Esileht Erivajadustega laps Hilariuse Kool

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hilariuse Kool

Postitas:

Kas kellegi laps käib seal koolis ja on kooliga rahul?
Vaatasin, et 5 aasta jooksul on olnud viis direktorid, Õpetajad lahkuvad koolist. Siseruumid on inetud ja mitte kaasaegsed(võrreldes Käoga)
Kodulehel on jutt ilus, aga tegelikult kas valida lapsele Tondi või Hilariuse Kool?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:43; 28.01 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvusringkonna lapsevanemad on rahul.Eelistasid seda kooli Tondi koolile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib kümnendat aastat ja olen väga rahul. Õpetajate voolavust on igal pool, noored naised on dekreeti läinud, üks Hispaaniasse tööle. Hilarius on nende aastatega lihtsalt väga palju kasvanud, kui minu laps alustas, siis oli koolis 18 last, praegu ligi 40, seega on mõistetav, et ka liikumisi tundub rohkem. Hilariuse tohutu pluss on väga hea käeliste tegevuste baas, kangasteljed, puutöökoda, õppeköök, paberitööde masinad, mida hakatakse kasutama juba esimesest teisest klassist, võrdluseks Tondil alles 6.- 7. klassist. Selle 10 aasta jooksul on meie perel valdavalt positiivsed elamused koolist. Hilarius on tõepoolest väga lapsekeskne kool.
Väike võrdlus, Tondil, kus mu teine laps on pool aastat olnud, ajab üks jama teist taga.
Ruumidest ka. Käoga ei saagi võrrelda, Käo on ehitatud spetsiaalselt liikumispuudega lastele, Hilarius rendib ruume tavalises koolimajas, oma võimaluste piires on seal ruume kenamaks tehtud ja remonditud, mis ei peaks rentniku kohus olema, aga seda ikka tehakse.
Tulge ja tutvuge kooliga ning tehke siis otsused.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib kümnendat aastat ja olen väga rahul. Õpetajate voolavust on igal pool, noored naised on dekreeti läinud, üks Hispaaniasse tööle. Hilarius on nende aastatega lihtsalt väga palju kasvanud, kui minu laps alustas, siis oli koolis 18 last, praegu ligi 40, seega on mõistetav, et ka liikumisi tundub rohkem. Hilariuse tohutu pluss on väga hea käeliste tegevuste baas, kangasteljed, puutöökoda, õppeköök, paberitööde masinad, mida hakatakse kasutama juba esimesest teisest klassist, võrdluseks Tondil alles 6.- 7. klassist. Selle 10 aasta jooksul on meie perel valdavalt positiivsed elamused koolist. Hilarius on tõepoolest väga lapsekeskne kool.

Väike võrdlus, Tondil, kus mu teine laps on pool aastat olnud, ajab üks jama teist taga.

Ruumidest ka. Käoga ei saagi võrrelda, Käo on ehitatud spetsiaalselt liikumispuudega lastele, Hilarius rendib ruume tavalises koolimajas, oma võimaluste piires on seal ruume kenamaks tehtud ja remonditud, mis ei peaks rentniku kohus olema, aga seda ikka tehakse.

Tulge ja tutvuge kooliga ning tehke siis otsused.

Kuidas seal ratastooliga liikumise võimalused on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:43; 28.01 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks olematud. See vast ongi kõige suurem miinus. Ratastooli lapsele soovitan siiski Käo kooli. Tondi praegu asenduspindannal ja seal pole samuti mingeid erilisi võimalusi, kui just ei soovitata Tuisu tänava korpust. Millal uus Tondi kool valmis saab, ei tea keegi aga 2020 aastaks nagu linn lubas tõenäoliselt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ratastooliga on võimalik liikuda ka Laagna- lasteaed- Põhikoolis, sealgi on olemas nii toimetuleku, kui ka lihtsustatud õppe klassid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Erivajadustega laps Hilariuse Kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.