Esileht Ilu ja tervis Hingamise ja haigutamise probleem

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Hingamise ja haigutamise probleem

Postitas:

Mul on umbes 2-3 nädalat selline veider enesetunne olnud. Tahan iga paari minuti tagant sügavalt sisse hingata aga nagu ei saaks justkui lõpuni hingata-pean proovima mingi aja pärast uuesti sügavalt sisse hingata.
Lisaks ajab jubedalt haigutama ja ka haigutamisega sama probleem,. et aeg-ajalt ei saa justkui lõpuni haigutatud, peab uuesti proovima.
Kas keegi oskab viidata, mis see olla võiks ja mida ma peaksin ette võtma?
See nagu häirib juba elu, sest mingil ajal ma juba päris kardan seda haigutamist ja muud, et jälle ei saa seda lõpule viidud…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvid 🙂
Mul periooditi juba lapsest saadik nii. Kestab 3 päeva- 3 kuud tavaliselt. Kui ära unustan, siis kaob, kui meelde tuleb, hakkab jälle pihta.
Heh, tekitasidki mulle nüüd tahtmise haigutada ja kopsutippudeni sisse hingata, aga ei õnnestu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avaldus kunagi niimoodi südamelihase põletik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin sama ,peale selle hakkas raske hingata ka öösiti
siis juba tekkis nagu hirmutunne ,sai arstil käidud ja diagnoos ,,,kopsupõletik
sain 3 korda Ab kuuri , miski ei aidanud .Küll on nüüd kuu hiljem juba enesetunne ok ,kuigi veres mingid näitajad halvad
Kopsuarst lasi vereproovid teha uuesti ,nüüd ootame mis vastused tulevad . Ka tema ei osanud arvata millega tegu . Kuigi pole ei köha ega nohu ja palavikku olnud .Ainuke asi et vahest rinnus nagu pitsitab ,või pistab .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka nii olnud, panin närvide arvele, sõin magneesiumipulbrit. Üle läks, selleks korraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Närvid, kindlalt. Mul oli ka nii ja käisin kõik arstid läbi ja midagi ei leitud. Lõpuks lõin käega ja läks pikapeale üle. Praegu on vahest ka ja alati siis kui on mõni närvilisem situatsioon ees ootamas, siis tahaks kogu aeg haigutada, aga ei saa nagu lõpuni hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti tuleb minna arstile, sest sul on mingil põhjusel hapnikupuudus!

Jah, tuleb kontrollida nii südant kui kopse ja kui need on korras, alles siis ärevusest rääkida (ma isiklikult sellesse viimasesse varianti ei usu).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Hingamise ja haigutamise probleem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.