Esileht Pereelu ja suhted Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 130 )

Teema: Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

Postitas:

Vabandan ette, et jutt tuleb kriitiline, kuid tunnen tõesti, et tahaks meeste ning kohtingukultuuri kohta paar rasvasemat sõna kirja panna. Olen 31-aastane juba mõnda aega vallaline täiesti normaalne naine. Kuna tutvusringkonnas vabu mehi eriti pole ja hinges ihkasin kaaslast leida, siis mõtlesin katsetada paari tutvumisportaali. Varem pole nendega tegemist olnud, aga juba algus oli jahmatav: küsiti pidevalt, mis poosis seksida meeldib, kas esimesel korral ikka suhu võtan ja mida kõike veel. Hakkasin väga kriitilise pilguga valima, kellega üldse suhelda ning mingi hetk tekkis illusioon, et normaalseid mehi ka liigub; loomulikult purunes see hiljem kildudeks.

Esimene mees, kellega kohtumise kokku leppisime, oli internetis päris asjaliku jutuga. Natukene häiris liigne enesekindlus ja kiitlemine, kuid vähemalt mõistis ta elementaarsel tasemel ortograafiat ning ei teinud kohe nilbeid ettepanekuid. Muuhulgas mainis ta korduvalt, kui tore on jõusaalis käia. Olgugi et minust 15 aastat vanem, põksus süda kohvikusse astudes elevusest päris kiiresti. Muutusin oodates üha närvilisemaks – kas kaaslane üldse tuleb kohale? 15-minutilise hilinemisega tuli. Teda nähes pidin näost ära vajuma: dressipükstega, rängas ülekaalus, äravajunud olekuga mees, kelle kiilanenud pealage ümbritsesid hõredad silmnähtavalt rasvased juuksed. No olgu, välimus pole maailma kõige tähtsam asi, mõtlesin talle vähemalt võimaluse anda, ehkki praaliv jutt regulaarsetest jõusaalitreeningutest osutus silmnähtavaks valeks. Paraku osutus mees, kes internetis oli väga jutukas olnud, vaikseks halliks hiirekeseks, temast lausa pidi tangidega sõnu välja pigistama. Vähemalt sõime korralikult kõhu maitsvat praadi täis. Kui taaskord tekkis piinlik vaikusemoment, mis viitas sellele, et oleks aeg maksma asuda, tõusis mees ootamatult ehmunud näoga püsti. “Mul lähevad hapukoor ja piimad soojaks”, olid tema sõnad, kui ta oma kilekoti haaras ja paksu kere kohta üllatavalt lennukal sammul välja tormas. Niisiis sain ka tema 12 eurose prae rõõmsalt kinni maksta.

Järgmine tegelane oli minust mitu aastat noorem väga kõhna noormees. Erinevalt eelmisest härrast oli tema jutt ka päriselus sorav ja veenev, kohe väga veenev. Teisel kohtingul läksime mere äärde jalutama ja seal mu illusioonid purunesidki. Ta hakkas rääkima, kuidas tema on kõrgem tajuja, väljavalitu. Ta on alustanud isegi oma ususekti rajamist, millel on praegu 4-5 järgijat. Sain kuulda suurtest revolutsioonidest, mida noormees läbi hakkab viima. Samuti kutsuti mind antipsühhiaatrilisesse liikumisse, sest meditsiin olevat teda korduvalt ahistanud, pannes ta psühhiaatriahaiglasse tahtest olenematule ravile. Ausalt öeldes kaalusin ise ka korra, kas peaks selle jutu peale kiirabi kutsuma. Õnneks jõudsime rahvarohkesse kohta ning sain viisakalt põgeneda.

Olen veel mõne mehega kohtingul käinud, kuid kohe üldse ei lähe. Mul ei ole kandidaadile ulmelisi nõudmisi, aga kui kolmekümnendates mees kelgib, kuidas ta luges viimati raamatu läbi viiendas klassis, siis paneb ikka mõtlema küll. Või veel üks näide: 190 cm pikkune kõva trennimees osutus mitukümmend sentimeetrit lühemkas kiitsakaks meheks, kelle kondiste käte kõrval jäi silma väga halb isiklik hügeen.

Kas ma olen tõesti liiga kõrge latiga pirtsutaja? Keskharidus ja sellele vastav jutu tase võiks olla, samuti isiklik hügeen. Eks välimuse suhtes on ka omad eelistused, aga ma ei hinda inimesi selle põhjal – põhimõtteliselt kõigil on võimalus. Internetis valetamine käib muidugi närvidele. Kas oskate nõu anda, mida peaksin edaspidi teistmoodi tegema? Olen tõesti valinud hoolikalt, kellega suhelda, aga läinud on nii nagu ikka. Lootusetuse tunne hakkab vaikselt võimust võtma. 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:06; 21.01 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka väga ekstreemsed kohtingud sul 🙂 kui tõsi, siis tegelt läheb mõni aasta mööda ja saad mõnuga naerda selle mälestuse üle 🙂 mina ise olen ka netikohtinguil käinud ja see on kahtlemata erinev tavakohtingust – tavakohtingule lähed juba särin higes, inimene on sulle juba reaalelus meeldima hakanud. Netis kohatud inimene on nagu kangelane raamatust, kes alati filmis on ju erinev kui lugedes ette kujutada oskaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:15; 12.02 16:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis oleksid pidanud minuga kohtingule tulema, tead mida saad ja ei ühtegi negatiivset üllatust, pigem võivad olla positiivsed üllatused arvestades perekoolis kujunenud negatiivset imagot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, leebelt öeldes need on ikka naljakad näited. Aga minu esimene ja VIIMANE netikohting osutus ahistajaks. Kohe tõsiselt. Igati meeldiv ja aateline noormees tundus, maksis kohtingul arve ja rääkis ka mõistlikku juttu, oli väga intelligentne. Käisime ka teist korda kohtumas, seekord looduses jalutamas. Rääkisime pikalt, saatis mu koduukseni ja kõik tundus nagu muinasjutus.

Mingi aeg peale teist kohtumist olid mul kiiremad ajad, ütlesin seda ka noormehele, et pean veidi rabama vahepeal. Aga millegipärast ta ei uskunud mind. Ühesõnaga, sain igapäevaselt pommitatud mitmete sms-dega, kõnedega jne. Asi tipnes selllega, et ta käis mul kahel korral ette teatamata ukse taga. Teisel korral oli kohe päris kuri ja nõudis sisselaskmist ja süüdistas mind hooramises. Me olime kaks korda kohtamas käinud!!!

Päris õudselt kontrolliv ja paranoiline oli see meesterahvas.

Igal juhul mitte kunagi elus pole ma julgenud enam netikohtingule minna. On selge, et seal päris normaalsed mehed ei jahi ja mõni neist (nagu mul vedas) on koguni üsna ohtlik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud kokku vist nii umbes seitsmel-kaheksal kohtingul…nendest kolm täiesti pimekohntingud, s.t. et isegi pilti ei vahetanud eelnevalt…..üldiselt võttes olid kõik need mehed täiesti normaalsed, oma eluga hakkama saavad, tavalise välimusega, pigem sümpaatse olekuga. Enamusega lihtalt ei tekkinud piisavalt tõmmet, et veel edaspidigi kohtuda, osadega sai veel mõned korrad kohtutud…ühega jõudis asi isegi pea kolme aastase kooseluni.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 21.01 14:08; 27.01 21:59; 28.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma arvan, et nüüd peaks küll meie suurepärasele libameistrile ühe kirjanduspreemia andma.
Tore ja ladus kirjutis seekord 🙂 Kohati üle vindi, aga oli siiski vahelduseks hea lugemine.
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see jutt nüüd tõsi on, siis tuleks sul minna peegli ette ja vaadata peeglisse. Nii vana inimene peaks juba oskama arusaada juba jutust, kas inimene talle sobib või mitte. Ja küsi seal peegli ees nüüd endalt, miks sa tunned huvi selliste inimeste vastu. Miks sa valid just need inimesed kohtumiseks välja. Elus kehtib külgetõmbe seadus. Tõmbad alati endale ligi mingi oma omadusega inimesi. Kui sa tahad püsisuhet, siis nii tuleb sul kohe öeldagi. Kui sa tahad, et suhtes oleks ka hea seks olemas, siis ära nimeta seksi nilbuseks. Ootad kõrget vaimset taset, samal ajal ise seksi oodates. Ja kui sa seksi ei oota, mida sul paaniliselt partnereid vaja otsida on ? Ela oma vaimsetes kõrgustes ja hoia nilbustest eemale. Nii, et mida sa tahad ja miks sa tõmbad ligi selliseid inimesi. Sa ei ole enam teismeline, kes arvab, et maailm on hulluks läinud ja teised pole normaalsed. Küpse inimesena peaksid ju teadma, et sina ise valid, mida sa teed ja miks sa teed. Ja kui ei sobi, ei ole ju teised süüdi, vaid sina ise oma valikutega. Milleks sulle sellised valikud? Oled sa ise ikka normaalne ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 31-aastane juba mõnda aega vallaline täiesti normaalne naine. ….. Kas oskate nõu anda, mida peaksin edaspidi teistmoodi tegema? Olen tõesti valinud hoolikalt, kellega suhelda, aga läinud on nii nagu ikka.

Oskan ikka…:))

Esiteks, ma olen peaaegu kindel, et sa ei ole mitte 31 vaid 51.
Ehk siis kõigepealt: ära valeta. Ei foorumisse, ei portaali. Ja 51 pole mingi vanus, mille pärast veel meelt heita; elu alles algab siis.
Aga isegi, kui su sõbranna on purjus peaga öelnud, et näed välja nagu 45 (s.o. 6a noorem), ära ikkagi vanusega valeta. See tekitab inimestes kohe tõrke. Nagu su jutt siin, et 31 kena naine ei leia meest, ei müü ühestki otsast, ei müü ka tutvusportaalis, kui sa valetad end way nooremaks.
Me, mehed ikkagi enam vähem teame, kuidas 51a vana, vabandust noor, eesti naine välja näeb, meil on ju emad kõigil olemas.
Kui geenid on head, siis emme näeb veel väga hea välja ja tulevane naine EI TOHI kehvem olla.

Teiseks: pane OMA pilt üles. Mitte kuskilt tõmmatud või varastatud, pane endast tehtud reaalne, eile tehtud pilt. Paremad mehed oskavad kasutada google pildiotsingut ja leiavad su selat sukapüksi- või soengureklaamist nagunii üles.
Kes ei oska, nooh, see tormabki kohe kohtingule. Koorepaki ja kilekotiga.
Mingid päikeseprillid, seljatagant võtted jne unusta ära. Neid võid siis teha, kui mees juba diivanil.

Kolmandaks: väldi pubekaväljendeid. Näiteks “suhet aretama” (loomi ja taimi aretatakse) “läpakas”, “feissar” jne. Neid võid kasutada siis, kui juba mees on bokserid jalga pannud ja diivanile viskunud. Mitte enne…:) Siis koos kasutate.

Neljandaks: näe pildil loomulik, rõõmus ja normaalne välja. Sinu vanuses pruntis huuled vannitoapeeglis ei ole ok. Kui sul keha ei vea välja, siis paljad sinised reied samuti mitte. Pigem mingi maani õhuke kleit, see jätab kujutlusvõimele ruumi. Las unistavad.

Mis veel? Rohkem nagu ei oskagi su liba peale soovitada.
Kui lähemalt oma tehtud vigu teada tahad, siis on juba täpsemaid andmeid vaja.
Mitte neid, mis sa pk-le või -s esitad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.01 22:40; 21.01 13:02; 21.01 14:25; 21.01 15:53; 21.01 16:20; 21.01 17:01; 21.01 19:29; 22.01 21:07; 22.01 22:03; 23.01 09:28; 27.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mingi aeg pimekohtingud, olin ka 30-ndate alguses. Loomulikult, kui mehel pilti juures pole, siis on selge, mees on koll. Nii oligi, kõik pimekohtingud osutusid õudukateks. Ausalt öeldes käisin kolmel kohtingul, siis loobusin, otsisin kõige kenama pildiga mehe(arvates, et niikuinii klantspilt) ja uskumatu, aga see oligi õige minu jaoks. Nüüdseks juba 20a-t temaga abielus. Seega, selekteeri julmalt, küll leiad ka õige üles.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ei pruugi olla liba teema. Nii ongi!!! Mina jooksin kah üksvahe kokku vaid suhtes inimestega ja vaatasin sõbra soovitusel internetti. No see loomaaed kes seal portaalides on, on ikka väga kirju ja kuna mul aega iga isendi peale raisata ei ole, siis läksin kohtuma peale pikemat suhtlemist. Mõnega jäime pikemalt suhtlema, mõni on nüüd isegi FB sõbralistis. Aga oma õiget ma sealt ei leidnud.
Ja nii ongi, et netis jutt jookseb, näost näkku aga mitte. Või siis on pildid üle võlli ja väga vanad.
Muidugi minu latt on ka kõrge, nii et enamus jooksid sealt sirge seljaga alt läbi. Sellep ma netist enam tutvust ei otsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii ongi, et netis jutt jookseb, näost näkku aga mitte.

temast lausa pidi tangidega sõnu välja pigistama

See, et jutt ei jookse on märk sellest, et inimene ei tunne end teiega hästi, ta ei tunne end vabalt. Ju vahite teda kulli pilguga või kuidagi üleolevalt ülalt alla vms. See on esimene märk, et te ei meeldi vastaspoolele. Teiseks osa inimesi arvabki, et teise inimese kohustus on kogu vestlust üleval hoida, need on sellised madalalaubalised, kes tihti ütlevad “räägi midagi huvitavat nüüd”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et need samad kohtingukaaslased on siia kommenteerima ka sattunud 😀

Ma ise olen ka sama vana ja hetkel olen täitsa loobunud kedagi “otsimast”. Peamine põhjus, olenemata kanalist, mehed kas on kooselus/abielus või siis vallalised, kellel pole suhte vastu tegelikult huvi. Ja siis sinna otsa veel need üllatusterohked kohtingud, mida siin kirjeldatud on. Ei soovi rohkem 🙂 Ilmselt lõpuks ikka leiaks kedagi aga see võtab nii palju aega ja tööd (ja tõenäosus juhuslikult kedagi kohata on võibolla sama suur), et pigem teen midagi muud.
Mehed räägivad muidu sama juttu, et ühtegi normaalset naist ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 21.01 04:36; 21.01 14:19; 21.01 14:44; 22.01 19:09; 22.01 19:13; 22.01 21:19; 22.01 21:24; 27.01 21:43; 27.01 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka mingi aeg pimekohtingud, olin ka 30-ndate alguses. Loomulikult, kui mehel pilti juures pole, siis on selge, mees on koll. Nii oligi, kõik pimekohtingud osutusid õudukateks. Ausalt öeldes käisin kolmel kohtingul, siis loobusin, otsisin kõige kenama pildiga mehe(arvates, et niikuinii klantspilt) ja uskumatu, aga see oligi õige minu jaoks. Nüüdseks juba 20a-t temaga abielus. Seega, selekteeri julmalt, küll leiad ka õige üles.

Millised tutvumisportaalid olid 20 aastat tagasi? Rate ja MSN? Küsin, sest jube paljud kelgivad oma åikaajaliste kooseludega, mis leitud netist (et siis oli nett “normaalseid” mehi täis?). Minu arust Rate pole küll väga tõsiseltvõetav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:38; 21.01 08:56; 21.01 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nii ongi, et netis jutt jookseb, näost näkku aga mitte.

temast lausa pidi tangidega sõnu välja pigistama

See, et jutt ei jookse on märk sellest, et inimene ei tunne end teiega hästi, ta ei tunne end vabalt. Ju vahite teda kulli pilguga või kuidagi üleolevalt ülalt alla vms. See on esimene märk, et te ei meeldi vastaspoolele. Teiseks osa inimesi arvabki, et teise inimese kohustus on kogu vestlust üleval hoida, need on sellised madalalaubalised, kes tihti ütlevad “räägi midagi huvitavat nüüd”.

Kolmandaks on suur hulk inimesi (vähemalt siin, Perekoolis) end introvertideks kuulutanud ja on kangesti uhked, et nad on suhtlemispuudulikud ja ei oska tutvusi luua/ neid hoida.
Olles nüüd selle märkuse teinud, tormab see “tagasihoidlik” kaader mind surnuks nokkima. Raudpolt!
Aga mul savi, sest – nagu ütleb vana anekdoot – “aga mina olen homme kaine!”. (Teate ju seda anekdooti, kus purjus mees bussis ühele prouale kogu aeg otsa koperdab ja proua teatab pahaselt, et te olete purjus, väga purjus! Mispeale mees teatab, et aga teie olete inetu, kohe väga inetu ja mina olen homme kaine!).

Seega mul ükskõik, kes jälle midagi tõestama tuleb – minu silmis on sellise nähtuse nimi oskamatus suhelda, viitsimatus suhteid luua ja hoida. Nimetage pealegi introvertsuseks kui nii parem on. Teemad, et mul pole ühtki sõpra-sõbrannat, kellega kas või rääkida, ju jäävad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:38; 21.01 08:56; 21.01 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et need samad kohtingukaaslased on siia kommenteerima ka sattunud ????

Ma ise olen ka sama vana ja hetkel olen täitsa loobunud kedagi “otsimast”. Peamine põhjus, olenemata kanalist, mehed kas on kooselus/abielus või siis vallalised, kellel pole suhte vastu tegelikult huvi. Ja siis sinna otsa veel need üllatusterohked kohtingud, mida siin kirjeldatud on. Ei soovi rohkem ???? Ilmselt lõpuks ikka leiaks kedagi aga see võtab nii palju aega ja tööd (ja tõenäosus juhuslikult kedagi kohata on võibolla sama suur), et pigem teen midagi muud.
Mehed räägivad muidu sama juttu, et ühtegi normaalset naist ei ole.

Minu jaoks on igasugune kärgperendus välistatud, seega kui otsiksin meest (vanust 40+), siis oleks see eriti keeruline. Aga mitte võimatu, nagu ma kogenud olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 08:38; 21.01 08:56; 21.01 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks osad arvavad, et ma enda kohta tutvumisportaalis või enda värvikate kohtingute osas valetan. Lisaks pikemalt kirjeldatutele on veel paar kokkusaamist olnud, kuid millegi erilisega tegemist polnud. Enda pilt ja vanus on mul ausalt pandud: mingi missikandidaat küll pole, ent keskmisele naisele ka kindlasti alla ei jää.

Soovitati enne reaalset kokkusaamist inimesi paremini tundma õppida. Ühelt poolt olen nõus, teiselt mitte. Jah, kui rääkida väga pikalt internetis, siis teatavad aspektid harimatuse või millegi muu kohta tuleks kindlasti välja. Samas reaalses elus inimene üle kaeda on palju põhjapanevam ja objektiivsem. Rõhutaks veel seda, et ikka selekteerin hoolsalt, kellega suhelda. Mehed, kelle profiili all on pildid “sellist joomingut pole enne olnud” on juba eos välistatud. Justnimelt mure ongi selles, et normaalse profiili ja jutu taga peitub reaalselt mitte nii normaalne inimene. Mis portaale ise soovitaksite? Võib-olla on näiteks Flirtic kehva valik?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 20:06; 21.01 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja kogemused on hirmsad. Siiski on sedalaadi ämbreid võimalik vältida: pimekatel ei käi lihtsalt. Esmane info inimese kohta on ikka mõistlik eelnevalt välja selgitada ja see ei tohiks eriti keeruline olla tänapäeval, kus tegijatest on internetis ikka mõni märk maas.

Olen 50 ja uue aasta alguses liitusin ühe portaaliga (idee sain siit pk-st ühest teemast). Ütleme nii, et ega valik väga suur ei ole, kvantiteedi mõttes, kvaliteedi hindamine oleks subjektiivne. Minu üks kriteeriumitest on kindlasti see, et mees PEAB oma elualal olema midagi saavutanud, st. et temast on ka jälg(i). Ja see tähendab seda, et mingeid pimekaid ei ole ega tule, pilte pole vaja saata, aga nimi ja kellega tegu, peab teada olema. Joodiku või luuseri tunned pealevaadates ikka ära (50+ mehel on elustiil näkku kirjutatud), kõige parema ülevaate saad ikka siis, kui nime google´sse toksid. “Piimapakkidega mehest” ilmselt ei ole seal silpigi.

Ja et mul on juba olnud üks väga tore ja teistmoodi kokkusaamine (igati tiptop mehega), siis ma otsustasin, et selle aasta ma pühendan kohtingutele, kiiret pole, kedagi ilmtingimata ei vaja, igaühega ei suhtle, näis mis elu toob.
Arvan ka, et võimalus internetist kedagi leida on veel väiksena tõenäosusega kui päriselus, seega väga tõsiselt ei võta, annan lihtsalt saatusele võimaluse. Ma võin detsembris kokkuvõtte teha 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:29; 21.01 10:27; 21.01 14:46; 22.01 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul paar tuttavat kelle ajajoonel on joomingu pildid kuigi tegu hea töökohaga korrlike meesterahvastega.
Minu minu enda elukaaslase ajajoonele on neid vist samuti mõned – c.a 5 – 6 aasta tagused kuigi elukaaslane praktiliselt ei joogi kui siis paar korda aastas ja siis ka viiskalt kuskil sünnipäeval ning peale kekskööd laekub koju seega pildid joomingutst jms võivad eksitavad olla. Tema lihtsalt ei arva, et ta oma ajajoonelt midagi selekteerima või kustutama peaks.

Muidugi kui pildid on iganädalased ja meesterahvas igalpildil tiesti kastis välja näeb siis küll.

Mina olin 20 kui n.ö netitutvusi proovisin ja no normaalseid ehi seal tõesti eriti polnud. Üks arsti tudeng jäi eritihästi meelde kes kohe hullult intiimseks tahtis minan – olime jalutamas tahtis kallistama ja suudelema hakata ja kui mina ta siis eemale lükkasin kukkus õiendama, et ma ei tea millest ma ilma jään jne…. Korraks hakkas isegi hir kuna kogu olek tundus selline ävardav ning ründav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üks kriteeriumitest on kindlasti see, et mees PEAB oma elualal olema midagi saavutanud, st. et temast on ka jälg(i). Ja see tähendab seda, et mingeid pimekaid ei ole ega tule, pilte pole vaja saata, aga nimi ja kellega tegu, peab teada olema.

Nojah, võin tuua vastupidise näite. Sain kokku mehega, kellest oli teada, kes ta on, pilt ja kõik. Guugeldasin, kõrgharidusega mees (arst), palju saavutanud, oma firma, tegutseb, palju kinnisvara jne jne.
Ja see mees osutus mu elu suurimaks psühhopaadiks. Rafineeritud, külmavereliseks manipulaatoriks.
Kuigi kõik need andmed olid tõesed ja tundus, et väga tore mees.
Sageli manipulaatorid ja psühhopaadid ongi palju saavutanud ja netis on nende saavutuste ja tegemiste kohta palju infot.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.01 10:17; 21.01 14:20; 21.01 16:44; 28.01 11:53; 30.01 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üks kriteeriumitest on kindlasti see, et mees PEAB oma elualal olema midagi saavutanud, st. et temast on ka jälg(i). Ja see tähendab seda, et mingeid pimekaid ei ole ega tule, pilte pole vaja saata, aga nimi ja kellega tegu, peab teada olema.

Nojah, võin tuua vastupidise näite. Sain kokku mehega, kellest oli teada, kes ta on, pilt ja kõik. Guugeldasin, kõrgharidusega mees (arst), palju saavutanud, oma firma, tegutseb, palju kinnisvara jne jne.
Ja see mees osutus mu elu suurimaks psühhopaadiks. Rafineeritud, külmavereliseks manipulaatoriks.
Kuigi kõik need andmed olid tõesed ja tundus, et väga tore mees.
Sageli manipulaatorid ja psühhopaadid ongi palju saavutanud ja netis on nende saavutuste ja tegemiste kohta palju infot.

Loomulikult see kriteerium ei anna mingit pilti iseloomuomaduste suhtes. Teemaalgatajal oli aga pigem mure, et talle sattub mingeid dressides ja kilekottidega luusereid. Seda, pidasin silmas, on võimalik vältida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 09:29; 21.01 10:27; 21.01 14:46; 22.01 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised tutvumisportaalid olid 20 aastat tagasi? Rate ja MSN?

Jututoad olid sel ajal ka ja neis tutvuti. Minul on päris mitu head tuttavat jututubade algusaegadest.

Olen 50 ja uue aasta alguses liitusin ühe portaaliga (idee sain siit pk-st ühest teemast). Ütleme nii, et ega valik väga suur ei ole, kvantiteedi mõttes, kvaliteedi hindamine oleks subjektiivne. Minu üks kriteeriumitest on kindlasti see, et mees PEAB oma elualal olema midagi saavutanud, st. et temast on ka jälg(i). Ja see tähendab seda, et mingeid pimekaid ei ole ega tule, pilte pole vaja saata, aga nimi ja kellega tegu, peab teada olem

Oot, sa ikka tead, millest räägid, on sul varasemad netitutvumiste kogemused olemas? Et kuidas sa seda täisnime jagamist kohe algfaasis ette kujutad? Kumb enne oma täisnime ütleb, sina või tema? Ja mis saab, kui sina oled oma nime öelnud ja siis selgub, et tegemist on just vanglast vabanenud mõrtsukaga (jah, mul on reaalselt sellise inimesega kogemus olemas, õnneks ma ei olnud ei oma pärisnime, elukohta ega telefoni talle avaldanud, enne sain teada, kes ta on), kes sulle ukse taha tuleb? Sa ei saa ju eeldada, et tema sulle nime ütleb, siis sina guugeldada ja otsustad seepeale, kas oma nime öelda? Ikka korraga peate isiklikke andmied jagama ja kui siis teine osutub hulluks või psühhopaadiks, võib sul keeruliseks minna.

Me, mehed ikkagi enam vähem teame, kuidas 51a vana, vabandust noor, eesti naine välja näeb, meil on ju emad kõigil olemas.
Kui geenid on head, siis emme näeb veel väga hea välja ja tulevane naine EI TOHI kehvem olla.

Mäh, millest sa räägid? Miks sa peaksid oma emme vanuseid naisi otsima? Otsi ikka enamvähem omavanuseid. Mul on täiesti ükskõik, mida mu poja põlvkond minust arvab. Mina oma 46 eluaastaga otsin ikka 45+ meesterahvaid ja nemad loodetavasti ei võrdle mu välimust oma emme välimusega. Nii vana ma nüüd ka välja ei näe, et mind 65+ naistega võrdelma peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 11:31; 21.01 12:17; 26.01 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jututoad olid sel ajal ka ja neis tutvuti. Minul on päris mitu head tuttavat jututubade algusaegadest.

Ja (telnetipõhistes) jututubades käisid täiesti tavalised tudengid, näiteks mina. Võib-olla isegi pigem nohikumapoolsed – need, kes klubides suurt ei käinud. See oli koht, kus sõpradega kokku saada ja lobiseda, või ka uusi sõpru leida. Rate sel ajal vist olemas ei olnudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 11:46; 12.02 23:00; 17.02 04:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja (telnetipõhistes) jututubades käisid täiesti tavalised tudengid, näiteks mina. Võib-olla isegi pigem nohikumapoolsed – need, kes klubides suurt ei käinud. See oli koht, kus sõpradega kokku saada ja lobiseda, või ka uusi sõpru leida. Rate sel ajal vist olemas ei olnudki.

Jah, samamoodi tavalise tudengina käisin telnetipõhises jututoas ja ircus samuti. Aga see oli isegi rohkem, kui 20 aastat tagasi, alates 93. 97 äkki olid juba esimesed veebipõhised jututoad olemas? Hoti veel ei olnud, aga mõni ehk oli? Lisaks käidi mingil ajal mingil netilehel piljardit mängimas, seal said ka samal ajal oma mängupartneriga vestelda. Aga need vist olid ka hiljem. Nii et 20 aastat tagasi vist old siiski ainsad netituvuse võimalused telneti põhised jututoad ja irc.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 11:31; 21.01 12:17; 26.01 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõrgharidusega mees (arst), palju kinnisvara jne jne.
Ja see mees osutus mu elu suurimaks psühhopaadiks. Rafineeritud, külmavereliseks manipulaatoriks.
Kuigi kõik need andmed olid tõesed ja tundus, et väga tore mees.
Sageli manipulaatorid ja psühhopaadid ongi palju saavutanud ja netis on nende saavutuste ja tegemiste kohta palju infot.

Initsiaalid P.P.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, sa ikka tead, millest räägid, on sul varasemad netitutvumiste kogemused olemas? Et kuidas sa seda täisnime jagamist kohe algfaasis ette kujutad? Kumb enne oma täisnime ütleb, sina või tema? Ja mis saab, kui sina oled oma nime öelnud ja siis selgub, et tegemist on just vanglast vabanenud mõrtsukaga (jah, mul on reaalselt sellise inimesega kogemus olemas, õnneks ma ei olnud ei oma pärisnime, elukohta ega telefoni talle avaldanud, enne sain teada, kes ta on), kes sulle ukse taha tuleb? Sa ei saa ju eeldada, et tema sulle nime ütleb, siis sina guugeldada ja otsustad seepeale, kas oma nime öelda? Ikka korraga peate isiklikke andmied jagama ja kui siis teine osutub hulluks või psühhopaadiks, võib sul keeruliseks minna.

Mis soga sa ajad, naine??????
LOOMULIKULT sina naisena küsid mehe käest enne kokkusaamist pärisnime. See on nii elementaarne, et pole mõtet rohkem jahudagi. Kui mees keeldub, siis selge see, et tegu on mingi jamaga.
Kui ta ei soovi seda teha, selge, tsaupakaa. Järelikult ei soovinudki tutvuda. Päris pimekohtingute aeg sai juba ammu läbi. Ja mingi varjaja pärast pole mingit mõtet üldse nägu pähe tegema hakatagi; kodust väljumisest rääkimata.

Normaalne mees peaks ideaalis kohmetume selle nimeküsimise peale: Vabandust, unustasin end tutvustamast, mu nimi on see ja see. Ootan ka sinu pärisnime.
Tegusale mehele on tema nimi vaid ju positiivne reklaam. On ta siis kusagil äriregistris kirjas või on tubli müügimees kuskil firmas või figureerib hoopis avalikus sektoris, vahet üldse ei ole. FB võiks kah olla.
Kui tegu on päti, psühho või abielumehega (ja FB-s on naisega käest kinni), siis muidugi ta ei soovi seda avaldada, see on lihtne nagu 1+1.
SIIS, naised, saate teada, kellega tegu ja otsustate alles, kas reedate end või mitte.
See lihtsalt on nõrgema poole privileeg, ärge laske ennast sellest FM-ist hullutada, et kõik on võrdsed. Ei ole.
Eks loomulikult ka mõni asjlik ja tegus mees võib psühh olla, aga no seda juba on enne tutvumist raske välja raalida. Haiglast tõendit nõuda on tõesti imelik. See selleks, palju neid ikka on. Aga niipalju vast ikka on näha, et kriminaal, kas on või ei ole.

MIKS sa ei saa eeldada? Loomulikult sa saad, sest sa oled naine. Nii lihtne ongi. Kui palju on psühhe ja petiseid meeste hulgas ja kui palju naiste hulgas? Mehed juhivad sajaga.
Pealegi, kui naine ongi psühh ( ülimalt vähetõenäoline), siis mehed ei karda neid, nagunii nad ju füüsiliselt tugevamad ka. Ja psühhist naisest on lihtne vabaneda.

Mulle tundub, et kui te, naised, oma kivistunud joont edasi ajate, siis käitegi oma kilekotiga tohmanitega edaspidigi end muserdamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.01 22:40; 21.01 13:02; 21.01 14:25; 21.01 15:53; 21.01 16:20; 21.01 17:01; 21.01 19:29; 22.01 21:07; 22.01 22:03; 23.01 09:28; 27.01 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on teemaalgataja mitte fantaseerija, vaid lihtsalt oskab olukordadele otsa vaadata. Olen ka ise trehvanud sihukesi tegelasi, kel jutt niisugune nagu oleks tema kogu maailma direktor. Päriselt aga on tal õllekõht ees, suvaline lihttööline, elab emme juures ja ootab naistelt ainult lõputut ülalpidamist-hoolitsemist, 45-aastane ja kurjad keeled räägivad, et veel süütu. Ja vot leidubki lõpuks mõni eevatütar, kes näeb mitte seda, mis tegelikult on, vaid mida ta näha tahab. Kui see illusioon nüüd kestaks elu lõpuni, siis kena keik. Aga enamasti paraku ei kesta, juba mõne aasta pärast on illusioon purunenud, ent siis ollakse kahjuks juba suhtes ja ehk isegi lapsega. Pole enam niisama lihtne minema astuda.

Kui naised oskaksid näha meest kohe ilma, et talle kuldse kuu selga mõtleksid, siis oleks meil ilmselt palju vähem purunenud kooselusid ja üksikemaga kasvavaid lapsi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, sa ikka tead, millest räägid, on sul varasemad netitutvumiste kogemused olemas? Et kuidas sa seda täisnime jagamist kohe algfaasis ette kujutad? Kumb enne oma täisnime ütleb, sina või tema? Ja mis saab, kui sina oled oma nime öelnud ja siis selgub, et tegemist on just vanglast vabanenud mõrtsukaga (jah, mul on reaalselt sellise inimesega kogemus olemas, õnneks ma ei olnud ei oma pärisnime, elukohta ega telefoni talle avaldanud, enne sain teada, kes ta on), kes sulle ukse taha tuleb? Sa ei saa ju eeldada, et tema sulle nime ütleb, siis sina guugeldada ja otsustad seepeale, kas oma nime öelda? Ikka korraga peate isiklikke andmied jagama ja kui siis teine osutub hulluks või psühhopaadiks, võib sul keeruliseks minna.

Mul on koguaeg olnud kirjutamata reegliks, et kui ma ei tea, kes istub seal teisel pool ekraani, siis ma oma isiklikke andmeid (nimesid, aadresse jne) ei avalda. Saame kokku, näeme näost näkku, pole probleemi..juhul kui tõesti mingi veidrik ei tundu, sest mis mõtet seda enam öelda olekski, rohkem nii kui nii ei kohtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ise trehvanud sihukesi tegelasi, kel jutt niisugune nagu oleks tema kogu maailma direktor. Päriselt aga on tal õllekõht ees, suvaline lihttööline, elab emme juures ja ootab naistelt ainult lõputut ülalpidamist-hoolitsemist, 45-aastane ja kurjad keeled räägivad, et veel süütu.

See kõik on ju enese müük, tulebki end kiita:) Nii nagu mõni müügimees räägib halva toote heaks..nii ka mõni mitte kõige ilusam, normaalsem, rikkam jne..räägib ennast vägagi nägusaks ja tegusaks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga huvitav, millest tulevad need meeste samasugused õudusjutud kohtingutest naistega ja veendumus, et normaalset naist on raske leida….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 21:00; 21.01 14:08; 27.01 21:59; 28.01 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga huvitav, millest tulevad need meeste samasugused õudusjutud kohtingutest naistega ja veendumus, et normaalset naist on raske leida….

Tahaks ka teada..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 21.01 03:23; 21.01 13:48; 21.01 13:53; 21.01 14:13; 21.01 15:52; 21.01 15:59; 21.01 16:26; 21.01 18:51; 22.01 15:09; 22.01 20:22; 23.01 05:39; 23.01 13:16; 24.01 17:56; 26.01 07:39; 27.01 00:01; 27.01 10:34; 27.01 21:52; 27.01 22:08; 28.01 12:03; 29.01 12:05; 30.01 20:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 130 )


Esileht Pereelu ja suhted Hirmsad kohtingud – kas normaalseid mehi üldse enam pole?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.