Esileht Väikelaps Hingavus 5000. Kas on hea?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Hingavus 5000. Kas on hea?

Postitas:

Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:07; 10.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas see 5000 mitte mm pole, st veepidavus? Sellisel juhul hea jah, aga ongi ainult hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes AGA ongi ainult hea? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:07; 10.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttes AGA ongi ainult hea? 🙂
[/tsitaat]
VÄGA HEA on ikkagi 7500 ja 8000
SUPPER ja PARIM on 10 000

5000 meie kliimas on suht mõttetu, võib-olla kuskil Inglismaal on see hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:32; 10.02 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel mitmeid riideid olnud selliste näitajatega ja ma küll pole näinud probleemi.
See kommentaar, et vb kuskil Inglismaal on hea, tundub ka imelik, seal ju teada tuntud niiskem kliima, seal just oleks see vb suurem nr vajalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lastel mitmeid riideid olnud selliste näitajatega ja ma küll pole näinud probleemi.
See kommentaar, et vb kuskil Inglismaal on hea, tundub ka imelik, seal ju teada tuntud niiskem kliima, seal just oleks see vb suurem nr vajalik.[/tsitaat]
Inglismaal pole suuremat nr vaja, kuna seal pole nii külm. Just meie külmade talvetega on hea, kui on suurem number. Laps saab rahus lumes möllata ja saab vähem riideid jope alla panna.
Siiski olen kaubandusvõrgus näinud, et müüakse küll suure hingavusega jopesid, kuid kuna vooder on õhuke vajavad nad talvel tuuletõkkejakki eraldi alla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:32; 10.02 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina uskusin ka seda juttu, et 10 000 mm on ainuke, mis kõlbab jne, aga võta näpust. Tekkis koju 3000 mm Icepeak kombekas, mis osutus vägagi vettpidavaks (kuni krõbedamate miinuskraadideni käis laps ainult sellega lasteaias ja ilmad olid ikka väga vesised selell ajal). Nii et 5000 on kindlasti juba ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge – teema algatus on ju hingavusest, teie siin kaklete veekindluse üle (ja muuseas, 2000 veekindlus võib ka täiesti veekindel olla)

aga nüüd teemasse:
Wikipedia andmetel hingavus:
Range Performance
Low Under 4,000 gr/m2/day
Moderate 4,000 to 8,000 gr/m2/day
High 9,000+ gr/m2/day

Nii et selline keskmise allpool otsas olev. Aga näiteks Lenne kanga puhul ma kahtlustan, et need pole üldse hingavad. sest kuskil ei ole kirjas ühtegi näitajat või metoodikat, mille alusel nad need hingavaks nimetavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne kangad ei hingagi. Need kombed ongi neil nii umbsed, et sobivad ainult kõva külmaga. Meil nt. Reimatec soojemateks talveilmadeks ja Lenne siis kui suured miinuskraadid.
5000 hingavus on täitsa OK. 10 000 on muidugi palju parem, aga see hind sel 10 000´l ….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:32; 11.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hingavus 5000 g/m2 on väga ok.
Näiteks Reimateci veepidavus on 10000, hingavus 5000.

minu lastel on hetkel T2H komplektid, millel on nii hingavus kui veepidavus 8000 mm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on endal Salomoni jope millel nii hingavus kui ka veepidavus 5000. Higistama ei aja üldse ja kuskil tund suht korralikus vihmas on täitsa kuiv ja mõnus olla. Edasi hakkab pealiskangas juba läbi vettima kuigi otseselt vooder märjaks veel ei lähe.
Olen muidu üsna nõudlik riiete hingavuse suhtes niiet 5000 on täitsa OK minu arvates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lenne kangad ei hingagi.
[/tsitaat]

ise ikka mõtled, millest kirjutad? kui Lenne vabrik kirjutab sildile hingavus 5000 – 8000, siis on see vale??? kui lapsevanem jopele 100 vatti alla veel topib, siis ei ole ime, et laps higistab.

Enamus lasteriiete tootjad teevad k/s riieteks 5000 hingavusega riided, nii Huppa, Reima, Lassie, Lenne, Icepeak jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse kombeka veepidavus on 20,000mm ja hingavus oli ka hästi suur aga enam ei mäleta mis see oli aga laps pole kordagi higistanud selle kombekaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabrik võib kirjutada sildile mida tahes. Vaatama peab ka, mis voodrit ja vatiini kasutatakse. Ühestki hüperkangast pole kasu, kui kasutatakse odavat voodrisiidi, mis üldse õhku läbi ei lase. Mul kogemus olemas 3 lapsega – Lenne on väga umbne, aastast aastasse sama umbne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:32; 11.02 11:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Hingavus 5000. Kas on hea?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.