Esileht Ilu ja tervis Higistamine ärkamise hetkel

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Higistamine ärkamise hetkel

Postitas:

Millest võib tingitud olla asjaolu, et hakkas sel hetkel, kui üles ärkan, meeletult higistama? Öösel magades ei higista, aga just üles tõusmise hetkel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 16:48; 28.05 14:11; 30.05 16:05; 02.06 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka nii. Olen üleminekueas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 19:09; 30.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi, öösel on kõik korras, aga kui üles tõusen, siis on kohutavalt palav. Juba väga pikka aega on nii, üleminekuiga on veel kaugel. Ei tea, milles asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi, öösel on kõik korras, aga kui üles tõusen, siis on kohutavalt palav. Juba väga pikka aega on nii, üleminekuiga on veel kaugel. Ei tea, milles asi.

Mina olen 43-aastane, nii et üleminekueas küll vist juba. Magasin täna öösel linaga, testimaks, et ehk on tekk paks. Ikka sama värk. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 16:48; 28.05 14:11; 30.05 16:05; 02.06 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan, mina higistasin öösel nagu kalts, enne neid tablette proovisin mitmeid. Vanus 51 ja toimib https://www.apotheka.ee/prefemin-tbl-20mg-n90-pmm0071084ee
Ei higistamist, ei kuumahoogusid, ehk mõni üksik kord mitme päeva peale, õrn kuumendus. Saan magada ühe ainsama öösärgiga, enne vahetasin neid öö jooksul 2- 3.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 20:12; 30.05 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan, mina higistasin öösel nagu kalts, enne neid tablette proovisin mitmeid. Vanus 51 ja toimib https://www.apotheka.ee/prefemin-tbl-20mg-n90-pmm0071084ee

Ei higistamist, ei kuumahoogusid, ehk mõni üksik kord mitme päeva peale, õrn kuumendus. Saan magada ühe ainsama öösärgiga, enne vahetasin neid öö jooksul 2- 3.

Kas kaalu ei tõsta need tabletid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhvigi ei aita need tabletid, olen kõiki neid apteegis pakutavaid hirmkalleid proovinud. HAR ehk aitaks, aga seda ei soovi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 19:09; 30.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhvigi ei aita need tabletid, olen kõiki neid apteegis pakutavaid hirmkalleid proovinud. HAR ehk aitaks, aga seda ei soovi.

nagu ma kirjutasin proovisin enne mitmeid apteegist ostetuid, ei aidanud ka mind nendest ükski. Seda soovitas perearst ja õnneks mind need aitavad. Olin juba hullumas oma suure higistamisega, öösel magada ei saanud, jubedad kuumahood ja öösärgi ralli ainult käiski. Arvan, et need kaalu ei tõsta, sest kaal on juba paari aasta jooksul lisandunud ca 6kg. Olen neid tablette võtnud 2 kuud, kaal on praegu selline, nagu on paari viimase aasta jooksul olnud. Ei pruugi teid aidata, jagan oma kogemust, mind aitavad vähemalt praeguseni. Mõju avaldus ca 1 nädala pärast peale tableti võtmist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 20:12; 30.05 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muhvigi ei aita need tabletid, olen kõiki neid apteegis pakutavaid hirmkalleid proovinud. HAR ehk aitaks, aga seda ei soovi.

Miks Sa HARi ei taha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on HAR?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 16:48; 28.05 14:11; 30.05 16:05; 02.06 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on HAR?

Hormoonasendusravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui midagi mõjub, siis ärge katkestage. Uuesti võtma hakates ei pruugi enam mõjuda (minu kogemus).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi, öösel on kõik korras, aga kui üles tõusen, siis on kohutavalt palav.

Minul ei ole palav ei öösel ega ärgates, lihtsalt higine olen ärgates, eriti kael. Ärkan niimoodi kusagil 4-5 ajal. Mõne aja pärast läheb ära ja magan edasi. Kui pärast edasi magamist ärkan, pole midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see ikkagi juba häirivaks muutunud. Sellise vastiku palava higistamise tundega ärgata, kael selg ja reied üleni higised ja läbimärjad pole meeldiv, pigem rikub kõik hommikud ära. Pöördun perearstile, ehk saan miskit abi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.05 16:48; 28.05 14:11; 30.05 16:05; 02.06 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnest ravimist ei või olla? Mul ajas öösiti meeletult higistama näiteks südameveiserohi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnest ravimist ei või olla? Mul ajas öösiti meeletult higistama näiteks südameveiserohi.

Minul tekitavad hormonaalsed ravimid veidrat higistamist. Ärkan tihti keset ööd üles nii, et pea ja ülakeha on higist märg.
Võtan hüdroksüklorokiinsulfaati aga mitte igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ajab higistama palavus, mida viimastel päevadel just vähe ei ole. Esialgu veel põhjusi tervisest ei otsi, kuigi vanus on ka sealmaal, et üleminek käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Higistamine ärkamise hetkel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.