Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hirmul…nõu?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hirmul…nõu?

Postitas:

Ma olen nõutu ja mures…
Elan muidu välismaal. Olen hetkel 6+3 ndl rase. Reedel käisin UH privaatkliinikus välismaal kuna määrib pruunikalt pisut(mitte ka igakord ja korraga imevähe). Arst ei näinud 6+0 südametööd ega ka vist loodet mitte(kuigi mingi väike täpp oleks nagu olnud minu enda silmade läbi). Hcg reedel 7925, Hcg esmaspäeval(täna) 23291. Ta kahtlustab emakavälist.
Kuna lendan just Eestisse täna paariks nädalaks…siis painab see asi nüüd. Kuna tsükkel oli nähtavasti veidi pikem see kuu, siis polegi äkki midagi imelikku et südametööd näha pole? Emakaväline peaks ju tunda andma tugeva valuga?
Mul lihtsalt õrnad päevade valud aegajalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 16:07; 18.12 11:28; 18.12 11:34; 18.12 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nõutu ja mures…

Elan muidu välismaal. Olen hetkel 6+3 ndl rase. Reedel käisin UH privaatkliinikus välismaal kuna määrib pruunikalt pisut(mitte ka igakord ja korraga imevähe). Arst ei näinud 6+0 südametööd ega ka vist loodet mitte(kuigi mingi väike täpp oleks nagu olnud minu enda silmade läbi). Hcg reedel 7925, Hcg esmaspäeval(täna) 23291. Ta kahtlustab emakavälist.

Kuna lendan just Eestisse täna paariks nädalaks…siis painab see asi nüüd. Kuna tsükkel oli nähtavasti veidi pikem see kuu, siis polegi äkki midagi imelikku et südametööd näha pole? Emakaväline peaks ju tunda andma tugeva valuga?

Mul lihtsalt õrnad päevade valud aegajalt.

Emakavälise raseduse puhul on tunnused kõik samad, mis tavarasedusegagi sh kasvab ka HCG. Aga väga vabalt võib ka olla, et ovulatsioon toimus hiljem ning tegelikult on sul rasedust vähem, kui arvad. Minul peaks päevade järgi rasedust olema üldse nädal aega rohkem, kui tegelikult on.

Südametöö peaks näha olema alates 6+0 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 6+2 nädalal (ov oli tehtud kindlaks uh-ga ja ov testiga) tühi lootekott ja hcg 34 737. 5 päeva hiljem oli pisike täpp koos oma südametööga olemas ja vastss 6+4 nädalale. Paari nädala pärast vastas juba oma õigele suurusele 🙂 Seega ära lootust kaota!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui HCG on juba 2000 ja rohkem siis peaks kindlasti olema ultrahelis midagi juba näha (kasvõi ainult lootekott). 6+ peaks olema ka juba südametöö näha.

Emakavälise raseduse sümptomid on just pruunikas määrimine. HCG võib tõusta, aga tavaliselt emakavälisega ei tõuse korrapäraselt (st 48h jooksul vähemalt 2 korda). Kui munajuha lõhkeb siis tekib tugev valu ja sisemine verejooks. Peaksid Eestis olles kindlasti kuhugi arsti juurde pöörduma ja laskma end üle vaadata. Võimalik, et siiski on kõik okei, sest HCG on ju ilusti kasvanud ning mõnikord võib määrimine olla normaalne raseduse alguses.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 20:07; 18.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh…saingi tänaseks siis aja. Eks varsti näis mis seis on. Eks kartus on ikka, aga rasedus peetunud ju olla ei saa kuna hcg tõuseb. Ehk on ikka õigesse kohta pesa teinud????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 16:07; 18.12 11:28; 18.12 11:34; 18.12 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine siin Eestis erakliinikusse (kui sul pole haigekassat, siis erilist vahet pole, nagunii maksad ise), aja saad kiiresti, uh annab selgust. Kui arst emakas midagi nägi, siis võiks ikka loota, et emakaväline ei ole ju, isegi kui südametööd veel ei näinud.
Minu meelest ei ole suurt põhjust patsiendile muret tekitada emakavälisest: hcg tõuseb ja suht kenasti, uhs siiski oli emakasisene rasedus näha ju! Mine mõnda kliinikusse ja räägi mure ära. Niisama ootama ja lootma jääda ka ei tasu. EMO asi nagu see pole, kui just veritsema ei hakka või valud. Emakaväline annab tugeva valu alles siis kui munajuha juba lõhkeb ehk lootusetult hilja, muidu ei pruugi tunnuseid ollagi. Loodan, et kõik on õiges kohas ja rasedus edeneb ja näed ka südametöö ära!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 11:29; 19.12 10:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, lähengi täna erakliinikusse. Saab ehk teada kuidas lood on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 16:07; 18.12 11:28; 18.12 11:34; 18.12 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul siis täna läks arstil?

Oleks järgmistele ehk abiks, kes sama murega. Tundub ikkagi kahtlane, et HCG juba nii kõrge, aga ikka mitte midagi näha ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 20:07; 18.12 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks väga hästi, südametöö sai kätte ja kõik oli ilusti omal kohal???? raseduse suuruseks mõõtis 5+5, päaevade järgi oleks 6+4. Ovulatsioon oli lihtsalt hiljem. Määrimise põhjust ei saanud teada, ta ütles, et vahel lihtsalt on nii.
Teiste rasedustega pole mul kunagi muidu määrinud.
Igatahes selle üle ta väga muret ei tundnud. Soovitas lihtsalt paari nädala pärast uuesti UHsse minna ja vaadata kuidas areneb????
Sain rahu tagasi vähemalt ja tean et hetkel on kõik hästi.
Aitäh teile kes viitsisite võtta vaevaks vastata???? Ilusat jõuluaega!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.12 16:07; 18.12 11:28; 18.12 11:34; 18.12 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore! Ilusaid pühi ja kõhukasvatamist!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 11:29; 19.12 10:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Hirmul…nõu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.