Esileht Pereelu ja suhted Hing on nii katki ????

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Hing on nii katki ????

Postitas:

Sain teada, et mees on pikalt minu selja taga salaja teiste naistega suhtlend. Ühesõnaga on üritanud naisi ära rääkida. Aga keegi pole vedu võtnud. Läksin mehest lahku, mees iga päev kirjutab ja palub vabandust, et peame ikka jätkama. See olevat vaid nali ainult. Mis mõttes nagu? Oma naise selja taga teisi otsida, on tema jaoks nali. Minu jaoks mitte. Mulle teeb see nii haiget, et kuidas ta võis sellist asja teha? Kui teised naised ei soovi temaga kohtuda siis üritatakse mind ära rääkida. Tundub, et olen mingi varuvariant, nii kaua kui uue naise kätte saab. Minus on tohutu viha ja valu tema vastu. Raske on inimesele selgeks teha, et kõik on läbi.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 21:53; 21.03 23:13; 22.03 12:26; 24.03 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varuvariant kirjutatakse kokku ja i tähega keskel. Ehk seal põhjus?

+4
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlend? Varu varjant? Valus lugemine.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maailmanaba- ideaal.
Jãrgmine mees pane heaga ketti. Ja tuppa kinni ka.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole rohkem mehi vaja, kõik ühesugused jobud, ringitõmbajad

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 21:53; 21.03 23:13; 22.03 12:26; 24.03 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui keegi teda ei taha, siis ju suht suva. Las koroonapaanika ja kriis lõppevad, siis jätad lõplikult maha, juhul kui saad tema juures praegu soovi korral redutada. Hetkel ei ole mõistlik sildu põletada. Tulevik tundub ju ka ilma sitapeast meheta ebaselge.

/ninakaspreili

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal mis vastused! Tubli oled, et maha jätsid. Kindlasti ära anna alla, ära mine tagasi. Maailmas on veel mehi. Sellised mehed ei muutu, lubagu mis tahavad. On valus aga mõtle sellele, et kui tagasi lähed ei lähe midagi paremaks. Valus on ikka, isegi valusam sest kaotad nii ka oma väärikuse ja varuvariandi tunne on koguaeg kuklas. Ela lihtsalt päev korraga. See läheb üle. Ise kõik läbi teinud, selle vahega, et mehel oligi teine naine pikalt. Andeks andmine ei tee su olukorda paremaks. Ole tugev ja blokeeri see mees igaveseks oma elust.!

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, sellisega pole midagi teha ju, kes nalja pärast teisi sebib, pikalt, pidevalt. Ma saan aru, kui suhtes on suur kriis, tülid iga päev ja sel raskel ajal kui on lahkuminekutõenäosus, otsitakse teist varianti, aga selline, kes niisama… tahaks kohe öelda, et mis sa sellist s###a taga nutad! Ma saan aru, et valus ja puha, aga mõtle nüüd peaga, milleks sulle nii vilets mees?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! No hea nali küll! Haahahaha! Nii naljakas! Mingi debiilik on või? Mis nali? Ma arvan ka, et blokeeri ta lihtsalt ära. Ega ta muidu alla ei anna (ei pruugi ka siis anda). Ma täitsa mõistan, milline pettumus see on, kui lähedane niimoodi noa selga lööb ja siis selle asemel, et tunnistada, et kirg kadunud ja tahaks teisi panna, valetab veel, et see on nali. Aga õigesti tegid, et endale kindlaks jäid!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen teistega, kes soovitasid ära blokeerida. Ilmselgelt see jorss sind ei austa ja praegu ta manipuleerib sinuga, kasutab iga variant, et sind tagasi saada. Milleks? Sest armastab sind nii väga ja kui oht sind kaotada, sai sellest lõpuks aru? EI! Ainult sellepärast, et ta pole kedagi teist suutnud leida. Siis kõlbad sina ka. Nagu kõlbasid seni. Aga rahul pole. Sest pole ju alguse kirge, põnevust jms. Selleks, et seda kogeda, tuleb pidevalt naisi vahetada. Ju siis ta pole mingi unelmate mees, kui tal ei õnnestunud kedagi ära rääkida. Oleks see tal õnnestunud, oleks ta veel sinuga ülbitsema ka hakanud. See on nii klassika. Mees leiab uue või peab armukest, siis muutub oma senise naisega väga ülbeks ja hakkab laia lehte mängima. No et milleks sinusugust enam vaja on. Seni aga kui seda uut pole leitud, roomab su jalge ees. Miks? Seksi pärast, mida loodab vähemalt sinult saada. Sellised ei suuda üksi hakkama saada. Ja kardabki, et nüüd jääb täitsa ilma, kuna uut tal ju ka leida pole õnnestunud.

Unusta see jobu ja blokeeri täielikult. Vastasel juhul võib tal õnnestuda sind pehmeks rääkida.

Tean, mida räägin, kuna kahjuks on endal selline kogemus olemas ja olin VÄGA rumal. Mul samamoodi tuli välja, et mees üritas minu selja taga naisi ära rääkida. Kui arvas, et ühega õnnestuski, siis hakkas minuga väga ülbelt käituma. Lajatas mulle näkku, et on parem elu lõpuni üksi kui minusugusega ja ei taha mind enam elu sees näha. Ma aga andsin ta silmarõõmule teada,mis mänge ta mängib. Sellele naisele oli rääkinud, kuidas juba mitu kuud lahus oleme ja kõik. Valgustasin siis, kuidas asi tegelikult on. Selle peale siis ilmselt see uus silmarõõm saatis mehe pikalt. Mispeale tuldi paar nädalat hiljem juba mu ukse taha roomama ja isegi nutma. Lubati muutuda, oldi tänulik suhte eest minuga jne. Paluti uut võimalust. Mis arvate, kas reaalselt midagi muutus? Ei. Kahjuks olin ise veel siis nii sees ja emotsionaalne, et esimene tundepuhang mehelt ja lubadused rääkisid mind ära 🙁
Loomulikult oli minu usaldus tegelikult jäädavalt kadunud ja iga tüliperioodi ajal mõtlesin, et huvitav, kas nüüd jälle selja taga landib naisi. Tegelikult oli see mõte kuklas kogu aeg. Et mina ei kõlba, pole pühendunud, tegelikult tahab ja otsib uut. Selline asi paneb kõva paugu enesehinnangule, eneseväärikusele ja muudab sind ärevaks, depressiivseks vrakiks.
Ära ole rumal ja nõrk nagu mina. Ära riku oma aastaid ja energiat sellise vääritu peale. Ole üksi, otsi tuge sõpradelt ja mine eluga edasi. Küll tuleb kunagi keegi, kes päriselt sind hindab. Mina tundsin end pärast selle suhte lõppu oluliselt paremini ja enesehinnang ka taastus.

Nii et parim sinu enda jaoks on see tüüp täielikult ära lõigata, et ei saaks sinuga üldse manipuleerida.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 12:14; 22.03 12:46; 23.03 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle asja juures on kõige nõmedam see, et meid kahjuks jäävad lapsed elu lõpuni siduma.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 21:53; 21.03 23:13; 22.03 12:26; 24.03 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei annaks mehele teist võimalust. Mitte mingil juhul!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njaa, kahjuks on nii paljudel. Laste pärast pead seda lugupidamatut ja reetlikku siga veel aastakümneid taluma. Õnneks mul vähemalt lapsi polnud. Siis on lihtne. Saab tõpra elust välja kirjutada ja ei pea enam kunagi kokku puutuma. Raske on siis, kui pead veel head nägu tegema ja lastega issist lahkel toonil rääkima.
Samas on võimalik asju korraldada nii, et suhtlus oleks võimalikult minimaalne. Kas või ainult kirja teel ja lühilausetes. Või leida keegi vahendajaks (vanaema nt), kes lastega seotud korraldab. Vähemalt mõnigase aja, kui endal emotsioon veel liiga laes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 12:14; 22.03 12:46; 23.03 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sama lugu. Olime 4 aastat koos olnud, kui nägin umbes aasta taguseid sõnumeid. Sain aru, mis mänge mängib ja mis tüüpi inimene on. Polnud probleemi maha jätta ja täielikult ignoreerida, sest see teguviis suretas korraga kõik tunded ära. Sellele järgnes 4 kuud lahus olekut – mina käisin teistega väljas ja tema puges enda nahast välja, et mind tagasi saada. Andsin lõpuks alla ja uue võimaluse. Ta oli täiesti muutunud inimene – siiamaani 3 aastat hiljem on tõeliselt hea kaaslane. Elukorraldus hakkas jube kiiresti muutuma, suhtumine minusse muutus 180 kraadi – siiani mõtlen, et miks ma need kolm aastat sellise suhtumise kõrval temaga koos olin, kui see võib olla ka selline nagu on praegu. Kokkuvõttes olen ma õnnelik ja mu mees ka. Aga pidevalt istub kuklas mõte, et ta võib uuesti nii käituma hakata. Need mõtted ei kao kuhugi ja kui oled otsustanud andeks anda, siis tuleb leppida ka nende mõtetega.

Ahjaa, pärast talle andestamist tekkis umbes poole aasta pärast mulle endale silmarõõm vähemalt aastaks. Tunnistasin lõpuks üles ja mees andis mulle andeks. See tegi kuidagi tasa meid – nüüd oleme võrdsed. Teised inimesed on tänaseks selja taha jäetud ning saame nüüd koos “süüdlastena” edasi liikuda – üks ei ole parem kui teine ning mõlemad mõistame, et ikka juhtub.

Ega ma teistele väga ei soovita selliseid ameerika mägesid ellu. Muidugi ma mõtlen aeg-ajalt, et oleks võinud need 4 kuud ikka niimoodi üle elada, et ma talle ei andesta. Samas täna olen hinges rahul ja õnnelik – võta siis näpust.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 11:27; 24.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei maksa viimase postitaja jutule väga keskenduda, kuna tegu on üpris harva erandiga. Üldiselt kehtib tõde, et kes petab korra, petab alati.
Nagu isegi mainis, siis istub pidevalt kuklas mõte, et mees võiks uuesti nii teha. Ja üsnagi tõenäoliselt see kunagi ka siiski juhtub.
Petjatele on mõttetu uut võimalust anda. Tõmbavad sulle koti pähe ja teed end lolliks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 12:14; 22.03 12:46; 23.03 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai siis lõpuks selgeks tehtud, et meie enam koos ei ole, lastega suhelda ei keela ega koos olla. Eks näha kui pingeliseks meie suhtlemine edaspidi kujuneb.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 21:53; 21.03 23:13; 22.03 12:26; 24.03 06:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma teistele väga ei soovita selliseid ameerika mägesid ellu. Muidugi ma mõtlen aeg-ajalt, et oleks võinud need 4 kuud ikka niimoodi üle elada, et ma talle ei andesta. Samas täna olen hinges rahul ja õnnelik – võta siis näpust.

Väga vastuoluline tekst. Miskipärast ei jää muljet, et sa oma nende ‘aeg-ajalt mõtete’ otsas just teab mis rahul ja õnnelik oled.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma teistele väga ei soovita selliseid ameerika mägesid ellu. Muidugi ma mõtlen aeg-ajalt, et oleks võinud need 4 kuud ikka niimoodi üle elada, et ma talle ei andesta. Samas täna olen hinges rahul ja õnnelik – võta siis näpust.

Väga vastuoluline tekst. Miskipärast ei jää muljet, et sa oma nende ‘aeg ajalt mõtete’ otsas just teab mis rahul ja õnnelik oled.

Elu ongi vastuoluline ja ka mõtted on sageli väga vastuolulised. Olen üsna analüüsiv ja teen paljud otsused pea, mitte südamega – kaalun plusse ja miinuseid. Nüüd olen õnnelik, võib-olla korra kahe kuu jooksul tuleb natukeseks tume mõttepilv pea kohale, aga kuna kõik muu on hästi, siis ma ei tee sellest numbrit. Mu kaaslane oli siis 26-aastane ja täna 30-aastasena on väärtused teistsugused. Tunnen, et oleks ebaaus teda täiesti maha kanda. Samal ajal olen ise ka väga tänulik, et tema andis mulle minu rumaluse andeks.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 11:27; 24.03 10:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Hing on nii katki ????