Esileht Pereelu ja suhted Hing on nii katki 😱

NĂ€itan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Hing on nii katki 😱

Postitas:
KĂ€gu

Sain teada, et mees on pikalt minu selja taga salaja teiste naistega suhtlend. ÜhesĂ”naga on ĂŒritanud naisi Ă€ra rÀÀkida. Aga keegi pole vedu vĂ”tnud. LĂ€ksin mehest lahku, mees iga pĂ€ev kirjutab ja palub vabandust, et peame ikka jĂ€tkama. See olevat vaid nali ainult. Mis mĂ”ttes nagu? Oma naise selja taga teisi otsida, on tema jaoks nali. Minu jaoks mitte. Mulle teeb see nii haiget, et kuidas ta vĂ”is sellist asja teha? Kui teised naised ei soovi temaga kohtuda siis ĂŒritatakse mind Ă€ra rÀÀkida. Tundub, et olen mingi varuvariant, nii kaua kui uue naise kĂ€tte saab. Minus on tohutu viha ja valu tema vastu. Raske on inimesele selgeks teha, et kĂ”ik on lĂ€bi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Varuvariant kirjutatakse kokku ja i tÀhega keskel. Ehk seal pÔhjus?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Suhtlend? Varu varjant? Valus lugemine.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Maailmanaba- ideaal.
JĂŁrgmine mees pane heaga ketti. Ja tuppa kinni ka.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Pole rohkem mehi vaja, kĂ”ik ĂŒhesugused jobud, ringitĂ”mbajad

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kui tĂ”esti on seksi otsinud, siis jah, sa oled varuvariant. VĂ”i Ă”igemini sa olid tal esimesi variante, aga nĂŒĂŒd tahab ta teisi naisi. Sina oled vana uks, mida ei taheta sulgeda. Mis seal rasket on? TĂŒĂŒp on ĂŒritanud mitut naist Ă€ra rÀÀkida, aga see on tema enda mure ju. Bloki Ă€ra igalt poolt ja Ă€ra suhtle enam. Miks sa lased tal veel vabandust paluda, tĂ€iesti arusaamatu. Ajaraisk. Ja ei, kĂ”ik mehed ei ole kindlasti ĂŒhesugused, aga selle Ă”ige leidmine ei ole lihtne.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

No kui keegi teda ei taha, siis ju suht suva. Las koroonapaanika ja kriis lÔppevad, siis jÀtad lÔplikult maha, juhul kui saad tema juures praegu soovi korral redutada. Hetkel ei ole mÔistlik sildu pÔletada. Tulevik tundub ju ka ilma sitapeast meheta ebaselge.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Jumal mis vastused! Tubli oled, et maha jĂ€tsid. Kindlasti Ă€ra anna alla, Ă€ra mine tagasi. Maailmas on veel mehi. Sellised mehed ei muutu, lubagu mis tahavad. On valus aga mĂ”tle sellele, et kui tagasi lĂ€hed ei lĂ€he midagi paremaks. Valus on ikka, isegi valusam sest kaotad nii ka oma vÀÀrikuse ja varuvariandi tunne on koguaeg kuklas. Ela lihtsalt pĂ€ev korraga. See lĂ€heb ĂŒle. Ise kĂ”ik lĂ€bi teinud, selle vahega, et mehel oligi teine naine pikalt. Andeks andmine ei tee su olukorda paremaks. Ole tugev ja blokeeri see mees igaveseks oma elust.!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Einoh, sellisega pole midagi teha ju, kes nalja pĂ€rast teisi sebib, pikalt, pidevalt. Ma saan aru, kui suhtes on suur kriis, tĂŒlid iga pĂ€ev ja sel raskel ajal kui on lahkuminekutĂ”enĂ€osus, otsitakse teist varianti, aga selline, kes niisama… tahaks kohe öelda, et mis sa sellist s###a taga nutad! Ma saan aru, et valus ja puha, aga mĂ”tle nĂŒĂŒd peaga, milleks sulle nii vilets mees?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Appi! No hea nali kĂŒll! Haahahaha! Nii naljakas! Mingi debiilik on vĂ”i? Mis nali? Ma arvan ka, et blokeeri ta lihtsalt Ă€ra. Ega ta muidu alla ei anna (ei pruugi ka siis anda). Ma tĂ€itsa mĂ”istan, milline pettumus see on, kui lĂ€hedane niimoodi noa selga lööb ja siis selle asemel, et tunnistada, et kirg kadunud ja tahaks teisi panna, valetab veel, et see on nali. Aga Ă”igesti tegid, et endale kindlaks jĂ€id!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ühinen teistega, kes soovitasid Ă€ra blokeerida. Ilmselgelt see jorss sind ei austa ja praegu ta manipuleerib sinuga, kasutab iga variant, et sind tagasi saada. Milleks? Sest armastab sind nii vĂ€ga ja kui oht sind kaotada, sai sellest lĂ”puks aru? EI! Ainult sellepĂ€rast, et ta pole kedagi teist suutnud leida. Siis kĂ”lbad sina ka. Nagu kĂ”lbasid seni. Aga rahul pole. Sest pole ju alguse kirge, pĂ”nevust jms. Selleks, et seda kogeda, tuleb pidevalt naisi vahetada. Ju siis ta pole mingi unelmate mees, kui tal ei Ă”nnestunud kedagi Ă€ra rÀÀkida. Oleks see tal Ă”nnestunud, oleks ta veel sinuga ĂŒlbitsema ka hakanud. See on nii klassika. Mees leiab uue vĂ”i peab armukest, siis muutub oma senise naisega vĂ€ga ĂŒlbeks ja hakkab laia lehte mĂ€ngima. No et milleks sinusugust enam vaja on. Seni aga kui seda uut pole leitud, roomab su jalge ees. Miks? Seksi pĂ€rast, mida loodab vĂ€hemalt sinult saada. Sellised ei suuda ĂŒksi hakkama saada. Ja kardabki, et nĂŒĂŒd jÀÀb tĂ€itsa ilma, kuna uut tal ju ka leida pole Ă”nnestunud.

Unusta see jobu ja blokeeri tÀielikult. Vastasel juhul vÔib tal Ônnestuda sind pehmeks rÀÀkida.

Tean, mida rÀÀgin, kuna kahjuks on endal selline kogemus olemas ja olin VÄGA rumal. Mul samamoodi tuli vĂ€lja, et mees ĂŒritas minu selja taga naisi Ă€ra rÀÀkida. Kui arvas, et ĂŒhega Ă”nnestuski, siis hakkas minuga vĂ€ga ĂŒlbelt kĂ€ituma. Lajatas mulle nĂ€kku, et on parem elu lĂ”puni ĂŒksi kui minusugusega ja ei taha mind enam elu sees nĂ€ha. Ma aga andsin ta silmarÔÔmule teada,mis mĂ€nge ta mĂ€ngib. Sellele naisele oli rÀÀkinud, kuidas juba mitu kuud lahus oleme ja kĂ”ik. Valgustasin siis, kuidas asi tegelikult on. Selle peale siis ilmselt see uus silmarÔÔm saatis mehe pikalt. Mispeale tuldi paar nĂ€dalat hiljem juba mu ukse taha roomama ja isegi nutma. Lubati muutuda, oldi tĂ€nulik suhte eest minuga jne. Paluti uut vĂ”imalust. Mis arvate, kas reaalselt midagi muutus? Ei. Kahjuks olin ise veel siis nii sees ja emotsionaalne, et esimene tundepuhang mehelt ja lubadused rÀÀkisid mind Ă€ra 🙁
Loomulikult oli minu usaldus tegelikult jÀÀdavalt kadunud ja iga tĂŒliperioodi ajal mĂ”tlesin, et huvitav, kas nĂŒĂŒd jĂ€lle selja taga landib naisi. Tegelikult oli see mĂ”te kuklas kogu aeg. Et mina ei kĂ”lba, pole pĂŒhendunud, tegelikult tahab ja otsib uut. Selline asi paneb kĂ”va paugu enesehinnangule, enesevÀÀrikusele ja muudab sind Ă€revaks, depressiivseks vrakiks.
Ära ole rumal ja nĂ”rk nagu mina. Ära riku oma aastaid ja energiat sellise vÀÀritu peale. Ole ĂŒksi, otsi tuge sĂ”pradelt ja mine eluga edasi. KĂŒll tuleb kunagi keegi, kes pĂ€riselt sind hindab. Mina tundsin end pĂ€rast selle suhte lĂ”ppu oluliselt paremini ja enesehinnang ka taastus.

Nii et parim sinu enda jaoks on see tĂŒĂŒp tĂ€ielikult Ă€ra lĂ”igata, et ei saaks sinuga ĂŒldse manipuleerida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Selle asja juures on kÔige nÔmedam see, et meid kahjuks jÀÀvad lapsed elu lÔpuni siduma.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ei annaks mehele teist vÔimalust. Mitte mingil juhul!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Njaa, kahjuks on nii paljudel. Laste pĂ€rast pead seda lugupidamatut ja reetlikku siga veel aastakĂŒmneid taluma. Õnneks mul vĂ€hemalt lapsi polnud. Siis on lihtne. Saab tĂ”pra elust vĂ€lja kirjutada ja ei pea enam kunagi kokku puutuma. Raske on siis, kui pead veel head nĂ€gu tegema ja lastega issist lahkel toonil rÀÀkima.
Samas on vĂ”imalik asju korraldada nii, et suhtlus oleks vĂ”imalikult minimaalne. Kas vĂ”i ainult kirja teel ja lĂŒhilausetes. VĂ”i leida keegi vahendajaks (vanaema nt), kes lastega seotud korraldab. VĂ€hemalt mĂ”nigase aja, kui endal emotsioon veel liiga laes.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul oli sama lugu. Olime 4 aastat koos olnud, kui nĂ€gin umbes aasta taguseid sĂ”numeid. Sain aru, mis mĂ€nge mĂ€ngib ja mis tĂŒĂŒpi inimene on. Polnud probleemi maha jĂ€tta ja tĂ€ielikult ignoreerida, sest see teguviis suretas korraga kĂ”ik tunded Ă€ra. Sellele jĂ€rgnes 4 kuud lahus olekut – mina kĂ€isin teistega vĂ€ljas ja tema puges enda nahast vĂ€lja, et mind tagasi saada. Andsin lĂ”puks alla ja uue vĂ”imaluse. Ta oli tĂ€iesti muutunud inimene – siiamaani 3 aastat hiljem on tĂ”eliselt hea kaaslane. Elukorraldus hakkas jube kiiresti muutuma, suhtumine minusse muutus 180 kraadi – siiani mĂ”tlen, et miks ma need kolm aastat sellise suhtumise kĂ”rval temaga koos olin, kui see vĂ”ib olla ka selline nagu on praegu. KokkuvĂ”ttes olen ma Ă”nnelik ja mu mees ka. Aga pidevalt istub kuklas mĂ”te, et ta vĂ”ib uuesti nii kĂ€ituma hakata. Need mĂ”tted ei kao kuhugi ja kui oled otsustanud andeks anda, siis tuleb leppida ka nende mĂ”tetega.

Ahjaa, pĂ€rast talle andestamist tekkis umbes poole aasta pĂ€rast mulle endale silmarÔÔm vĂ€hemalt aastaks. Tunnistasin lĂ”puks ĂŒles ja mees andis mulle andeks. See tegi kuidagi tasa meid – nĂŒĂŒd oleme vĂ”rdsed. Teised inimesed on tĂ€naseks selja taha jĂ€etud ning saame nĂŒĂŒd koos “sĂŒĂŒdlastena” edasi liikuda – ĂŒks ei ole parem kui teine ning mĂ”lemad mĂ”istame, et ikka juhtub.

Ega ma teistele vĂ€ga ei soovita selliseid ameerika mĂ€gesid ellu. Muidugi ma mĂ”tlen aeg-ajalt, et oleks vĂ”inud need 4 kuud ikka niimoodi ĂŒle elada, et ma talle ei andesta. Samas tĂ€na olen hinges rahul ja Ă”nnelik – vĂ”ta siis nĂ€pust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ei maksa viimase postitaja jutule vĂ€ga keskenduda, kuna tegu on ĂŒpris harva erandiga. Üldiselt kehtib tĂ”de, et kes petab korra, petab alati.
Nagu isegi mainis, siis istub pidevalt kuklas mĂ”te, et mees vĂ”iks uuesti nii teha. Ja ĂŒsnagi tĂ”enĂ€oliselt see kunagi ka siiski juhtub.
Petjatele on mÔttetu uut vÔimalust anda. TÔmbavad sulle koti pÀhe ja teed end lolliks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Sai siis lÔpuks selgeks tehtud, et meie enam koos ei ole, lastega suhelda ei keela ega koos olla. Eks nÀha kui pingeliseks meie suhtlemine edaspidi kujuneb.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ega ma teistele vĂ€ga ei soovita selliseid ameerika mĂ€gesid ellu. Muidugi ma mĂ”tlen aeg-ajalt, et oleks vĂ”inud need 4 kuud ikka niimoodi ĂŒle elada, et ma talle ei andesta. Samas tĂ€na olen hinges rahul ja Ă”nnelik – vĂ”ta siis nĂ€pust.

VĂ€ga vastuoluline tekst. MiskipĂ€rast ei jÀÀ muljet, et sa oma nende ‘aeg-ajalt mĂ”tete’ otsas just teab mis rahul ja Ă”nnelik oled.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

VĂ€ga vastuoluline tekst. MiskipĂ€rast ei jÀÀ muljet, et sa oma nende ‘aeg ajalt mĂ”tete’ otsas just teab mis rahul ja Ă”nnelik oled.

Elu ongi vastuoluline ja ka mĂ”tted on sageli vĂ€ga vastuolulised. Olen ĂŒsna analĂŒĂŒsiv ja teen paljud otsused pea, mitte sĂŒdamega – kaalun plusse ja miinuseid. NĂŒĂŒd olen Ă”nnelik, vĂ”ib-olla korra kahe kuu jooksul tuleb natukeseks tume mĂ”ttepilv pea kohale, aga kuna kĂ”ik muu on hĂ€sti, siis ma ei tee sellest numbrit. Mu kaaslane oli siis 26-aastane ja tĂ€na 30-aastasena on vÀÀrtused teistsugused. Tunnen, et oleks ebaaus teda tĂ€iesti maha kanda. Samal ajal olen ise ka vĂ€ga tĂ€nulik, et tema andis mulle minu rumaluse andeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
NĂ€itan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Pereelu ja suhted Hing on nii katki 😱