Esileht Ilu ja tervis hirmus piin :(

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: hirmus piin :(

Postitas:

ma söön niigi rohkem kui vaja ja olen ülekaalus ka, aga ikka on kogu aeg kõht tühi, see on juba nii piinav, ei saa rahulikult tööl ka olla, kõik mõtted ainult söögi ümber
enam ei leia poest ka midagi, mis selga mahuks ja vererõhk on tõusnud
tundub, et asi läks selliseks kui hakkasin antidepressante võtma, aga arst ei ütle musta ega valget selle peale ja mingit abi ka pole
ma ei tea kas ma nüüd sööngi siis ennast surnuks või 🙁 ma enam ei jõua

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sest ega see ju ometi sinu tervis ja keha pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

guugelda ja vaata, kas sulle määratud antidepressandi kõrvalmõjudeks on kaalutõus.
mina olen neli aastat võtnud sama antidepressanti,mille kõrvalmõjuks võib olla kaalutõus. selle ajaga on kaal tõusnud 15 kg. ma ei tea,kas minu kaalutõusul on seos antidepressantidega, aga pärast nelja aastat lõpetasin antidepressandi võtmise,pole nüüd kümme päeva võtnud ja kümne päevaga on kaal langenud 4 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööd äkki liiga palju süsivesikuterikkaid toite? Need annavad korraga palju energiat ja siis tekib energialangus ning uuesti süsivesikute tahtmine. Söö rohkem rohelist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söö rohkem valku ja jäta suhkur ära, algul on raske, aga päris ruttu kaob hiigelisu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tarbid toite, millele on listud maitsetugevdajat? See on muide ka väga, väga efektiivne \”tühja\” isu tekitaja.

Kas äkki oleks võimalik proovida muid AD-sid?

Äkki peaksid perearstilt paluma saatekirja kilpnäärme talituse kontrollimiseks, selle häiretega võib kaasneda suur kaalutõus. Sinu puhul võib-olla pole see kuigi tõenäoline, sest tunnistad ise, et isud on suured ja sööd ka palju, aga kurja see kontroll kindlasti ei teeks.

Katsu süsivesikute ja rasvade rikkad näksimised asendada värskete juurikatega ja pigem valgurikaste ampsudega.

Kas teed trenni? Tasub proovida. Endise 100 kilosena võin öelda, et nii kuu peale regulaarse trenniga alustamist muutus mu söögiisu palju normaalsemaks. Jah, kohati oli eriti alguses kõht ikka väga tühi, aga kui selle täis sõin, siis oli korras. Igasugune vahepealse näksimise isu peaaegu kadus selle tulemusena. Lisaks aitab aktiivne liikumine ka depressiooni vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb veresuhkur madal? tekitab ka tühjakõhu tunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või äkki on hoopis maohaavad või mingi baktes maos mis tekitab tühja kõhu tunde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valku tuleb rohkem süüa. Näiteks keedumuna, tass keefiri, natuke kodujuustu, kui tõesti tunned, et enam ei suuda. Valk ja ainult valk tekitab täiskõhutunde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moderaatorid, see on terviseteema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine õige trenni!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, et väga oleks vaja spetsiaalseid terviseasutusi (nagu mujal maailmas on ka olemas), kus just toitumisprobleemidega inimesed oleksid nö. sanatooriumis, ütleme nädal/kaks/kuu aega jne. ja kus vastava ala spetsialistid saaksid nendega tegeleda. See oleks super. Ilmselt jääb asi, nagu ikka, raha taha kinni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljude AD-de kõrvaltoime ongi suurenenud söögiisu ja seeläbi ka kaalu tõus.Tean,et paar aastat tagasi tuli müügile selline AD, mis on sobilik just ülekaaluga -toitumishäiretega inimestele, palu perearstilt seda või pöördu parem psühiaatri poole. Samuti ära söö süsivesikuterohket toitu-sealt tuleb see suhkur üles alla toime ja tekib soov kogu aeg süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis hirmus piin :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.