Esileht Sünnitus Hirm, et sünnitus algab varem

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hirm, et sünnitus algab varem

Postitas:

Homme 31+ nädalat rasedust, aega veel sünnituseni küllaga, ent miskipärast kardan,et sünnitus algab varem.

Olemine raske, kohati imelikud valud, energiat vähe, et väiksema lapsega tegeleda.

Vb peaksin juba igaks juhuks haiglakohvri valmis seadma…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koti pakkimine ei ole halb mõte -võtab sult stressi vähemaks ja kui lähebki varem sünnituseks, siis on hea kohe kaasa haarata.

Minul oli täiesti tavaline rasedus, kõik näitajad normis, enesetunne super, isegi haige polnud kordagi ja ometi hakkas mul 34.nädalal sünnitegevus pihta. Põhjust ei selgunudki. Kotti mul koos ei olnud ja mees pidi siis suht paaniliselt seda minu juhendamise järgi pakkima, sest ise olin juba haiglas. See oli 3 aastat tagasi ja õnneks sai siis veel käia edasi-tagasi ja vajalikke asju juurde tuua jooksvalt. Praeguses olukorras oleks hea, kui kõik vajalik juba pakitud.

Olen hetkel ka rase (kohe saab 35 näd), energiat väga ei ole ja eks teine rasedus ongi kehale koormavam kui esimene. Tuleb ju tegeleda väikelapsega ja ei ole seda niisama lebotamise aega nii palju. Mul ka rauanäit kehv ja eks see ka mõjutab. Seega tahan öelda, et eks tuleb ikka valmis olla, et sünnitus võib ootamatult alata, aga samas on ka väsimus ja raskustunne normaalsed. Ära liiga üle mõtle. Esialgu paki oma kott ära ja siis proovi ikka oma rasedust nautida 🙂 Ilmad ka mõnusamad ja vast saad saabuvast kevadest ikka energiat ja positiivset meelt.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 13:23; 16.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See koti pakkimine ei ole halb mõte -võtab sult stressi vähemaks ja kui lähebki varem sünnituseks, siis on hea kohe kaasa haarata.

Minul oli täiesti tavaline rasedus, kõik näitajad normis, enesetunne super, isegi haige polnud kordagi ja ometi hakkas mul 34.nädalal sünnitegevus pihta. Põhjust ei selgunudki. Kotti mul koos ei olnud ja mees pidi siis suht paaniliselt seda minu juhendamise järgi pakkima, sest ise olin juba haiglas. See oli 3 aastat tagasi ja õnneks sai siis veel käia edasi-tagasi ja vajalikke asju juurde tuua jooksvalt. Praeguses olukorras oleks hea, kui kõik vajalik juba pakitud.

Olen hetkel ka rase (kohe saab 35 näd), energiat väga ei ole ja eks teine rasedus ongi kehale koormavam kui esimene. Tuleb ju tegeleda väikelapsega ja ei ole seda niisama lebotamise aega nii palju. Mul ka rauanäit kehv ja eks see ka mõjutab. Seega tahan öelda, et eks tuleb ikka valmis olla, et sünnitus võib ootamatult alata, aga samas on ka väsimus ja raskustunne normaalsed. Ära liiga üle mõtle. Esialgu paki oma kott ära ja siis proovi ikka oma rasedust nautida ???? Ilmad ka mõnusamad ja vast saad saabuvast kevadest ikka energiat ja positiivset meelt.

Kaua te haiglas olite tookord ja kas beebi kopsud olid veel väga toored nö? Kuidas imetamine jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua te haiglas olite tookord ja kas beebi kopsud olid veel väga toored nö? Kuidas imetamine jne?

Õnneks sündis 34.nädala lõpus (34+5), kopsudega probleeme polnud, küll aga ei sujunud imetamine (magas ja ei jaksanud imeda) ja ka bilirubiin oli kõrge. Haiglas olime 8 päeva. Haiglas sai nii rpa kui ka pumbatud rinnapiima, hiljem kodus olles sai siiski 100% rinnalapseks. Tal oli vaja lihtsalt veidi kosuda ja jõudu koguda, et ise jaksaks rinnast süüa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 13:23; 16.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tavaline mure. Mul 3. rasedus ja algusest peale seletamatu hirm enneaegse ees. Mõtlesin, et veaks 33 nädalatki vähemalt välja (eelmised sündisid 40+ ja kõik rasedused probleemideta, seega ei teagi, kust see hirm tuli…).

Mis hirmust sai? Hetkel jookseb 38. nädal ja ma ei usu, et enne maid midagi toimub ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ka pigem pakkida kott varem valmis kui hiljem, annab natuke rahu. Esimese rasedusega mul hakkas sünnitegevus 34ndl, siis oli hea, et kott 30ndl koos oli ja sai selle nurgast kaasa võtta. Enneaegse sünnitegevusega pole aega kotti pakkima ka jääda. Jäin haiglasse, siis kulusid kotis olnud snäkid ka ära. Õnneks sünnitegevus vaibus, avatust ei tekkinud ja laps sündis lõpuks 39+1. Nüüd teine rasedus, tunnen samamoodi algusest peale, et palju raskem ja hädisem olla. Kotis osa asju olemas juba, osa veel puudu. Plaanin ka seekord varakult koti kokku saada. Praegu 28ndl ja korra oli juba, et tekkisid regulaarsed kokkutõmbed, õnneks läks ruttu üle. Eelmisel korral leiti verest väike põletikunäitaja, arvati, et see tekitas ka enneaegse sünnitegevuse alguse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on iga kord olnud tunne, et tuleb varem. Tegelikult tulnud 40+5, 40+0 ja 40+0. Samas mu õde on arvanud mõlemal korral, et aega küll aga lapsed on sündinud 27+5 ja 26+1. 😀

Koti võiks muidugi kokku panna 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine laps sündis 37+2 ja panin enda ennustusest vaid 1 nädala mööda , st sündis täpselt  1 nädal hiljem minu ennustatud kuupäevast . Sünnitus oli väga kiire ja ilma ilupisteteta ????

Mõnikord on väiksemaid kergem sünnitada (kaal oli lapsel 3045g)

2 päeva hiljem tulin koju tõmbasin oma xxs teksad jalga ja elu oli jälle chill ainult et tissid olid nagu melonid ????

Ära karda , looduse poolt ette määratud kuna laps sünnib lihtsalt hoia ennast ja puhka nii palju kui võimalik , kuna praegu on lapsi veel üks sul .

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hetkel 36+ nädalat ja samamoodi tunne, et iga hetk võib alata, sest alates 37. nädalast loetakse ju ajaliseks juba ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et see hirm on vist väga tavaline. Endal 32.ndl ja ka millegipärast tunne, et tuleb varem. Kuigi selleks hirmuks otseselt alust pole. Toonused on tihedamaks läinud, aga see peaks raseduse praeguses staadiumis normaalne olema. Ju käib raseduse juurde, muretsemine ja ootusärevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Hirm, et sünnitus algab varem