Esileht Kodunurk Hiiretõrje?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hiiretõrje?

Postitas:

Sel aastal murravad hiired eriti julmalt majja. Lõksuga püüdmine on paras naljategu. Pagan, täna avastasin, et mu pooltel kokaraamatutel on seljad või nurgad ära näritud (nende seas paaril 100-aasta vanusel ikka kah – ju oli liim maitsev). Kassi meil pole (ma allergiline). Neid hiiri on kohatud ikka uskumatutes kohtades juba (nad närivad end kõigest läbi, näib). Mis mürk oleks tõhusaim (seni olen olnud mürgi vastaline)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane lõksud, siis saad laibad kätte ka. Muidu rambad hakkavad sul kuskil haisema. Aga lõksud pane ikka nii, et ise , mees ega lapsed vahele ei jää.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhmm, praegusel ajal müüakse ju hiiremürki graanulitena, mille hiir siis nahka paneb ja pesasse tassib.
See mürk kuivatab nad seest kuidagi ära, et ei mingit haisu. Olen leidnud mõned korrad krõbiseva hiiremuumia ,seega tean ;))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brody sinised kuubikud aitasid meil. Aega läks umbes 1.5 nädalat kuni tekkis vaikus. Enne seda krabistasid lae vahel ja jooksid ülbelt toas ringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutasin ka neid mumifitseeruvaid – no ikka mõni läks mädanema – no ja oli ikka jube hais – ja ega enne ei kadunudkui see laip kuskil lae või põranda all ära lagunes – haises ikka mitu kuud – kogu aeg tuulutasin, et ise sees saaks olla. Sel kevadel siis sama ralli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid ka hiired, kõigepeal panime lõksud, esimese kahe päevaga same mitu tk kätte, aga siis muutusid nad kavalaks ja õppisid kuidagi nii lõksust sööki võtma, et lõks ise kinni ei läinud. Ostsime siis mingi mürgi, sellised roosad graanulid, paar kuivanud laipa ka leidsime kapi alt, haisema õnneks ei läinud, nüüd pole ühtegi juba aasta jagu näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on see atribuut, mis tekitab heli, ja ausalt, aitab. mul on garaazis ka mürki (seadeldis on garaazis), aga pärast seda kui see töötab, pole mürki keegi puutunud. maja ümber pole ka hiirte jälgi, kuigi tihaste toidunõu on terrassil öö ja päev. varem kui oli mürk ainult, siis võis ikka näha, kuda mõni hiir jälle põlla palt maja suunas silkab ja jälgi lumi täis. nüüd vaikus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul miski ei aidanud, proovitud said lõksud, mürk jne. Soovitan hiirteliimi-30 min oli näriline kinni.
Ainus miinus on, et seejärel pead ise vaatama, mis temaga edasi teed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Hiiretõrje?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.