Esileht Sünnitus Hiljuti Kliinikumis sünnitanutele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hiljuti Kliinikumis sünnitanutele

Postitas:
Kägu

Esimese päeva varustab haigla ja edasi peaks endal kaasas olema. Küsimus oleks, et kui palju ja millised hiljuti kliinikumis antud sidemed olid? Mõtlen ka eelkõige, et kas võrkpüksid saab (ühe paari või rohkem?) haiglast (lugenud, et osades saab) ja piisab vaid kui ostan sidemeid või siiski peaks ka võrkpüksid ostma?

Võite ka kogemusest soovitada milliseid sidemeid ja palju võiks varuda/kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Antakse võrkpüksid. Kuid minul olid enda ka kaasas tagavaraks ja läks vaja ka neid. Sidemed on need megasuured. Aga enda kogemuse põhjal sobivad ka tavalised öösidemed. Mina ostsin Libresse omad, mis on sellised pehmemad. Igaks juhuks võid mitu pakki võtta. Saad tihedalt vahetada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidemete suurus ja kogus on väga individuaalne. Mõni saab tõesti algusest peale tavaliste öösidemetega hakkama. Mul tuli verd palju ja kasutasin neid ekstra suuri sidemeid pikemalt. Eriti öösiti, siis lamades kogunes veri ning liigutades tuli suurem kogus korraga – tekkis lekkeid ja väga ebamugav oli. Sel korral plaanis öösel uriinipidamatuse pükse lisakaitseks kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitustoas antakse jalga hiiglaslik side ja võrkpüksid. Hiljem olid palatis kapis 5 suurt sidet ja 2 paari võrkpükse. Hooldaja käis küsimas ka aegajalt, kas mul on piisavalt sidemeid ja oleksin saanud neid vajadusel juurde küsida. Endal olid sidemed kaasas ja haiglas oleku ajal kandsin Tena supersuuri öösidemeid. Haigla omadel ei ole kleepriba taga ja ma ei tundnud ennast nendega nii kindlalt. Lisaks kukkus mul see haigla side algul korduvalt vetsupotti ja need olid liiga tülikad. Enda omad olid palju paremad. Koju läksin juba tavalise öösidemega. Peale sünnitust sai kaasa paki Kotexi pikki öösidemeid, neid samu kasutasingi koju minnes ja jõudes esimesed 2 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olid need hästi suured sidemed ja võrkpüksid ja sahtlis oli ka tavalisi öösidemeid. Neid sai juurde küsida, aga eeldati, et on endal olemas. Mina alahindasin oma sidemevajadust ning haiglas olemise aega ja said otsa. Kui juurde küsisin, siis toodi, aga vihjati, et mul peaks endal olema. Kui ütlesin, et otsa said, siis jäädi rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle poe sidemed ei sobinud esimesega,  teisega soetasin  kaasa sarnaseid suuri nagu haiglas anti Prismast (oli soodsam kui apteegis) ühe paki ja võtsin lisaks ka öiseid igaks juhuks. Võrkpüksid olid soodsamad apteegis. Neid pole kahju ära visata, samas vajadusel lihtsalt puhastatavad ja kiirelt kuivavad.

Pigem las olla mõni rohkem, on omal meeldivam olla. Kui kauem sisse jääd, siis jälle asi mille pärast muretsema ei pea.

Lisaks- ära unusta võtta kaasa seedimist soodustavaid toite ja suurt joogipudelit, et ei peaks iga natukese aja tagant voodist tõusma, et klaasi täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile haiglast välja ja sahtlis oli ikka päris palju neid haigla sidemeid ja mõned tavalised sidemed ning peale sünnitust anti 2 kotti kaasa, milles oli suur pakk tavalisi sidemeid ja 2 väikest pakki mähkmeid ja niisked salfakad lapsele. Võrkpükse rohkem polnud haigla poolt kui need, mis sünnitustoas jalga pandi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Hiljuti Kliinikumis sünnitanutele