Esileht Ilu highlighter, milleks?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: highlighter, milleks?

Postitas:

Tellisin hiljuti ühest firmast kosmeetikat. Pakki oli lisatud ka testreid, eri toonis jumestuskreeme ja siis eri toonides highlightereid. Mis asjad need on, kuidas peab kasutama, kuhu kohta panema? Ilmselt vist on mingite kohtade esiletõstmiseks, mitte üle kogu näo määrimiseks? Või kuidas?
Vabandan oma rumalat küsimust. Minu näo värvimine tähendab jumestuskreemi, puudrit ja põsepuna sarnadele ning lõua otsa 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 16.03 12:07; 26.04 09:02; 07.05 12:33; 08.05 19:13; 21.11 23:59; 28.01 23:59; 17.02 09:17; 25.05 23:38; 13.08 14:46; 30.11 10:05; 17.01 23:51; 20.01 00:10; 23.02 11:28; 19.03 20:42; 26.04 16:39; 17.05 19:19; 18.05 16:13; 19.05 13:43; 27.05 16:57; 05.07 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Highlighter käib põsesarna kõige kõrgemasse kohta. Näe, siin pildil ilusasti näha: https://singhaarbox.com/wp-content/uploads/2018/06/highliters-and-bronzers.jpg

Võid ka lauvärvi asemel kasutada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:46; 18.02 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis põsepuna asemel? Või pannakse selle peale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:17; 17.02 09:55; 17.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka teemat ära, sain ka hiljuti kingituseks highlighteri komplekti, kus on sees peaaegu valge ja siis ka roosa highlighter. Kui valge käiks põsesarnale, siis kuhu roosa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis põsepuna asemel? Või pannakse selle peale?

Minu arust ei panda põsepuna ju mitte sarnale, vaid selle alla triibuna (põskede lohukohtadesse põsesarnade ala)?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 16:46; 23.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan ka teemat ära, sain ka hiljuti kingituseks highlighteri komplekti, kus on sees peaaegu valge ja siis ka roosa highlighter. Kui valge käiks põsesarnale, siis kuhu roosa?

Põsesarnale võib ka roosakat highlighterit panna, annab sellise nooruslikuma õhetava, kuid põsepunast erineva jume. Ilmselt ei jää ka näol nii roosa kui põsepuna, kuid peegeldav siiski valgust tagasi. Higlighter võib tihti olla ka toonitud, kuid läbikumav – ehk ei pea värvilist highlighterit kartma. Roosakas sobib kindlasti näiteks suvel jumekama nahaga.

Kes ei oska kasutada võib kasutada ka silmalaugudel. Või huulel cupid bow kohas – muudab ülahuule pringimaks. Või kulmuluul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis põsepuna asemel? Või pannakse selle peale?

Minu arust ei panda põsepuna ju mitte sarnale, vaid selle alla triibuna (põskede lohukohtadesse põsesarnade ala)?

Appikene, kas tõesti? Siis ma olen ennast 25 aastat puhta valesti meikinud! Mina panen põsepuna just sinna põsesarnale ehk põse kõige kõrgemale kohale ja hajutan sealt oimude poole laiali ja allapoole ka.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 09:17; 17.02 09:55; 17.02 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis põsepuna asemel? Või pannakse selle peale?

Minu arust ei panda põsepuna ju mitte sarnale, vaid selle alla triibuna (põskede lohukohtadesse põsesarnade ala)?

Appikene, kas tõesti? Siis ma olen ennast 25 aastat puhta valesti meikinud! Mina panen põsepuna just sinna põsesarnale ehk põse kõige kõrgemale kohale ja hajutan sealt oimude poole laiali ja allapoole ka.

Ma pole meikimisspets, aga arvan, et sina teed õigesti. Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter. Mina olen nii aru saanud ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter.

Ärge nüüd mind visake millegagi, aga ma ei kujuta ette, et käiks igapäevaselt ringi, 7 erinevat värvikihti näos. Miks ometi…

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis põsepuna asemel? Või pannakse selle peale?

Minu arust ei panda põsepuna ju mitte sarnale, vaid selle alla triibuna (põskede lohukohtadesse põsesarnade ala)?

Appikene, kas tõesti? Siis ma olen ennast 25 aastat puhta valesti meikinud! Mina panen põsepuna just sinna põsesarnale ehk põse kõige kõrgemale kohale ja hajutan sealt oimude poole laiali ja allapoole ka.

Ma pole meikimisspets, aga arvan, et sina teed õigesti. Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter. Mina olen nii aru saanud ????

Mina olen ka nii aru saanud, aga mul ei ole selle kõige jaoks näos ruumigi!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põsepuna pannakse ikkagi põsesarnadele. Highlighterit pannakse põsesarnade ülemisele äärele, et ilmet veidi tõsta.
Highlighterit on võib panna ka kulmuluule, ninaluule, silmade sisenurka ja ülemise huule amori kaarele, et neid kohti esile tuua.
Kindlasti ei panda highlighterit päris nii palju, kui paneksid põsepuna, eriti igapäevaselt. Seda panna kergelt ja pigem peenemalt.
Kuna highlighteril on sees pisikesed glitterikesed, mis peegeldavad valgust, siis ära seda üle uha, kui tundub, et näos pole ju midagi. Pigem liiguta oma nägu peegli ees ja valguse käes erinevate nurkade all, et näha, kuidas tulemus on ja kas on vaja lisada.
Highlightereid on erinevate toonide varjunditega (siniseid, rohekaid, roosasid). Kõige tavalisem ja eestlase nahatooniga sobivam ongi just tavaline valge.
Roosakas annab kerge roosaka varjundi. Nagu eespool mainitud, siis kasutaksin seda pigem suvel, kui nahk on jumekam, või laugudel. Kindlasti mitte kasutada põsepuna asemel, see on ikkagi heledam, kui põsepuna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorel inimesel pole sellega midagi peale hakata, 45+ vanuses aga asendamatu jume värskendamiseks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin pildil on näha piirkonnad, kuhu erinevaid tooteid võiks panna, et näokuju esile tuua: https://i.pinimg.com/originals/68/7b/96/687b96d12b9ab8851fc0476c7c03c3de.jpg

See on niisugune “harju keskmise” näo jaoks sobilik juhend. Kui on väga piklik või väga ümmargune nägu, siis võiks modelleerida teisiti, et näo kuju soovitud suunas vormida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:46; 18.02 09:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põsepuna võib kanda erinevalt peale. nt ka nii nagu Beatrice seda teeb (soovitan küll vähem värvi kasutada). Mina nt ei pane põsepuna mitte päris kõrgele põsesarnale (mul polegi kõrget põsesarna :P) vaid pigem panen siis nende kahe kirjelduse vahepealses versioonis. tuleb leid aoma näokujuga sobiv.

Aga highlighterist – esmalt paned selle siis päris kõrgele põsesarnadele, kitsamale alale kui põsepunapaneksid (a la poole silma ulatuses vmt) ja seejärel põsepuna alles natuke allapoole. nende vahele mingit vahet ei tohiks jääda, üleminek loomulik. Kui vaja hajutada, siis liigutused ikka alt ülespoole.

Highlighterit võib kasutada ka laubal, kui on soov seda kuidagi “tõsta”.

aga ise üleüldse pean kogu seda highlighterite ja kontuurijate teemat rohkem lavameigi või fotomeigi osaks. Igapäevaselt – less is more 🙂

Kõige veidram, mida olen näinud, on kerge sädelusega highlighter, mis kosmeetikapoe müüja enda ninale oli tõmmanud (sest youtubes õpetatakse nii)…see oli veel kerge lillaka alatooniga (äkki üritas ka roosa olla?)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter.

Ärge nüüd mind visake millegagi, aga ma ei kujuta ette, et käiks igapäevaselt ringi, 7 erinevat värvikihti näos. Miks ometi…

Need ei ole ju kihid.
Miks? Kas sa päriselt ei saa aru, milleks need erinevad tooted mõeldud on ja kuidas neid kasutatakse või mängid lihtsalt lolli?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:44; 23.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter.

Ärge nüüd mind visake millegagi, aga ma ei kujuta ette, et käiks igapäevaselt ringi, 7 erinevat värvikihti näos. Miks ometi…

Need ei ole ju kihid.

Miks? Kas sa päriselt ei saa aru, milleks need erinevad tooted mõeldud on ja kuidas neid kasutatakse või mängid lihtsalt lolli?

Miks sa ründad võõrast inimest? Inimene küsis, miks te seda kõike teete, igati asjalik küsimus. Mina arvan, et need erinevad tooted on mõeldud ‘pandavuse’ tõstmiseks, on mul õigus? Või on sinu arvates nende saja erineva toote kasutamiseks miski meditsiiniline näidustus?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 16:46; 23.02 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter.

Ärge nüüd mind visake millegagi, aga ma ei kujuta ette, et käiks igapäevaselt ringi, 7 erinevat värvikihti näos. Miks ometi…

Need ei ole ju kihid.

Miks? Kas sa päriselt ei saa aru, milleks need erinevad tooted mõeldud on ja kuidas neid kasutatakse või mängid lihtsalt lolli?

Miks sa ründad võõrast inimest? Inimene küsis, miks te seda kõike teete, igati asjalik küsimus. Mina arvan, et need erinevad tooted on mõeldud ‘pandavuse’ tõstmiseks, on mul õigus? Või on sinu arvates nende saja erineva toote kasutamiseks miski meditsiiniline näidustus?

Mulle on meikimine näiteks mõnusalt teraapiline tegevus. See on üks lemmikasju hommikute juures, kui teen endale suure tassi kohvi ja mõtlen, mis meigi endale teen. See on aeg minu enda jaoks. Mõni maalib pilte, mina oma nägu. Ja mis seal halba on, kui see mind õnnelikumaks teeb? Kuidas saab kellelgi üldse midagi selle vastu olla? Ei saa ju kogu aeg kõiki asju oma mätta otsast vaadata – mina küll neid hukka ei mõista, kes ei meigi – enamik mu sõbrannasid sellest ei hooligi.

Miks teeme? Meeldib, kas sellest põhjendusest ei piisa? Ma arvan, et teatud vanusest hakkab ka see soov ‘pandav’ välja näha vähenema. Või mis selles halba on, kui meik enesehinnangut tõstab?

Ja rääkida mitmest kihist on ju meelevaldne. Ei pane ju kõiki tooteid kihina üle terve näo, vaid ikka sinna, kuhu nad käivad.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna põsesarna alla käib veidi tumedam kontuurvärv, põsesarnale põsepuna ja põsesarna üles highlighter.

Ärge nüüd mind visake millegagi, aga ma ei kujuta ette, et käiks igapäevaselt ringi, 7 erinevat värvikihti näos. Miks ometi…

Need ei ole ju kihid.

Miks? Kas sa päriselt ei saa aru, milleks need erinevad tooted mõeldud on ja kuidas neid kasutatakse või mängid lihtsalt lolli?

Miks sa ründad võõrast inimest? Inimene küsis, miks te seda kõike teete, igati asjalik küsimus. Mina arvan, et need erinevad tooted on mõeldud ‘pandavuse’ tõstmiseks, on mul õigus? Või on sinu arvates nende saja erineva toote kasutamiseks miski meditsiiniline näidustus?

Jaa, see oli maailma kõige asjalikum ja muidugi ka siiram küsimus 😀
Ja sinu oma on veel asjalikum ja siiram – seitsmest sai juba sada toodet 😀 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:44; 23.02 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti pingutatakse selle läikega üle ning tulemus on sama nagu 90ndate või nullindate meigihittidel – tundub moodne, aga hiljem pilte sirvides ei jõua ära imestada seda maitsetust.
Kasutatagu, kuid pigem vähem. Ega siis iga pidu karneval ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu highlighter, milleks?