Esileht Ilu ja tervis Higistamisvastane vahend

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Higistamisvastane vahend

Postitas:
Kägu

Parim:

https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/hugieenitarbed/deodorandid/pulkdeodorant-antiperspirant-rexona-motion-sense-blackwhite-invisible?id=2802118

Hommikul panen ning kestab magamamineku pesuni.

Vichy kestab 4-5 päeva. Su 10 tundi on nali.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parim:

https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/hugieenitarbed/deodorandid/pulkdeodorant-antiperspirant-rexona-motion-sense-blackwhite-invisible?id=2802118

Hommikul panen ning kestab magamamineku pesuni.

Vichy kestab 4-5 päeva. Su 10 tundi on nali.

Kellel kestab, kellel ei kesta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kõva higistaja (tõmmum nahk ja karv), maxim jah vahest kasutan küll, aitab tõesti. need muud pulgad on mõneks tunniks, juba ise tunnen, et jama on käes. Riided lähevad kiirelt läbi, pesus ei tule spetsiifiline lõhn ära, nii kui kangas läheb seljas soojaks siis juba on tunda, et vale värk ikka.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vichy kestab 4-5 päeva. Su 10 tundi on nali.

Rõve. Ma lähen samal päeval pesema. Aga sulle edu, räpakoll.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vichy kestab 4-5 päeva. Su 10 tundi on nali.

Rõve. Ma lähen samal päeval pesema. Aga sulle edu, räpakoll.

Sa ei saanud vist asjast aru. On deodorante, mis peatavad higistamise 4-5 päevaks, kuigi pesed end iga päev. Vichy kohta ei tea, aga Maxim just nii töötabki- kasutad 1-2x nädalas, paned ööseks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt sama. Mingi hormonaalne häire vist organismis.
Olen kõikvõimalikke erinevaid deodorante, antiperspirante proovinud: vichy, eucerin, lanvin jm rexonad, garnierid.
Ainus mis veidi aitab on Maxim. Kaenla all pole niii hullusti märg ja ei teki 2-3 tunni pärast ebameeldivad lehka.
Aga kardan, et Maxim on ehk liig “kange”, mõjub kehale halvesti.
Kahesõnaga: probleem suur

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vichy kestab 4-5 päeva. Su 10 tundi on nali.

Rõve. Ma lähen samal päeval pesema. Aga sulle edu, räpakoll.

Ja sina oled lihtsalt juhm.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

Paistab, et sina ei saa aru, et inimeste higieritus on erinev. See saab olla ka häirivalt tugev ning samas lõhnatu. Mul ei ole nt kunagi olnud probleeme higihaisuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina oled lihtsalt juhm.

Mis kuradi juhm. Rexona peal on ka ööpäev kirjas, rääkisin oma kogemusest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

Paistab, et sina ei saa aru, et inimeste higieritus on erinev. See saab olla ka häirivalt tugev ning samas lõhnatu. Mul ei ole nt kunagi olnud probleeme higihaisuga.

Väga hästi saan aru, kuna minu abikaasal on sellega probleeme. Kunagi nooruse lollusest sai ka talle see Maxim ostetud (mis higistamist muide ära ei võtnud ega ka haisu), aga olles ise meditsiinitudeng tol ajal jäi see ainsaks pudeliks ja nüüd kasutab ta aastaid mineraaldeodoranti ja enam ei haise.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

Paistab, et sina ei saa aru, et inimeste higieritus on erinev. See saab olla ka häirivalt tugev ning samas lõhnatu. Mul ei ole nt kunagi olnud probleeme higihaisuga.

Väga hästi saan aru, kuna minu abikaasal on sellega probleeme. Kunagi nooruse lollusest sai ka talle see Maxim ostetud (mis higistamist muide ära ei võtnud ega ka haisu), aga olles ise meditsiinitudeng tol ajal jäi see ainsaks pudeliks ja nüüd kasutab ta aastaid mineraaldeodoranti ja enam ei haise.

Palju õnne, ja ei saanudki aru! Hais ja rohke higieritus on kaks absoluutselt erinevat muret, mille vastu on ka arinevad vahendid. Meditsiinitudeng võiks sellest vahest ikka aru saada. Maxim on higierituse pidurdamiseks mitte mingiks haisupeletamiseks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saad ikka aru, et inimene higistab põhjusega. Jääkaineid on nimelt vaja kuidagi kehast välja saada. Higihais on see, mida neitraliseerida (mitte peita) vaja on, mitte higistamist peatada. Higistamine reguleerib ka kehatemperatuuri nt.

Paistab, et sina ei saa aru, et inimeste higieritus on erinev. See saab olla ka häirivalt tugev ning samas lõhnatu. Mul ei ole nt kunagi olnud probleeme higihaisuga.

Lõhn tekib ikka siis kui on ka higieritus. See, kas hais tekib oleneb ka täiesti erinevatest asjadest, kas vahepeal nt saab kaenlaalune tuulduda (käsi tõstev töö, käisteta särk) kui särgi materjali kuhu higi koguneb välja.

Paljud poes müüdavad higipulgad võtavad lõhna ära, kuid mitte higieritust – ehk käid higilõhnata ringi, aga kaenlaalused võivad ikka läbimärjad ja laigulised olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mingihetk mingi bakter vohama läinud, mis muidu ka on olemas aga oli saanud hoogu juurde, vat sain kreemi 10 päevaks ja lõhnamure tõmbus ka tagasi. Naha arst vaatas pimedas mingi lambiga seda bakterit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin varem Nivea kasutaja, hea odav, aga ei olnud tõhus. Viimasel aastal olen soodukate ajal Eucerini ostnud ja meeldib väga. Hea tagasihoidlik lõhn, mis jääb õrnalt ka riietele, higilõhn puudub täiesti. Hormonaalsete häirete tõttu higistan tugevalt ja olin alati mures, kas inimesed ümberringi saavad ikka normaalselt hingata või on lämbumas. Ise ju ei tunne oma lõhna, välja arvatud riietelt õhtul. Enam pole pidanud muretsema.

Siin on peaagu iga kuu soodukas olnud, olen enda omad täitsa 6 euroga saanud https://www.azeta.ee/eucerin-antiperspirant-rulldeodorant-48h-50-ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, Eucerinil on ka see alumiinium sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Ilu ja tervis Higistamisvastane vahend