Esileht Koolilaps Hiline puberteet

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hiline puberteet

Postitas:

Tütar lõpetas gümnaasiumi, aga täna käitus jälle nii, et tundsin, nagu oleks pubekas majas 🙁
Kui meenutan oma noorust (ja ma olin kooli lõpetades aasta noorem kui tema), siis olin vist üsna nö. täiskasvanu… Või kas ikka olin? 🙂
Kas 19 aastase mõttemaailm ja käitumine võivad veel olla pubeka tasemel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võivad küll. Ma olen üle 40 ja kahjuks ka tuleb praegugi vahel harva selliseid hetki ette. Kõike ei arene nii edukalt ja impulsiivne ja emotsionaalne inimene ongi kohati nagu pubekas, ise rahunedes saab ka ju aru sellest, aga mis sellest kasu on, kui sa ei suuda lihtsalt igas olukorras rahulikuks jääda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tähendab mida?

Mina olen oma ema peale korra elus karjunud, kui ma olun nii 23. Ju siis eriti hiline puberteet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütar lõpetas gümnaasiumi, aga täna käitus jälle nii, et tundsin, nagu oleks pubekas majas ????

Kui meenutan oma noorust (ja ma olin kooli lõpetades aasta noorem kui tema), siis olin vist üsna nö. täiskasvanu… Või kas ikka olin? ????

Kas 19 aastase mõttemaailm ja käitumine võivad veel olla pubeka tasemel?

Ikka, kui teda provotseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi võib. Mina olin ülikoolis kindlasti veel kohati puberteetik, st. käitusin nagu puberteetik. Küllap oleksin siiani, kui poleks kodust ära kolinud 😀 Kohati vanematega suheldes viskab praegugi (olen 50) jonni sisse, kui nad õpetama või käsutama hakkavad 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestades seda kui rumalaid otsuseid ma umbes kuni 25 eluaastani tegin ja mil moel erinevaid asju prioriteerisin, kestis minu puberteet umbes nii kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud teooriat, et vaimne nö. täiskasvamine toimub alles 27. eluaasta paiku. Tagasi vaadates enda ja teiste eludele võib selles täitsa tõetera sees olla. Mis ei välista, et mingites asjades olin ma juba 13-aastaselt nö. väga täiskasvanu ja/või täiskavanu suhtumisega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Hiline puberteet