Esileht Koolilaps Hinnete statistika e-koolis

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Hinnete statistika e-koolis

Postitas:

Esmakordselt nägin e-koolis linki \”Näita hinnete statistikat\” ja sealt avanevat graafikut. Peab ütlema, et väga huvitav on teada, kuidas klassil üldiselt kontrolltöö õnnestunud on.

Tekkis aga küsimus, kas e-kooli süsteem genereerib selle tabeli automaatselt või peab iga aineõpetaja seda ise tegema? Mind lihtsalt huvitab, miks seda varem kasutatud pole ja kas on loota, et see muutub üleüldiseks või jääb erandlikuks.

Kas teie näete hinnete statistikat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 11:33; 27.11 12:16; 27.11 12:35; 27.11 21:54; 27.11 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on läinud hinded helehalliks, ainult siis tuleb tavaline musta värvi hinne kui sellele peale vajutada.
Samuti hinnetelehe alt ei näe ma selle veerandi hindeid, need on kuskile ära kadunud.
Kas ainult minul need probleemid või teistel ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esmakordselt nägin e-koolis linki \”Näita hinnete statistikat\” ja sealt avanevat graafikut. Peab ütlema, et väga huvitav on teada, kuidas klassil üldiselt kontrolltöö õnnestunud on.

Tekkis aga küsimus, kas e-kooli süsteem genereerib selle tabeli automaatselt või peab iga aineõpetaja seda ise tegema? Mind lihtsalt huvitab, miks seda varem kasutatud pole ja kas on loota, et see muutub üleüldiseks või jääb erandlikuks.

Kas teie näete hinnete statistikat?[/tsitaat]
Kus see link täpselt asub?
Ma kolasin terve e-kooli läbi, aga mingit statistikat ei suutnud leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:14; 27.11 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus see link täpselt asub?
Ma kolasin terve e-kooli läbi, aga mingit statistikat ei suutnud leida.[/tsitaat]

Link oli lihtsalt ühe kontrolltöö hinde all, avanes siis statistika selle kontrolltöö sooritamise kohta (niipalju viisi, niipalju nelju jne.).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 11:33; 27.11 12:16; 27.11 12:35; 27.11 21:54; 27.11 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul ka oli eile esimest korda.
minu laps ei viitsi õppida, aga koguaeg on vabanduseks, et see oligi väga raske töö ja et paljudel olid kolmed ja kahed. nii käib üks pidev enesekiitus ja õigustus. eile oli jälle 3. ja kohe tuli sinna juurde jutt, et enamus said kolmed.
aga nii tore oli lapsele statistikat näidata, et tegelikult oli see üks kerge töö, kuna kolmesid oligi klassis vaid temal. ma tõesti loodan et see süsteem jääb püsima. nii ei saa mu laps enam mulle valetada kuidas neilt nõutakse nii ülemõistuse raskeid asju ja kuidas ma peaks olema rõõmus et kolmegi sai.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:31; 28.11 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu laps ei viitsi õppida, aga koguaeg on vabanduseks, et see oligi väga raske töö ja et paljudel olid kolmed ja kahed. nii käib üks pidev enesekiitus ja õigustus. eile oli jälle 3. ja kohe tuli sinna juurde jutt, et enamus said kolmed.
aga nii tore oli lapsele statistikat näidata, et tegelikult oli see üks kerge töö, kuna kolmesid oligi klassis vaid temal. ma tõesti loodan et see süsteem jääb püsima. nii ei saa mu laps enam mulle valetada kuidas neilt nõutakse nii ülemõistuse raskeid asju ja kuidas ma peaks olema rõõmus et kolmegi sai.
[/tsitaat]

no täpselt 🙂 mul küll vastupidine olukord, lapsel viied, aga ikkagi hea teada, et ta ei ole oma viitega erandlik – eilse töö eest saidki kõik peale kahe lapse viie.

minu meelest on see statistika väga hea selleks, et oskaks oma last paigutada suurde pilti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 11:33; 27.11 12:16; 27.11 12:35; 27.11 21:54; 27.11 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul ka oli eile esimest korda.
minu laps ei viitsi õppida, aga koguaeg on vabanduseks, et see oligi väga raske töö ja et paljudel olid kolmed ja kahed. nii käib üks pidev enesekiitus ja õigustus. eile oli jälle 3. ja kohe tuli sinna juurde jutt, et enamus said kolmed.
aga nii tore oli lapsele statistikat näidata, et tegelikult oli see üks kerge töö, kuna kolmesid oligi klassis vaid temal. ma tõesti loodan et see süsteem jääb püsima. nii ei saa mu laps enam mulle valetada kuidas neilt nõutakse nii ülemõistuse raskeid asju ja kuidas ma peaks olema rõõmus et kolmegi sai.
[/tsitaat]

Väga hea, minugi lapsega täpselt nii, ei saa enam öelda et enamus ei osanud. 🙂 Väga rahul sellise statistikaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Link oli lihtsalt ühe kontrolltöö hinde all, avanes siis statistika selle kontrolltöö sooritamise kohta (niipalju viisi, niipalju nelju jne.).[/tsitaat]
Tänud, leidsin ka lingi. Tõesti hea vaadata, milline on klassi üldine tase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:14; 27.11 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näeb ainult rasvaseid ehk kontrolltööde ja tähtsate tööde hinnete statistikat. Tunnikontrollide ja suuliste vastamiste statistikat ei näe.See on õpetaja valik, kas ta peab tööd tähtsaks või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga olulised ongi ju kontrolltööd. Ja millist statistikat saaks leida suuliste vastuste korral?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See jääb nüüd püsima ja viimane uuendus eKoolis.Statistikat näeb tõesti ainult siis kui see on paigutatud kontrolltöö tulpa. See on automaatne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See jääb nüüd püsima ja viimane uuendus eKoolis.Statistikat näeb tõesti ainult siis kui see on paigutatud kontrolltöö tulpa. See on automaatne.[/tsitaat]

Aitäh teadjale, see mind huvitaski!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 11:33; 27.11 12:16; 27.11 12:35; 27.11 21:54; 27.11 23:24;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga olulised ongi ju kontrolltööd. Ja millist statistikat saaks leida suuliste vastuste korral?[/tsitaat]
Ma ei tea, minu jaoks on olulised teadmised. Hinded mind absull ei huvita. Ja olgu öeldud, et olen ise õpetaja. Taon oma õpilastesse iga päev seda mantrat, et hinne ei ole oluline, tähtis on see, kui palju sa tead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea, minu jaoks on olulised teadmised. Hinded mind absull ei huvita. Ja olgu öeldud, et olen ise õpetaja. Taon oma õpilastesse iga päev seda mantrat, et hinne ei ole oluline, tähtis on see, kui palju sa tead.[/tsitaat]

mulle tundub, et kui laps teab palju, on ka hinded nagunii head. reeglina. tõsi, vastupidi nii üks-üheselt ei kehti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 11:33; 27.11 12:16; 27.11 12:35; 27.11 21:54; 27.11 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas üldse on võomalik, et hinded on halvad, aga laps teab ja oskab küll. kui teab ja oskab, siis mille eest ta halva hinde sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 12:31; 28.11 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Samuti hinnetelehe alt ei näe ma selle veerandi hindeid, need on kuskile ära kadunud.tsitaat]Vaata, kas ülevalt on ikka valitud II veerand. Mul oli mingil päeval seal äkki aasta valitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea, minu jaoks on olulised teadmised. Hinded mind absull ei huvita. Ja olgu öeldud, et olen ise õpetaja. Taon oma õpilastesse iga päev seda mantrat, et hinne ei ole oluline, tähtis on see, kui palju sa tead.[/tsitaat]

No seda minagi, aga ikkagi teeb tusaseks selline asi, kui tead, et laps teab, aga hinne ikka halb. Näitena toon ma lapse. Ta on muidu üsna ükskõikne õppimise suhtes. Hinded küll neljad-viied, viied enamuses. Aga on üks aine, mis talle väga meeldib. Või tegelikult küll meeldis. Kui sügisel õpiku kätte sai, siis luges kohe otsast lõpuni läbi, vaatab netist sellesisulisi filme, loeb ajakirjadest artikleid jne. Ja seis on nüüd selline, et see aine tuleb tunnistusele kolm. Ainuke kolm viite ja mõne nelja hulgas. Kusjuures, ma tean, et ta oskab ja teab. Olen viimasel ajal seda koos temaga õppinud, et veidigi asja parandada, aga midagi on, mis ei klapi. Ei ole aru saanud, mis viga on. Laps kindlasti ei ole jonnakas, ega tee tunnis ulakusi. Aga see tund teda enam ei huvita, võtab seda täpselt samuti nagu teisi aineid, mis tuleb lihtsalt ära teha. Mu meelest on see ehe näide, kuidas kool (õpetaja?) suudab ühe lapse sügava huvi ära nullida. Paari kuuga.
Ma võtangi seda, et hinne ei ole oluline, olulised on teadmised, Mis mul muud teha ongi. Aga tusaseks teeb selline asi ju küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
No seda minagi, aga ikkagi teeb tusaseks selline asi, kui tead, et laps teab, aga hinne ikka halb. Näitena toon ma lapse. Ta on muidu üsna ükskõikne õppimise suhtes. Hinded küll neljad-viied, viied enamuses. Aga on üks aine, mis talle väga meeldib. Või tegelikult küll meeldis. Kui sügisel õpiku kätte sai, siis luges kohe otsast lõpuni läbi, vaatab netist sellesisulisi filme, loeb ajakirjadest artikleid jne. Ja seis on nüüd selline, et see aine tuleb tunnistusele kolm. Ainuke kolm viite ja mõne nelja hulgas. Kusjuures, ma tean, et ta oskab ja teab. Olen viimasel ajal seda koos temaga õppinud, et veidigi asja parandada, aga midagi on, mis ei klapi. Ei ole aru saanud, mis viga on. Laps kindlasti ei ole jonnakas, ega tee tunnis ulakusi. Aga see tund teda enam ei huvita, võtab seda täpselt samuti nagu teisi aineid, mis tuleb lihtsalt ära teha. Mu meelest on see ehe näide, kuidas kool (õpetaja?) suudab ühe lapse sügava huvi ära nullida. Paari kuuga.
Ma võtangi seda, et hinne ei ole oluline, olulised on teadmised, Mis mul muud teha ongi. Aga tusaseks teeb selline asi ju küll.[/tsitaat]

Minu lapsel on sama seis kehalise kasvatusega. Lapse lemmik tund, ei ole kunagi pidanud puuduma sealt, terve tugev, trenni tegev poiss.
Viimasel ajal üks aeroobika ajab teist taga tunnikirjeldustes ja üle hinde \”3\” ei ole e-koolis veel kohanud. Poiss pettunud, keskendub trennidele, mitte kehalisele, huvi kaob. Nüüd mu spordipoisi kehalise veerand ongi \”3\”, täitsa müstika:) ma parem ei kirjelda oma lapse pettumust. Aga noh, elu on kord selline, vahest läheb hästi ja kõik sobib, vahest mitte.Püüan teda tunnustada tehtu eest, pingutuste eest ja innustan ikka takka sporti tegema, mis sest kehalisest ikka nii väga südamesse võtta. Edaspidi lähevad vast teemad paremaks ja õpetaja hindab pingutust, kuigi teab, et teema ei pruugi lapsele istuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe, vaatasin ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas üldse on võomalik, et hinded on halvad, aga laps teab ja oskab küll. kui teab ja oskab, siis mille eest ta halva hinde sai? [/tsitaat]

Seepärast, et meie koolisüsteemis tohib vastata ainult kindla ühe reegli järgi ja nii, nagu ette on nähtud. Mingit muud teed pidi vastuseni jõudmine või muu loogika kasutamine on viga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu lapsel on sama seis kehalise kasvatusega. Lapse lemmik tund, ei ole kunagi pidanud puuduma sealt, terve tugev, trenni tegev poiss.
Viimasel ajal üks aeroobika ajab teist taga tunnikirjeldustes ja üle hinde \”3\” ei ole e-koolis veel kohanud. Poiss pettunud, keskendub trennidele, mitte kehalisele, huvi kaob. Nüüd mu spordipoisi kehalise veerand ongi \”3\”, täitsa müstika:) ma parem ei kirjelda oma lapse pettumust. Aga noh, elu on kord selline, vahest läheb hästi ja kõik sobib, vahest mitte.Püüan teda tunnustada tehtu eest, pingutuste eest ja innustan ikka takka sporti tegema, mis sest kehalisest ikka nii väga südamesse võtta. Edaspidi lähevad vast teemad paremaks ja õpetaja hindab pingutust, kuigi teab, et teema ei pruugi lapsele istuda.[/tsitaat]

ja mul just eile poiss (8. klass) avaldas imestust, kuidas keegi klassis midagi ei oska. Ei osata kukerpalligi teha, hundirattast rääkimata. Et tal siis ainult viite rodu, teistel ainult kolmed (sain aru, et hetkel neil kehaline kasvatus orienteeritud akrobaatikale).
O.K. minu oma vbl ongi erand, spordipoisina (jalgpall) oskab ta ka käte peal käia, kuid tireli mitteoskamine on küll kellegi tegemata töö.
Aga see statistika asi on küll hea. Saab siis seda jälgima hakata. Olen ka mõnikord lapse teadmiste taset teades küsinud, et miks nelja asemel viis ei olnud ja saanud vastuseks, et ainult paaril tegelasel oli viis olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SUPER. Ma olen juba mitu korda uurinud ja ka klassikoosolekul küsinud, kas sellist statistikat kuskilt ei saa. Mind vaadati nagu napakat.
Oskan ise nüüd lapse hinnet paremini \”hinnata\”.

Muidugi on teadmised olulisemad kui hinded aga kui laps on ilmselgelt pigem vaimsete huvidega ja võiks gümnaasiumisse edasi minna, siis on ikkagi hinded väga olulised. Minu lapsel on ka palju halbu hindeid igasugustel absurdsetel põhjustel, mitte teadmiste puudumisel.
Kui ta kunagi tööle läheb (või ise firmaomanikuna lepinguid sõlmib), siis kedagi ei huvita, kas ta seda tööd teoreetiliselt oskab, vaid see, kuidas ta seda reaalselt teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud e-koolis seda esmakordselt vaadates esiti aru, mis statistika (ega ma eriti süvenenud ka), aga kui te nüüd ütlete, et klassi taset, siis on nii tore teada, et 80% klassist oli lota kt 2. Edenemine missugune! Esimene lota kt (5kl) oli 90% 1. Huvitav, kas sellised hinded on tingitud klassi tasemest, õpetaja õpetamisest või kt koostamisest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja mul just eile poiss (8. klass) avaldas imestust, kuidas keegi klassis midagi ei oska. Ei osata kukerpalligi teha, hundirattast rääkimata. Et tal siis ainult viite rodu, teistel ainult kolmed (sain aru, et hetkel neil kehaline kasvatus orienteeritud akrobaatikale).
O.K. minu oma vbl ongi erand, spordipoisina (jalgpall) oskab ta ka käte peal käia, kuid tireli mitteoskamine on küll kellegi tegemata töö.
Aga see statistika asi on küll hea. Saab siis seda jälgima hakata. Olen ka mõnikord lapse teadmiste taset teades küsinud, et miks nelja asemel viis ei olnud ja saanud vastuseks, et ainult paaril tegelasel oli viis olnud.[/tsitaat]
hmm, mina oma 35 eluaasta jooksul pole kordagi tirelit teinud, kuid ma küll ei ütleks, et mul elus midagi seetõttu tegemata või saamata oleks jäänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No seda minagi, aga ikkagi teeb tusaseks selline asi, kui tead, et laps teab, aga hinne ikka halb. Näitena toon ma lapse. Ta on muidu üsna ükskõikne õppimise suhtes. Hinded küll neljad-viied, viied enamuses. Aga on üks aine, mis talle väga meeldib. Või tegelikult küll meeldis. Kui sügisel õpiku kätte sai, siis luges kohe otsast lõpuni läbi, vaatab netist sellesisulisi filme, loeb ajakirjadest artikleid jne. Ja seis on nüüd selline, et see aine tuleb tunnistusele kolm. Ainuke kolm viite ja mõne nelja hulgas. Kusjuures, ma tean, et ta oskab ja teab. Olen viimasel ajal seda koos temaga õppinud, et veidigi asja parandada, aga midagi on, mis ei klapi. Ei ole aru saanud, mis viga on. Laps kindlasti ei ole jonnakas, ega tee tunnis ulakusi. Aga see tund teda enam ei huvita, võtab seda täpselt samuti nagu teisi aineid, mis tuleb lihtsalt ära teha. Mu meelest on see ehe näide, kuidas kool (õpetaja?) suudab ühe lapse sügava huvi ära nullida. Paari kuuga.
Ma võtangi seda, et hinne ei ole oluline, olulised on teadmised, Mis mul muud teha ongi. Aga tusaseks teeb selline asi ju küll.[/tsitaat]Minu lapsel sarnane seis ja aineks keemia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

hmm, mina oma 35 eluaasta jooksul pole kordagi tirelit teinud, kuid ma küll ei ütleks, et mul elus midagi seetõttu tegemata või saamata oleks jäänud [/tsitaat]
aga sa proovi. tee see endale selliseks väikeseks eesmärgiks kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Hinnete statistika e-koolis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.