Esileht Väikelaps Hiina lego analoogid, kas osta?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Hiina lego analoogid, kas osta?

Postitas:

Aliexpressis tuulates on näha palju soodsamaid analooge, kui lego originaal on. On ka kirjas, et see peaks ühtima legoga. Kas on keegi ka reaalselt tellinud ja kas on ühtinud ja kas on kvaliteetsed või õhuke plastik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 19:21; 10.10 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.
Olen ostnud lego-taolisi asju Eesti poodidest. Ei sobi omavahelgi kokku, ammu siis originaalidega. Purunevad ja üldse on jama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita. Kvaliteet on ikkagi hoopis teine – kujukesed lagunevad, tavaehitusklotsid esmapilgul sobivad, aga on siiski mingi kümnendikmillimeetriga kohati nihkes, nii et suuremad ehitised jäävad pinge alla ja lagunevad kergemini. Ajaga tuhmuvad oluliselt kiiremini.
Päris legod on ülimalt vastupidavad – poes on nad kallid (samas alati hea legosid küsida, kui sugulased kingitusi tahavad teha), aga järelturul müüakse väga palju ja normaalse hinnaga. Isegi kui sinu kolm last nendega mängivad, saad hiljem jälle edasi müüa.

Kui mürgine see analooglego plastik on, ma ei tea, aga karta on, et mõne BaiLiao või LiuGuo nimelise toote materjal eriti lapsesõbralik ei ole. Analoogtooteid on muidugi ka paremaid ja halvemaid – näiteks duplo-analoogid Unicod on Euroopas toodetud ja enamvähem ok (v.a kujukesed, mis palju kergemini katki lähevad).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiina omasid pole eriti proovinud, aga Poola Cobi läheb küll üsna täpselt Legoga kokku, ainus mure on mingite haakekonksudega (sorry, ei oska õiget nime anda), mis Legol on jämedam ning kui need omavahel segada, siis Lego lõhub selle Cobi haaratsi ära. Cobi puruneb üldse kergemini.

Mingi sats on mul ka Maximast pärit mingeid rändom Lego analooge, mille nime ei mäleta ja mis on legodest nõks paksemad, mistõttu legodega koos ühte ehitisse ei sobi, või kui, siis ainult kõige ülemiseks kihiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on palju just neid originaalide analooge, mitte hiinlaste endi komplekte. Ja on ka palju originaal Legosid. Mõned korrad on olnud figuurid sellised… noh teistsugused, mitte nii ilusate nägudega – Friends just. Aga klotsidel endil küll mingit kvaliteedivahet pole märganud. Jäävad ilusti kokku ja sobivad originaalidega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 09:17; 10.10 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, oskad öelda, mis analoogidest juttu on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 19:21; 10.10 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli Duplode kõrval ka MegaBloks ja Unico, Unico meeldis mulle isegi kõige rohkem.
Väikeste legode kõrval on hiinakaid, siiani on nendega vedanud, sobivad hästi originaalidega kokku. Mismoodi neid lõhkuda saab, ei kujuta tõtt-öelda ette, aga mu poisid muidugi hoiavad ka asju keskmisest paremini, kuigi sihipärast ehitamist on palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen tellinud mõned Duplo inimesed. nad on naatuke teistsugused, jalad on vist nõks suuremad vmt ja katsudes on teistsugune tunne (laps vaevalt et märkab), aga klotsidega sobitusid kenasti kokku. Pole veel ka katki läinud, aga mu lapsed ei mängi ka päri siga päev nendega.

Sa võid algatuseks tellida pisema odavama komplekti, enne kui neid väga palju tellid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu, oskad öelda, mis analoogidest juttu on?

Näide ali poest, kust viimati tellisin
https://www.aliexpress.com/store/1833539?spm=2114.12010612.0.0.500a452fUmu0oh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 09:17; 10.10 18:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Hiina lego analoogid, kas osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.