Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hirm

Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Tere!</p>
Kirjutan siia oma mure. Soovin saada pesamuna, aga mul on meeletu hirm sünnituse ees – kardan jubedalt sünnitusvalusid. Viimane sünnitus oli valude poolest väga jube ja nüüd see hirm halvab lausa mõistuse. Oskab keegi häid soovitusi jagada, kuidas sellest hirmust võitu saada?

Aitäh!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meenuta tunnet, kui beebi käes oli ja kõik läbi sai. Pealegi teine sünnitus ei pruugi olla enam nii raske. J mõtle, et sünnitus on uue elu algus ning see pole surmav.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P sihhiaater aitab paremini kui mingine foorum.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind suunas naistearst psühholoogi juurde. Käin pelgus, ta tegelebki selliste teemadega. Ma olen väga rahul, et mul on olnud see võimalus juba aasta aega tema juures käia.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on aidanud hirmu vähendada raamat “Loomuliku sünnituse teejuht”. Soovitan lugeda 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on selleks puhuks. Miks peab seda jama omal nahal läbi kogema kui meditsiin saab aidata!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 23:06; 22.02 18:30; 23.02 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keisrilõige on selleks puhuks. Miks peab seda jama omal nahal läbi kogema kui meditsiin saab aidata!

Mina arvasin, et meditsiin aitab haigeid inimesi? Ja siis ma arvasin veel, et peast haigeid ei aidata operatsiooni teel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin, et meditsiin aitab haigeid inimesi? Ja siis ma arvasin veel, et peast haigeid ei aidata operatsiooni teel.

Kuidas peast haigeid? Peavalu ja muude valude korral minnakse arstile ja võetakse valuvaigisteid kuid kordades hullema sünnitamise piinade puhul hakkab üks ilge ajupesu pihta – et peast haige jne. Kus on loogika? Las masohhistid piinlevad kui tahavad, mina leian, et sünnitamise puhul on keisrilõige teadmata raskusastmega ja kestvusega piinade vältimiseks igati näidustatud.

Teie kes te nimetate meditsiini abiga lapsi ilmale toovaid naisi peast haigeteks – hoidke teaduspõhisest meditsiinist ja arstidest eemale!

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 23:06; 22.02 18:30; 23.02 01:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvasin, et meditsiin aitab haigeid inimesi? Ja siis ma arvasin veel, et peast haigeid ei aidata operatsiooni teel.

Kuidas peast haigeid? Peavalu ja muude valude korral minnakse arstile ja võetakse valuvaigisteid kuid kordades hullema sünnitamise piinade puhul hakkab üks ilge ajupesu pihta – et peast haige jne. Kus on loogika? Las masohhistid piinlevad kui tahavad, mina leian, et sünnitamise puhul on keisrilõige teadmata raskusastmega ja kestvusega piinade vältimiseks igati näidustatud.

Teie kes te nimetate meditsiini abiga lapsi ilmale toovaid naisi peast haigeteks – hoidke teaduspõhisest meditsiinist ja arstidest eemale!

Synnituse ajal saab valuvaigisteid. Ise elan Soomes ja algusest peale pakutakse erinevaid variante, l6puni välja. Korduvsynnitajale ilmselt tehakse spinaali. Isegi emakakaela tuimestavat systi v6imalim teha, et ka väljutusfaas valutu oleks. Enamasti see valutu, aga osadel mitte. Sellest tuleb varakult rääkida ja kokku leppida. Iga kord ei peagi minema opilauale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti see valutu, aga osadel mitte.

Sellepärast keiser ongi parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 23:06; 22.02 18:30; 23.02 01:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )