Esileht Koolilaps Higipulk ja näopuhastus

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Higipulk ja näopuhastus

Postitas:
Kägu

Tere! Usun, et siin leidub lapsevanemaid, kes on leidnud head ja tõhusad tooted oma 10-15-aastase tütre jaoks. Otsin nii higipulka kui ka näopesuvahendit. Tütar on 10-aastane ning õhtuks tekib tuntav higilõhn. Samuti on hakanud ninale tekkima punnikesed. Mida soovitate?

Suur aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ökopoest ostan lapsele deodorandi. näopuhastuseks näiteks see http://inglipai.ee/?p=421

10-aastasele lapsele hea meelega midagi eriti kanget ei ostaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi see sinu arust “kange” on? Ok, retinoide või happeid jah mitte, ags kui ema perekoolist nõu küsib, vaevalt ta kosmeetikaga sinasõber on.

Apteegis on teismeliste sarjad olemas. Kui suht lollikindlat tahta, siis nt nurme roosi näopesuvaht aga ka nt intiimpesugeelid on tõhusad ja pehmed näopuhastajad (seebi ja lõhnavaba).

Kui on ikka tuntav higilõhn tunda, siis antiperspirant, nt vichy tundlikule nahale

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama vana tütar kui teemaalgatajal. Näol on üksikuid väikseid punnikesi, neile paneb teepuuõli, muidu tavaline näohooldus – peseb veega. Vahepeal soovis ka mitsellaarvett, sellega ka vahepeal tõmbab üle. Higipulka ta väga kasutada ei taha, kuigi minu arust peaks. Kord päevas käib duši all, aga mõni päev on siiski päeva keskel higihaisu tunda. Olen lasknud tal poes ise valida, ta ei taha selliseid tuntavaid lillelõhnu või midagi, mis meenutab parfüümi, nii et lõpuks jäi ühe neutraalse seebise lõhnaga rulldeodorandiga rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teepuu õliga näopesugeelidest soovitaks Revuele sarja oma. Kasutan seda ka ise ja väga õrn, samas tõhus ja taskukohane, tuub alla 4 euri kaubamajas. Deodorantidest kasutan Lady Speed Sticki oma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nina jaoks on olemas mitmeid plaastreid, mis peaks rasu ja mustust eemaldama, ilmselt ka väldib vistrike teket. Neid võib proovida, ma arvan.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

No 10-aastasele pole küll mingit niisutavat näokreemi vaja!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

No 10-aastasele pole küll mingit niisutavat näokreemi vaja!

Sa teemaalgatust ka lugesid? Küsimus oli 10-15 aasta vanusele tütrele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ning selgita tütrele, et punnid ei tule mustusest ega laisast puhastamisest vaid hoopis hormoonidest ja nende vastu ei saa ka 10x päevas nägu puhastades.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teismelised kasutavad seda deodoranti:

https://www.kaubamaja.ee/lavilin-pulkdeodorant-teens-48h-60ml-h0277156

Ma ei tea, miks on kirjelduses tõlgitud “loksutage”, sest tegemist on tavalise pulkdeodorandiga. Alumiiniumi-, alkoholi- ja parabeenivaba. Jätkub väga kauaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

No 10-aastasele pole küll mingit niisutavat näokreemi vaja!

Sa teemaalgatust ka lugesid? Küsimus oli 10-15 aasta vanusele tütrele.

Sa ei kirjutanud ka sõnagagi, et tegemist on vanema kui 10-aastasega. Ja tegelikult ma ei näe mingit vahet, ka 15 aasta vanuses ei TULE veel näokreemi kasutada.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

No 10-aastasele pole küll mingit niisutavat näokreemi vaja!

Sa teemaalgatust ka lugesid? Küsimus oli 10-15 aasta vanusele tütrele.

Sa ei kirjutanud ka sõnagagi, et tegemist on vanema kui 10-aastasega. Ja tegelikult ma ei näe mingit vahet, ka 15 aasta vanuses ei TULE veel näokreemi kasutada.

Ma ei ole teema autor ja ma ei tea, kui vana see laps on. Lugesin teemast, et vanuses 10-15. Kas on näpuviga tekkinud kirjutamisel või ei tea. Miks ei tule? Mis vanuses siis peaks sinu arust alustama näohooldusega? Niisutav kreem ju nägu niisutabki, mis sellest siis karta on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina noorena oleks küll tahtnud, et mu ema oleks mu näohooldusega tegelenud. Minu näonahk niimoodi narmendas, et tõmba nahatükke ära. Niisutav kreem oleks ära kulunud küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin oma teismelisele Bioderma sebium mitsellaarvee, rasusele nahale. Seda kasutab noorem (10a) laps ka vajadusel. Ostsin apteegist
https://tradehouse.ee/et/?i=66673

Higipulk on hetkel alumiiniumivaba Dove. Toimib küll.
https://www.dove.com/uk/deodorants/roll-on/zero-aluminium-original-roll-on-deodorant.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitsellaarvesi on pigem meigi eemaldamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin Eucerini Dermopure puhastusgeel, 400 ml, 15 euro ringis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näopuhastusvahendeid (veega pesemiseks): Eucerin Dermopure, The Body Shop Tea Tree Oil, La Roche Posay Effaclar. Pärast pesu tuleb nahka niisutada näokreemiga.

No 10-aastasele pole küll mingit niisutavat näokreemi vaja!

Pärast näo puhastust on niisutamine väga vajalik! Pesemine eemaldab nahalt muuhulgas ka “kaitsva kihi”. Isegi rasust nahka tuleks tegelikult niisutada. Rääkimata iga päev päikesekreemi kasutamise vajalikkusest. Mina olen oma tarkuse Cassandra Banksonilt saanud, ja soovitan teistelgi tema videoid uurida.

Näokreemi võib lapsele võtta samast seeriast, mis ülalpool nimetatud, aga katsetuseks sobiks ka jojobiõli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sellised küsijad siis ise enda nahahooldusega või higi ennetamisega ei tegele? Loomulik oleks soovitada lapsele neid brände, mida oled juba ise kasutanud ja rahule jäänud. Akne puhul saab valida teada tuntult healt teise sarja tooted jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 13a kasutab Bioderma Sensibio näopuhastusgeeli. Sobib hästi talle, ei kuivata nahka.
Alguses, kui lapsel hakkas higilõhna tulema, ostsin ka mingeid looduslikke öko higipulkasid aga mõju oli olematu. Laps hakkas ise kasutama minu Nivea geelpulka. Lõpuks ütles, et ostaks talle ka sama mida mina kasutan, sest teised ei mõju üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

13-a tütar. Nägu puhastab paar korda nädalas minu vahendiga, D’difference. Kallis, aga seda kulub väga vähe ja teeb oma tööd hästi: puhastab põhjalikult, ei kuivata nahka.

Higipulk tavaline Dove.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Higipulk ja näopuhastus