Esileht Ilu Hifu lifting

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Hifu lifting

Postitas:

Tere!

Olen kuulnud palju head Hifu lifting protseduuride kohta. Kas keegi jagaks oma kogemust, mis salongis käidud ja kuidas rahule jäite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täpselt kuu tagasi Royal Estethicus Hifu Smas proseduuril – vanus peaaegu 42 ja põhjuseks kaalukaotusega (3 kuuga 16 kg) kaasnenud lõualoti asemele tekkinud kalkunilott.

Tegin piirkonna kael kuni ninani.

Esiteks protseduurist. Kusagil keegi kirjutas, et tegi terve näo ja see kestis pool tundi. Mina olin laual koos tuimestusega 2 tundi, ei kujuta ette kuidas kiiremini saaks. Protseduur ise on MEGAVALUS. Spetsialist hoiatas ette ka, et tegemist ei ole mõnusa hooldusega ja tõesti, oli vahepeal selline tunne nagu puuritaks hambaid ilma tuimestuseta. Väga-väga-väga valus oli.

Tulemusega  aga olen rahul. Päris ära see nahalott ei kadunud, aga on oluliselt parem. Spetsialist ütles, et kuni kaks kuud võtab aega, et mõjuma hakkaks, äkki läheb veel paremaks. Vaod mis olid nina kõrval olid mul väikesed aga neid pole enam üldse. Lõuajoon on ka ikka nähtavat konkreetsem, kael sile (kusjuures kaela juures oli muutus näha kohe peale protseduuri kuigi spetsialist ütles, et see on ilmselt lihtsalt massaaži tulemus, protseduuri tulemuse märkamine võtab rohkem aega aga ausalt, mina nägin kohe.

Peale protseduuri ei tohi käia nädala saunas, kuu solaariumis ja peab tarvitama suurtes kogustes c-vitamiini. Seda kõike tegin.

Olen rahul, ilma kirurgilise sekkumiseta paremini ilmselt ei saagi. Lõug küll valutas 3 nädalat, aga ma arvan, et asi oli seda väärt.

 

 

 

 

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:22; 25.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh sisuka vastuse eest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:03; 25.01 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täpselt kuu tagasi Royal Estethicus Hifu Smas proseduuril – vanus peaaegu 42 ja põhjuseks kaalukaotusega (3 kuuga 16 kg) kaasnenud lõualoti asemele tekkinud kalkunilott.

Tegin piirkonna kael kuni ninani.

Esiteks protseduurist. Kusagil keegi kirjutas, et tegi terve näo ja see kestis pool tundi. Mina olin laual koos tuimestusega 2 tundi, ei kujuta ette kuidas kiiremini saaks. Protseduur ise on MEGAVALUS. Spetsialist hoiatas ette ka, et tegemist ei ole mõnusa hooldusega ja tõesti, oli vahepeal selline tunne nagu puuritaks hambaid ilma tuimestuseta. Väga-väga-väga valus oli.

Tulemusega aga olen rahul. Päris ära see nahalott ei kadunud, aga on oluliselt parem. Spetsialist ütles, et kuni kaks kuud võtab aega, et mõjuma hakkaks, äkki läheb veel paremaks. Vaod mis olid nina kõrval olid mul väikesed aga neid pole enam üldse. Lõuajoon on ka ikka nähtavat konkreetsem, kael sile (kusjuures kaela juures oli muutus näha kohe peale protseduuri kuigi spetsialist ütles, et see on ilmselt lihtsalt massaaži tulemus, protseduuri tulemuse märkamine võtab rohkem aega aga ausalt, mina nägin kohe.

Peale protseduuri ei tohi käia nädala saunas, kuu solaariumis ja peab tarvitama suurtes kogustes c-vitamiini. Seda kõike tegin.

Olen rahul, ilma kirurgilise sekkumiseta paremini ilmselt ei saagi. Lõug küll valutas 3 nädalat, aga ma arvan, et asi oli seda väärt.

Negatiivne Update

Nyydseks möödunud üle kahe kuu ja kogu efekt on kadunud, pigem tundub olukord olevat halvem kui enne protseduuri. Nii et võtan kõik head sõnad tagasi ja kahetsen, et seda protseduuri tegin, kohe väga!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 11:22; 25.02 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyydseks möödunud üle kahe kuu ja kogu efekt on kadunud, pigem tundub olukord olevat halvem kui enne protseduuri. Nii et võtan kõik head sõnad tagasi ja kahetsen, et seda protseduuri tegin, kohe väga!

Mina seda protseduuri pole teinud, aga olen teinud mitmeid teisi laserprotseduure. Raha on palju kulutatud, aga tegelikkuses mingit nähtavat efekti ei ole. Tundub küll, et kes räägivad, et aitab, neil on pigem platseeboefekt, et tegin midagi, olen ilusam. Just tegin silmadele lasertöötlust, 3 korda maksis 600 eurot. No vaatan pilte ja ei ole mingit vahet, kortsud ja sinised silmaalused on alles. Tegija ültleb, et noo, on küll vahe. Kui ise ega keegi teine sellest vahest aru ei saa, on see ikka natuke liiga väike, et sellele raha kulutada. Äkki kui 10 korda teeks, siis oleks midagi näha, aga üldiselt on efekt nendel protseduuridel ikkagi masendavalt väike.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 07:58; 27.02 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyydseks möödunud üle kahe kuu ja kogu efekt on kadunud, pigem tundub olukord olevat halvem kui enne protseduuri. Nii et võtan kõik head sõnad tagasi ja kahetsen, et seda protseduuri tegin, kohe väga!

Mina seda protseduuri pole teinud, aga olen teinud mitmeid teisi laserprotseduure. Raha on palju kulutatud, aga tegelikkuses mingit nähtavat efekti ei ole. Tundub küll, et kes räägivad, et aitab, neil on pigem platseeboefekt, et tegin midagi, olen ilusam. Just tegin silmadele lasertöötlust, 3 korda maksis 600 eurot. No vaatan pilte ja ei ole mingit vahet, kortsud ja sinised silmaalused on alles. Tegija ültleb, et noo, on küll vahe. Kui ise ega keegi teine sellest vahest aru ei saa, on see ikka natuke liiga väike, et sellele raha kulutada. Äkki kui 10 korda teeks, siis oleks midagi näha, aga üldiselt on efekt nendel protseduuridel ikkagi masendavalt väike.

ma tegin seda laserit 1 korra, nägin juba siis et midagi paremuse poole ei lähe ja jätsin järgmised korrad tegemata kuigi kliinik tungivalt soovitas jätkata.

olen nõus, et enamus protseduure ei ole seda kulutatud raha ja võimalikku taastumist väärt. näiteks sellest silmalaserist taastusin 5 päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seda protseduuri pole teinud, aga olen teinud mitmeid teisi laserprotseduure.

Hifu smas ei ole laserprotseduur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hifu smas ei ole laserprotseduur.

Jah, oleks pidanud ütlema, et teisi aparaadihooldusi. Samas tundub, et siiski täpselt sama kasutu, kui teised laserid, ultrahelid ja muud aparaadid. Olen mitmeid proovinud, kasu pole olnud. Laserit mainisin arvatavasti seetõttu, et viimane pettumus oli silmade laserhooldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 07:58; 27.02 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Upitaks veidi teemat, ehk on keegi viimasel ajal SMAS Liftingut teinud? Tahaks tagasisidet lugeda, kuid infot on nii vähe.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mismoodi see silmade laserprotseduur välja näeb?

Just FB märkasin pakutavat silmaümbruse mesoteraapiat, aga halb eelmises on, ei mõttetu raha

raiskamine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Upitaks veidi teemat, ehk on keegi viimasel ajal SMAS Liftingut teinud? Tahaks tagasisidet lugeda, kuid infot on nii vähe.

https://foorum.perekool.ee/teema/smas-lifting/

Palun, pole tänu väärt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Upitaks veidi teemat, ehk on keegi viimasel ajal SMAS Liftingut teinud? Tahaks tagasisidet lugeda, kuid infot on nii vähe.

https://foorum.perekool.ee/teema/smas-lifting/

Palun, pole tänu väärt.

See ju 1,5 aastat vana teema ja suletud. Lugesin seda ja oleksin teda upitanud, lootuses saada värskeid muljeid, aga ta suletud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kaalun ka Hifu protseduuri – kas on kellelgi häid kogemusi hiljuti, kuhu salongi soovitate minna? Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu Hifu lifting