Esileht Ilu ja tervis Higistamise hood

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Higistamise hood

Postitas:

Asi selles, et lähen vahetevahel üleni higiseks. Täiesti märjaks. Kogu kere laksust higine. Kestab mingi viis kuni 10 sekundit, siis läheb üle. Higistamise hetkel vastikult palav, pärast muidugi ilgelt külm. Ja need hood käivad peal mitu korda päevas ning öösel ikka ka. Kas see võib olla üleminekuega seotud? Kõik räägivast mingitest kuumahoogudest, aga mul on reaalselt higine olemine. Lausa tilgun.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha sind hirmutada, aga olen lugenud, et öised mittemillestkitekkivad higistamised võivad viidata vähile. Uuri ise internetist infot juurde.

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha sind hirmutada, aga olen lugenud, et öised mittemillestkitekkivad higistamised võivad viidata vähile. Uuri ise internetist infot juurde.

Loe seda, äkki on hoops HIV või midagi veel hullemat.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles, et lähen vahetevahel üleni higiseks. Täiesti märjaks. Kogu kere laksust higine. Kestab mingi viis kuni 10 sekundit, siis läheb üle. Higistamise hetkel vastikult palav, pärast muidugi ilgelt külm. Ja need hood käivad peal mitu korda päevas ning öösel ikka ka. Kas see võib olla üleminekuega seotud? Kõik räägivast mingitest kuumahoogudest, aga mul on reaalselt higine olemine. Lausa tilgun.

Tüüpiline variant üleminekuea “mõnudest”. Need kuumahood on enamvähem just sellised väikeste variatsioonidega. Minul hakkab ainult õudselt palav näopiirkonnas nagu oleks 40 kraadi palavik ja kõrvad kuumavad, süda peksab lausa haamriga. Aga ma ei higista, sest ma ei ole üldse eriline higistaja mitte mingis olukorras. Mõni higistab jälle kohutavalt ja seda nii tugevat näopiirkonna kuumust ja südamepekslemist pole.
https://tervis.postimees.ee/4437943/menopausiga-kaasnevaid-sumptome-saab-leevendada

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekool on tõesti ainus koht, kust infot üleminekuea sümptomite kohta saab või millest see rumal küsimus?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuumahood jah. sa mõtlesid, et lihtsalt palav hakkab, ilma higistamata?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Perekool on tõesti ainus koht, kust infot üleminekuea sümptomite kohta saab või millest see rumal küsimus?

Tundub, et mõne jaoks on perekool AINUS koht kus inimeses käia.

Teemast: ilmselt üleminek jah, jälgid seisud. Ja see kestab ja kestab… mul pool aastat olid kuumahood, siis pool aastat täitsa hea olla, mõtlesin, et oh, läbi. Ja siis hakkas uuesti ja hullemini. Püüan toitumisega asja muuta, ei taha apteeki tormata ja kohe midagi keemiaga muutma hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha sind hirmutada, aga olen lugenud, et öised mittemillestkitekkivad higistamised võivad viidata vähile. Uuri ise internetist infot juurde.

mida te hirmutate, ma pakun ka et üleminekuiga

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleminekuea “rõõmud” jah. Mul ka nii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nii ja higistan öösiti ka. Hommikuti öösärk märg vahest. 36 olen. Ka üleminek ve?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuningakepi õli aitab

_

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Higistamise hood