Esileht Ilu ja tervis Higistamisvastane vahend

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Higistamisvastane vahend

Postitas:
Kägu

Soovitage mingit eriti head higistamisvastast vahendit.

Hakkan alati väga kergelt higistama ja vahel pole lihtsalt võimalik end iga veidikese aja tagant veega üle lasta.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Garnier näiteks. Se firma toodab ka selliseid higipulki mis ei jäta riietele plekke.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vichy roll-on valge korgiga.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vichy antipersperant. On erineva kestvusega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine küsi apteekritelt nõu parem. Poest tõhusat ei leia.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maxim antiperspirandid on täitsa tõhusad. Algatuseks soovitan sensitive varianti, sest tavaline võib sügelema ajada https://www.benu.ee/tooted/ilu-ja-nahahooldus/kehahooldus/deodorandid/maxim-antiperspirant-roll-on-sensitive-296ml

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

salvei kapslid igapäevaselt – aitavad vähendada higieritust.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab nii kohuke olla, et inimene ei oska endale higipulka osta? Samas tegemist võib olla ka kosmeetika brändi kavala turundusega.Kes see loll ikka ostab 20 eurost higipulka.(kui vaadata mida soovitatakse) Samas see higipulga teema on siin ka korduv.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Garnier näiteks. Se firma toodab ka selliseid higipulki mis ei jäta riietele plekke.

Sama ka endal kasutuses. Rullikuga. Parim, mille avastanud olen.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab nii kohuke olla, et inimene ei oska endale higipulka osta? Samas tegemist võib olla ka kosmeetika brändi kavala turundusega.Kes see loll ikka ostab 20 eurost higipulka.(kui vaadata mida soovitatakse) Samas see higipulga teema on siin ka korduv.

Ma kasutan ka seda 20€ Maxim  higipulka – ainus, mis päriselt ka higistamise, mitte vaid lõhna ära võtab. Mul kogu aeg muidu olid kaenlaalused märjad ja kontoris noh… ei ole ilus. Tüütu oli pidevalt riideid selle järgi valida.

Aga see üks kestab umbes 6 kuud vähemalt. Alguses ja mingid perioodid tihedamalt, siis vaid u korra nädalas vaja panna, et tulemus kestaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainus, mis päriselt ka higistamise, mitte vaid lõhna ära võtab

Kas see on ikka organismile hea, et enam üldse ei higista. Minu meelest on higistamine sellise põrgukuumaga lausa vajalik, et keha ennast maha jahutada saaks. Niimoodi keha väljutab ka jääkaineid, kui on vaja tasakaalu saavutada.  Kuidas selline higistamisvastane pulk siis toimib, kas ta ummistab nahapoorid ära?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainus, mis päriselt ka higistamise, mitte vaid lõhna ära võtab

Kas see on ikka organismile hea, et enam üldse ei higista. Minu meelest on higistamine sellise põrgukuumaga lausa vajalik, et keha ennast maha jahutada saaks. Niimoodi keha väljutab ka jääkaineid, kui on vaja tasakaalu saavutada. Kuidas selline higistamisvastane pulk siis toimib, kas ta ummistab nahapoorid ära?

Ei, see ei ole kuidagi kahjulik, kui kaenlaalune higistamine ära võtta, sest inimesel on miljoneid higinäärmeid, kõige rohkem on neid lihtsalt näos, kaenlaalustes, käelabades ja jalatallal. Inimene higistab siis lihtsalt muud kaudu ühtlaselt üle naha, mitte ei teki kaenla alla koledaid plekke. Mujalt see ju higistamist ära ei võta (vaevalt keegi ennast üle terve keha nende rullikutega üle teeb).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgen soovitada Sanoflore deodorante.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näost ka higistan. Kui sellise kuumaga väljas midagi liigutad, nii kohe näost vesi vooolab, sõna otseses mõttes.

Aga kaenlaalused hakkavad lisaks ju ka ebameeldivalt lõhnama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näost ka higistan. Kui sellise kuumaga väljas midagi liigutad, nii kohe näost vesi vooolab, sõna otseses mõttes.

Aga kaenlaalused hakkavad lisaks ju ka ebameeldivalt lõhnama.

Mul naba ümber higistab  – mäletan kui kunagi mingi liibuvam heledam sifoonne kleit oli ja sõitsin linnaliinibussiga, mis oli ehtne saun. Istusin seal. Ja kui välja astusin oli kleit vastu kõhtu kleepunud ja korralik märg latakas oli – noo nii piinlik oli. Nüüd ikka väga hoolsalt jälgin, et mis kangast ja värviga riideid suvel kannan ja mis materjalil kuidas välja hakkab paistma.

Kaenlaalused on jah need kohas, mis lisaks higistamisele lõhnama hakkavad. Nägu ja rinnaesist saab kuivaks tupsutada. Kaenlaalusel pole kuivatamisest kasu.

Igatahes mingi hetk lihtsalt hakkasingi suvel peamiselt ilma varrukateta riideid kandma – õnneks kontoris võõrastega kokku ei puutu ja “etiketi” vastu ei lähe kui üksi oma kabinetis nokitsen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagine kolleeg soovitas seda toodet, et see ainus, mis tal rahvatantsutrennis higistamisega suudab toime tulla. Lõhn on mehelikum, aga sellega harjub. Väärt toode. Kulub vähe ja kestab kaua.

https://pood.biomarket.ee/pulkdeodorant-speick-natural-40-ml_1244/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Garnier näiteks. Se firma toodab ka selliseid higipulki mis ei jäta riietele plekke.

Sama ka endal kasutuses. Rullikuga. Parim, mille avastanud olen.

Ühinen. Garnier mineral rulldeodorandid on väga head.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida teha, kui selg higistab? Ei pane ju higipulka tervele kehale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida teha, kui selg higistab? Ei pane ju higipulka tervele kehale.

Beebipuudrit võib õrnalt panna – kunagi oli mingil firmal ka sarnane kehatalk olemas.

St selg higistabki – lihtsalt see higi ei lähe haisema nagu kaenlaalustes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Lady Speed Stick tavalist higipulka, mis ei ole geel ja lisaks Fa Dry deodoranti otsa ja lasen sellega üle kogu keha. See Dry deodorant nagu ei lase higistada vms.

Sel Fa Dry deodorandil on ka Dry higipulk, ka väga tõhus ja kaenlaalused pole märjad. Vihkan märgu kaenlaaluseid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see loll ikka ostab 20 eurost higipulka

Need, kellel on higistamisega probleem

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik antiperspirante sisaldab alumiiniumi ning seda küll pole vaja endale pidevalt peale määrida, ladestub kehasse ja hakkab pikapeale halvasti mõjuma. Üks dementsust soodustav tegur, muide.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Higistamisvastased tabletid No Sweat toimivad hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab nii kohuke olla, et inimene ei oska endale higipulka osta? Samas tegemist võib olla ka kosmeetika brändi kavala turundusega.Kes see loll ikka ostab 20 eurost higipulka.(kui vaadata mida soovitatakse) Samas see higipulga teema on siin ka korduv.

Ma kasutan ka seda 20€ Maxim higipulka – ainus, mis päriselt ka higistamise, mitte vaid lõhna ära võtab. Mul kogu aeg muidu olid kaenlaalused märjad ja kontoris noh… ei ole ilus. Tüütu oli pidevalt riideid selle järgi valida.

Aga see üks kestab umbes 6 kuud vähemalt. Alguses ja mingid perioodid tihedamalt, siis vaid u korra nädalas vaja panna, et tulemus kestaks.

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://beautyx.ee/en/crystal-essence-deodorant-kummel-ja-roheline-tee-roll-on-66ml

Neutraliseerib higilõhna hästi, ei sisalda kehale kahjulikke ühendeid ja riietele plekke ei jäta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab nii kohuke olla, et inimene ei oska endale higipulka osta? Samas tegemist võib olla ka kosmeetika brändi kavala turundusega.Kes see loll ikka ostab 20 eurost higipulka.(kui vaadata mida soovitatakse) Samas see higipulga teema on siin ka korduv.

Ma kasutan ka seda 20€ Maxim higipulka – ainus, mis päriselt ka higistamise, mitte vaid lõhna ära võtab. Mul kogu aeg muidu olid kaenlaalused märjad ja kontoris noh… ei ole ilus. Tüütu oli pidevalt riideid selle järgi valida.

Aga see üks kestab umbes 6 kuud vähemalt. Alguses ja mingid perioodid tihedamalt, siis vaid u korra nädalas vaja panna, et tulemus kestaks.

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

mis sa tahad nüüd tõsimeeli väita, et kaenlaalused on jääkainete ainuvõimalik teekond kehast lahkumiseks? lahkugu aga heaga muid radu pidi 🙂 kui sulle meeldib käia higilärakad kaenla all, siis anna aga minna … mina eelistan veits viisakam välja näha.

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka lõpetasin kasutamise. Maximi kasutasin nooremana aga ega see alumiiniumi määrimine lümfide lähedusse hea pole. Vaadake kui palju on vähki ja rinnavähki. Ise käisin mammos ja mrt ja biopsias aga õnneks oli tsüst. Pani mõtlema küll, et enam ei taha selliseid asju kasutada.

Hetkel kasutan ise ökot sprei soolaga varianti ja kui kaenlaalused väga niisked kuumaga on siis tõmban niiskete salvrätikutega.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel: Salt of the Earth on see soolaga deodorant. Erinevate lõhnadega ja lõhnatut.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Lady Speed Stick tavalist higipulka, mis ei ole geel ja lisaks Fa Dry deodoranti otsa ja lasen sellega üle kogu keha. See Dry deodorant nagu ei lase higistada vms.

Sel Fa Dry deodorandil on ka Dry higipulk, ka väga tõhus ja kaenlaalused pole märjad. Vihkan märgu kaenlaaluseid.

Miks deodoranti üle kogu keha lased?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim:

https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/hugieenitarbed/deodorandid/pulkdeodorant-antiperspirant-rexona-motion-sense-blackwhite-invisible?id=2802118

Hommikul panen ning kestab magamamineku pesuni.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Ilu ja tervis Higistamisvastane vahend