Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hirm hamba väljatõmbamise ees

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Hirm hamba väljatõmbamise ees

Postitas:

Olen rase ja pean minema tarkusehammast välja tõmbama/lõikama. Mida kuupäev lähemale tuleb, seda suurem hirm on.
Kas on kellegil kogemusi? Kuidas läinud on?
Mul see pikaliolek hambaarstil ei ole väga meeldiv olnud, natuke saan olla ja siis hakkab pilti tasku kiskuma. Ei tea kuidas hakkama saan. Hirm nii suur…kardan et beebile mõjub see kuidagi halvasti ja et pilt läheb tasku jne. HIRMUS.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin viimase raseduse 7.kuul tarkusehammast välja tõmbamas kuna juure alla tekkis tugev põletik, tegin ka antibiootikumikuuri enne, et põletik maha saada. Väljatõmbamine tehti tuimestusega ja ei olnud valus ega midagi, hambavalu enne oli kordi jubedam 🙂 Mu meelest hädane hammas suus on palju hullem nii enda kui tita tervisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei taha sind hirmutada aga mul välja lõigatud 2 tarkusehammast ja teine lõikus läks väga jubedalt terve põsk paistetas üles ja tekkis palavik ja haav paranes ka üle nädala
aga praegu mõtlen et jumalt tänatud et lahti sain
iseenesest protseduur on väga kiire ja suht valutu tehakse tuimestus aga jh paranemine oli minul jubeduse tipp kuna olen suht valukartlik ka
aga jõudu sulle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haige hammas on kordi ohtlikum beebile. Kuskil 18 nädalal soovitatakse juba kontrolli minna, kuna rasedusega hambad võivad nõrgeneda. Ja põletikuline hammas võib beebi sünnikaalu mõjutada(ehk siis alakaalulisuse oht).

Mida teha? (perekoolis raseduskalendris 18 nädala all kirjas)

Külasta hambaarsti, kui sa seda veel teinud ei ole. Uurimised on näidanud, et katkiste hammastega naistel on oht sünnitada väiksemad lapsed. Samuti võib su raseduse kulgu ohustada mõni sulle teadmata hambajuurealune põletik.

Mõtlegi nii, et beebile on see oluline, et sul hambad terved oleksid;) Tee seda beebi nimel;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin 36. nädalal ka tarkusehammast välja tõmbamas. Paanika oli suur-suur:) Valus osa oli ainult esimene süst, järgmisi enam ei tundnud. Tõmbamine käis kähku, ei saanud arugi. Öeldi, et peale tuimestuse kadumist võib valutama hakata. Ei valutanud enam midagi. Paratsetamooli igaks juhuks ostsin küll. Läks hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hirm hamba väljatõmbamise ees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.