Esileht Pereelu ja suhted Hingerahu hind

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Hingerahu hind

Postitas:

Oled siis kellegi armuke või mitte?

Ei, praegu ei ole. Ega ole ka keegi minu armuke.

Ehk selgitaksid veidi rohkem oma probleemi lahti? Keeruline momendil aru saada.

Esimest probleemi ei peaks selgitama, teine probleem on seotud uhhuundusega – täpsemalt ei saa kirjeldada, kuna asjassepuutuv inimene käib ise ka perekoolis ja võib ennast ära tunda.

Olen üldiselt igat sorti esoteerikaharrastajatesse üsna ükskõikselt suhtunud, aga see inimene võib ebausu lainel surfates ja ennast väga äravalituks pidades teha kahjulikke otsuseid. Samas, ega vist ei aita niikuinii, kui ma talle ütlen, et see, millesse ta uskuda tahab, on jama. Seega ei ole mõtet torkida.

Väga segane tekst. Enamiku puhul pole siin tegu esoteerikaga vaid pesuehtsa rumalusega. Rumaluse osas väljavalituks ennast pidades ei tee vist kellelegi liiga? Või mis kahjulikest otsustest jutt? Et vastab su teemale ja teeb sellega kellelegi kahju? 😀 Kamoon… puhas esoteeriku jutt ju. Homme tööpäev, püüa pea selgemaks saada

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 23:59; 13.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga segane tekst. Enamiku puhul pole siin tegu esoteerikaga vaid pesuehtsa rumalusega. Rumaluse osas väljavalituks ennast pidades ei tee vist kellelegi liiga? Või mis kahjulikest otsustest jutt? Et vastab su teemale ja teeb sellega kellelegi kahju? ???? Kamoon… puhas esoteeriku jutt ju. Homme tööpäev, püüa pea selgemaks saada

Kui sul funktsionaalne lugemisoskus puudub ja eelarvamused kõrvadest välja vohavad, äkki sa siis ei peaks vastama kommentaarile, millest sa aru ei saanud?
See siin pole esiteks minu teema (selle oleksid küll võinud juba ise ka kindlaks teha), teiseks on siinsele teemale vastamine küll ajaraisk, aga mitte oluliselt kahjulik otsus. Inimene, kellest ma räägin, teeb kahjulikke otsuseid päris elus.
Ja kahju küll, kui ma su nuhkimishimulistele silmakestele rohkem infot pakkuda ei saa, aga ogarusi kokku fantaseerida võid sa omaette ise ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.01 20:32; 06.01 15:26; 07.01 21:19; 13.01 11:13; 13.01 21:30; 13.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks jääb aga kondoom hetkel ainsaks vahendiks, mis mehi soovimatute laste eest kaitseks.

Hea lammas, selle vastu kaitseb mõtteviis, et sa ei maga suvaliste inimestega. Normaalse inimesega normaalses suhtes olles on võimatu mitte teada, kas või millist vahendit ta kasutab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest probleemi ei peaks selgitama, teine probleem on seotud uhhuundusega – täpsemalt ei saa kirjeldada, kuna asjassepuutuv inimene käib ise ka perekoolis ja võib ennast ära tunda.
Olen üldiselt igat sorti esoteerikaharrastajatesse üsna ükskõikselt suhtunud, aga see inimene võib ebausu lainel surfates ja ennast väga äravalituks pidades teha kahjulikke otsuseid.

Mida ta siis teeb? Hoiab kivikeste ja kristallidega su armumisobjekti enda küljes kinni või?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Hingerahu hind

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.