Esileht Veebikonstaabel hirm oma pere ja vara pärast!!!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: hirm oma pere ja vara pärast!!!

Postitas:

kuidas ma peaks käituma kui mind laimatakse ja ähvardatakse. kes seda teeb on kohtulikult karistatud inimese peksmise eest nii et kannatanu oli haiglas.
ähvardused on osaliselt kirjalikud ja ka karmimad(kuni minu maha löömiseni) suulised, tunnistajaid ei ole kõrval olnud- vahepeal tema abikaasa, kes ilmselgelt kaitseb oma.
tõeline hirm oma pere ees, sest eile uuriti välja meie kontaktid ja hakati mehele kirjutama ähvardusi, mis minuga juhtub, tuli ka kõnesid millele me ei vastanud.
auto seisab mul maja ees-mujale pole võimalik parkida- kardan, et see lõhutakse. maja alt uks tihtipeale lahti, võimalik sisse pääseda on. ilmselt pole ka raske(kui juba ei tea) minu aadress täpselt välja uurida. (loodan, et ta ei tea minu korteri numbrit), maja ta teab.
mis juhtuks temaga kui politseisse pöörduksin probleemiga… isiklikult meeletud halvad kogemused politseiga ja ei tea mida teha. kaua võtab aega et ta kinni võtta ja karistada? öeldi et tal on hea prokurör(???) kes ta välja alati pööstab- kas ka seekord kui mul on olemas kirjalikud tunnistused, kuidas mind ähvardatakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Hea prokurör ei aita kelellgi puhtalt pääseda. Prokuröri eesmärgiks ikka kurjategijale kohtu poolt karistuse saamine. Hea kaitsja võib isikul olla. Kas see aga teda päästab, ennustada ei oska. Kui Teil on reaalne alus olemas, et isik võib oma ähvarduse realiseerida. Nagu hetkel viitasite siis on isik varem karistatud kehalise väärkohtlemise eest siis võib ta seda teiega korrata, seega võite esitada ka politseisse avalduse KarS § 120 tunnustel menetluse alustamiseks. Maksimaalne karistus on 1 aasta vangistust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel hirm oma pere ja vara pärast!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.