju ostavadki inimesed, kes ei tee uurimistööd. miks paljud ostavad õunakese telefoni? sest see on trendikas ja kallis ning seda see logo ju eksponeeribki. kui nad vähegi uurimistööd teha viitsiksid, siis nad ostaksid samsungi vms. ja ilmselgelt su lugemisoskus ei ole paranenud – mina ei upita ennast kõrgemale, seda teevad “logo peded”. mulle sobib samsung ja kia väga hästi. kusjuures mul isegi on HHi tossud, aga kannan neid õhtul kui käin koera situtamas…
tundub, et oled andunud HHi jope kandja ja solvusid, aga ära kurvasta, see jope ilmselt peab hästi vihma, on soe ja hingab, mis siis et annab sinu kohta rohkem sellist infot kui sa ise eeldasid ja sooviksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tundub, et oled andunud HHi jope kandja ja solvusid, aga ära kurvasta, see jope ilmselt peab hästi vihma, on soe ja hingab, mis siis et annab sinu kohta rohkem sellist infot kui sa ise eeldasid ja sooviksid.

Ei, ma olen andunud kiusamismentaliteedivastane. Naeruväärne, et sulle sihukesed asjad nii palju korda lähevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool on ikka hariv.
Ma arvasin, et tegu on tööriietega, mida tööandjad oma töötajatele ostavad. Minu tööandja ostab Snickers Workweari, millega ma siis kodu ja töö vahet patseerin (tööd tehes muidugi ka).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool on ikka hariv.

Ma arvasin, et tegu on tööriietega, mida tööandjad oma töötajatele ostavad. Minu tööandja ostab Snickers Workweari, millega ma siis kodu ja töö vahet patseerin (tööd tehes muidugi ka).

Nüüd tead, milliseid järeldusi saab sellest teha:) Paljude purjetajate kohta saab ka järeldusi teha.
Noh, samas ega ma ei nutaks, kui too järelduste tegija oma järeldused teeks ja must eemale hoiaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

inimesi, kes liisivad perse verel 5 aastat vana premium brändi auto, aga mitte tutika Kia jne jne.

Milleks osta mingi keskklassi auto, kui võiks sõita premiumklassi autoga? 5 aastat vanad premiumid on paremad, kui mingid kökatsid, mis uuena maksavad mingi paarkümmend tuhat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnneks mul puuduvad igasugused alaväärsuskompleksid seoses riietuse kalliduse või firmamärgiga.

Ilmselt ei tee sa ka Perekooli teemasid HellyHansenist ja Didriksonist, et endale tõestada, et need kaks jopet on ainuvõimalik viis talv üle elada, sa lähed poodi ja ostad jope, mis SULLE meeldib, mitte ei küsi eesti rahvalt läbi Perekooli nõu.

Parkasid toodavad veel nt. Canada Goose, Parajumpers, Altitude, Makia, Alpha Industries ja muud lugematud firmad, miks vaid HH ja Didriksons on need aksepteeritavad variandid. Naerma ajab, tegelikult ka.

Kas sa ikka pole veel aru saanud, et üks keskmine inimene ei osta neid tonniseid parkasid. Täiesti mõttetu sellise hinnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 a. tagasi, kui ma varateismeline olin, oli päris trendikas. Täna ei kannaks enam mingil juhul- koledad suured kirjad, odav stiil.

Nõus.

Korralik ja stiilne naine ostab endale talveks korraliku villast mantli.

Kõige ebapraktilisem üleriie meie talves. Sobilik pidulikuks juhtumiks, kuhu minnakse taksoga.

Igapäevaseks riietuseks kõlbmatu. Ei pea tuult, ei pea vihma, määrdub kergesti, ise pesta ei saa jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll ei arva, et inimesed kannavad neid mingi edevuse ja logo näitemise eesmärgil. Puht praktiline valik. Ju vastab kõige paremini keskmise inimese igapäeva elu vajadustele ja rahakotile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle, proua Logotola, HH teeb sulle spetsiaalselt sellist, millel saad logo lihtsa vaevaga rinna pealt maha lõigata: LINK
Hind on samuti säästukas.
Sa ei pea enam ussitama, muidu sured veel vara ära ka…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul endal on Parajumpersi parka. Olen rahul, aga kahetsen, et asjata nii kalli jope ostsin. Näiteks mu 13 aastasel pojal on ka üsna kallis Oneilli jope. Ta ütleb, et tal on sellega külm. Ta leidis ise Terranovast 39,99€ maksma parka. Ostis ära ja ütleb, et sellega on väga soe.
Käisin Apranga poes ja seal nägin Vero Moda parkasid- maksis 120€ umbes ja tundus ikka väga soe…

Teiseks, mulle tundub, et oma parajumpersi jopega olen nagu lastekodu laps- kõigil samad joped seljas. Eriti nõme oli seista oma jopega juustu leti ääres ja minu kõrval oli täpselt sama jopega naine veel. Samamoodi on mu mehe HH kevad/sügis jopega.. nooo.. neid ikka jagub! Elu nagu nõuka ajal- kõik kannavad samu asju, kuigi kaubanduskeskused on paksult kaupa täis..

Kungi oli mul ka Didriksoni parka. Minul oli sellega külm.
Samas Parajumpersi jopega oli mõnus soe ka -35° külmaga lapimaal…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teiseks, mulle tundub, et oma parajumpersi jopega olen nagu lastekodu laps- kõigil samad joped seljas. Eriti nõme oli seista oma jopega juustu leti ääres ja minu kõrval oli täpselt sama jopega naine veel.

Tonniseid Parajumpersi jopesid nii suures kontsentratsioonis? Elus ei usu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tonniseid Parajumpersi jopesid nii suures kontsentratsioonis? Elus ei usu.

Miks mitte? Ta lihtsalt nägi, et keegi teine peale tema, on veel omale Parajumpersi replica muretsenud ja siis nad seal koos juustu ostsidki.
Originaal, muidugi, on üle tonni aga UMBES samasuguse saab ka 200€-ga, kirjad/sildid peal ja näeb kaugelt täitsa originaal välja.

Parajumpersil on lausa kodulehel kirjas, kuidas vahet teha, vaevalt, et perekoolika oma originaal on või vaevalt ta seda kontrollidagi oskab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20 a. tagasi, kui ma varateismeline olin, oli päris trendikas. Täna ei kannaks enam mingil juhul- koledad suured kirjad, odav stiil.

Nõus.

Korralik ja klassikaline mantel on muidugi oluline ese garderoobis, aga valdav enamus inimesi siiski ei käi ainult tööle-koju-poodi-teatrisse. Mina isiklikult villase mantliga koeraga jalutamas ei käi ja väikeste lastega õues trööpamas ennast ka sellises riietuses ei näeks.

Selliste vabaajategevuste jaoks on mõnusad just sportlikumad parkad/joped. Minul on HUPPA firma parka, sisu 300g ja hind oli ka väga hea. Minu mäletamist mööda ostsin soodukaga ja hind jäi ikka alla 100€. Sõbrannal on HH jope ja tema nt väga kiidab seda. Käib purjetamas ja ütleb, et merel tuulega ka soe ja mõnus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd sa oled natuke valel teel. Suured on logod on täiega tagasi ja seda ka kallitel kaubamärkitel. Ja juhtumisi 20 aasta tagusest ajast on hetkel väga palju asju moes.

Kallite kaubamärkide logod muidugi. HH on selline H&Mi ja Guessi tase. Sa kannad suurt H&Mi logo käisel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd sa oled natuke valel teel.

Ta on lihtsalt hapude viinamarjade teel.

Norras kannavad HH jopesid vaid immigrandid Ida- Euroopast ja Aafrikast. Vaid eestlane on nii ohmu, et talle annab 300 euroga maha müüa jope, mis Norras maksab 600 NOKi. Suur märk käisel ja nägu uhkust täis, hea veel, et hinnasilti külge rippuma ei jäta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus.

Kohutavalt lame ja äraleierdatud kommentaar. Annab kohe teada, et kirjutajal ei ole stiilsusest ja isikupärast mingit aimu.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 76 )