Esileht Kodunurk Hiired!!!

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hiired!!!

Postitas:

Mul on korteris hiired. Kas tänapäeval on mõni parem vahend nendest vabanemiseks või tuleks ikka hiirelõksudega jännata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 22:41; 10.09 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi vöib panna mürki,kuid kui on kodus lemmikloomi nagu kass siis vöiks kasutada lökse vöi siis spetsiaalset liimi mis sellise riba peal ja panna kuskile tagasihoidliku kohta,nagu kapi alla,kuhu teised ei küündi ega saa näppima minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakatuseks vaata hoopis kuskohast nad sulle külla pääsesid ja pane sissepääs väga korralikult kinni. Hiired pressivad endid läbi kõige uskumatumatest kohtadest, minu juurde kolisid 2m kõrgusel asuva lahtise õhuakna kaudu, seinal kasvab metsviinapuu ja mööda seda ronisid. Sattusin ise peale kui sisse ronis, muidu poleks eluski uskunud. Siis väga väikestest pragudest poevad ka läbi.
Kui ise neid loomakesi ei pelga siis püüa 3L purgiga, sööt põhja ja kukuvad sisse, aga surma ei saa, pärast viid õue. Mürgiga on see jama, et jäävad kuhugi surnutena, lõks on kuidagi vastik teema, pealegi võib sinna ise näppepidi vahele jääda ja jube valus on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püüa kinni ja vii välja, aga kusagile pisut kaugemale siis või naabrite poole :). Meie nii saime lahti – suure võrgust lõksuga siis, mitte selle tapmise-riistaga… Ja sissetulekukoht oleks hea leida küll üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hiireteema lahenes, kui võtsime koera. Väike segavereline krants jahikoerea geenidega. Kaevab õues auke ja avaasab kõik hiireurud ja on ülikiire ning murrab hiiri-rotte. Pärast tema tulekut, pole hiire enam majja sattunud. Usukumatu, aga hiirtele on tuul alla tehtud. Enne seda püüdsime lõksudega. Mürgijama pole kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mürk on ainuõige lahendus. Te ei kujuta ette, kui kiirelt need lahkelt vabastatud hiired paljunevad… ja majja tagasi tungivad. Seekord suurema armeega! Kui mürke ostate, valige rohelisi või siniseid padjakesi. Punaste terade peale ei maksa raha kulutada. Üldiselt kuivavad hiired ära ja haisema ei jää. Parem, kui saab mürki panna keldrisse, pööningule, kasvõi aeda vundamendi äärde. A vist vahet pole, mul vedasid väiksemad mürgitabletid toast minema ilmselt kuhugi pööningule pessa. A see-eest on mitu kuud vaikus ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on paneelmaja 3-toalise korteriga I korrusel. Enne elas korteris pahnakogujast sugulane. 2 tuba olen suutnud tühjaks teha ja ära remontida, kolmas tuba on üsna tihedalt asju täis kuhjatud, sellest minu jõud üle ei käi.
Nii et ma ei oska öelda, kust hiired tulevad, aga nad on seal ammu pesitsenud, sugulane lõpuks lõi käega ja ei üritanudki neist vabaneda. Kahest remonditud toast vaevalt, kolmandas toas nende sissepääsu leida on võimatu. Aga võib-olla tulevad ka köögist, sest kõik köögiseinad on vana mööblit täis. Magamistoas taastatud klipp-parketi all käib ööstiti päris korralik krabistamine. Kuidas hiir/hiired sinna saanud on, ei tea. Põrandaliistud on kõik korralikult kinni. Köögis olen vilksamisi hiirt näinud… Köögis on ka näha, et käivad kraanikausis vett otsimas.
Võib-olla rumal küsimus, aga kas mürki võib kasutada ka siis kui kodus väike laps. Palun veel nõuandeid, mida ette võtta. Tahan hiirtest vabaneda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 22:41; 10.09 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljatilk, midagi õieti teha ei taha, aga hiirtest tahad lahti saada küll. Ega need hiired siis ka pahnakoguja juurde trepist ei roninud ega andnud ukse taga kella. Ju nad ikka kusagilt praost sisse pugesid. I korruse puhul tõenäoliselt ka keldrist, kus neid kindlasti on veel. Kui hävitadki need konkreetsed kes sul seal praegu on ära, siis samadest ligipääsudest kolivad uued sisse ja nagu eelpool üks kägu ütles, siis juba koos sugulastega. Hiired paljunevad roppkiirelt.
Ühesõnaga, helista mõnda kahjurite tõrje firmasse, neid on netis küll leida ja räägi lugu ära.
Kas majas on ühistu? Kui on pöördu ka sinna, kelder peaks olema ju ühistu hooldada kui ühine probleem, igaljuhul küsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Hiired!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.