Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hilisõhtul jalutamine

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Hilisõhtul jalutamine

Postitas:
Kägu

Inimesed on kadunud üllatavalt paljudel juhtudel keset päeva, mitte õhtul jalutuskäiku tehes.

Paljukest neid õhtul jõlkujaid ikka on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesed on kadunud üllatavalt paljudel juhtudel keset päeva, mitte õhtul jalutuskäiku tehes.

Paljukest neid õhtul jõlkujaid ikka on.

Jõlkumise kohtades on meid üksjagu, aga eks kadumised toimuvad üksikutes kohtades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei julgeks, sellel suvel oli selline intsident et käisin metsajooksu tegemas, tavaliselt sellel rajal inimesi ei kohta, vahel harva marjakorjajaid vaid, telefoni unustasin ka maha. Jooksin täitsa metsasees, kus autodel pole lubatud sõita ja jõudsin kruusateeni, mõtlesin, et seekord teen pikema ringi, mingi auto hakkas minu kõrval sõitma, seal oli 4-5 vene meest kes karjusid mulle nilbusi ja nii palju sain aru, et taheti, et ma peale läheksin. Hirm oli ikka meeleult suur, kuigi see oli keset päeva, siis on tegu kohaga, kus liigub väga vähe inimesi ja autosid, jooksin nii kiirelt kui jalad kandsid esimesse võssa ja panin edasi sügavasse metsa, need mehed tulid autost välja ja alguses proovisid mulle järgi joosta aga õnneks nad andsid peagi alla. Enne seda pole kunagi hirmu tundnud üksi joostes või kõndides aga nüüd pimedas küll ei julgeks ja telefoni võtan alati kaasa.

Kui see juhtus päise päeva ajal, siis miks nüüd ainult pimedas enam minna ei julgeks? Mina kardaks nüüd päeval ka seda rada. 🙁

Selles mottes, et ma kardangi ka paeval seda rada ja selleparast kain ainult koos sobrannaga nuud, kui ta ei saa tulla siis ma ei lahegi, pimedas ei julgeks joosta ka sobrannaga mitte 🙁

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurikamõrvar kolkis oma ohvreid varahommikul – naised läksid tööle.
Kaduma läinud Ülle tundis oma mõrtsukat.
Õhtud ei ole tingimata ohtlikum aeg kui mõni muu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tuli praegu meelde, et tegelikult valitseb kägude hulgas arvamus, et elu on üldiselt turvalisemaks läinud. Ja et keskajal, nõuka ajast rääkimata, kadus veel rohkem inimesi ja veel rohkem saadi tänaval peksa ja tapetud. Lihtsalt sellest ei räägitud. Praegu on lust ja lillepidu sellega võrreldes.

Nii et käod, kellele tundus, et kunagi oli turvalisem ja kunagi nad julgesid, neil on lihtsalt mingi segadus peas. Mäletavad valesti.

Minu puhul on kindlasti tegemist isikliku probleemiga, ehk vanemaks saades olen muutunud ettevaatlikumaks. See kehtib ka muude asjade kohta, mitte ainult hilisõhtuste jalutuskäikude kohta.

+3
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hilisõhtul jalutamine