Esileht Pereelu ja suhted Hispaania mehed

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Hispaania mehed

Postitas:

Olen mõnda aega kohtunud ühe Hispaania mehega, kolis hiljuti Tallinnasse. Klapp väga hea, seks suurepärane, kohe super. Huumorimeel ka sama, ainult naerame. Kellel kogemusi hispaanlasega suhtes? Millised nad pereinimestena?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamus on sellised

https://forte.delfi.ee/news/varia/79-aastane-huligaan-on-aasta-jooksul-vandaalitsenud-rohkem-kui-tuhande-auto-kallal?id=85449401

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

enamus on sellised

https://forte.delfi.ee/news/varia/79-aastane-huligaan-on-aasta-jooksul-vandaalitsenud-rohkem-kui-tuhande-auto-kallal?id=85449401

😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kuulnud, et nende riistad pidid shokolaadi maitsega olema ja kaenlaalused lõhnama kui roosid.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No peaasi, et seks SUPPER on! Kindlasti saate varsti IMEARMSAD lapsed ka.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kuidas seda sulle nüüd öelda. Ilmselt tuleb sulle uudisena, et kõik inimesed on erinevad, ilmselt ka hispaanlased. Seega…. kuidas KRT oskame meie sulle öelda, millise mehe otsa just sina oled sattunud!?!

+32
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna asi tundub olevat suuresti seksis siis mingist ühisest tulevikust ma ei unistaks.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No peaasi, et seks SUPPER on! Kindlasti saate varsti IMEARMSAD lapsed ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kuidas seda sulle nüüd öelda. Ilmselt tuleb sulle uudisena, et kõik inimesed on erinevad, ilmselt ka hispaanlased. Seega…. kuidas KRT oskame meie sulle öelda, millise mehe otsa just sina oled sattunud!?!

Mul oli suht hiljuti vastupidine olukord, et portugallasest naine küsis minu arvamust eesti meeste kohta, kuna tema olla ühega käima hakanud.

No mis sa hing vastad, kui kõik mehed, keda ma lähemalt tunnen (minu mees, minu isa, minu vennad, õemees, sõbrannade mehed) üksteisest ikka väga erinevad, ometi eesti mehed nad kõik…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kahte ühesugust eesti meest pole. Kõik on ikka inimeses endas.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla naine ja laste trobikond Hispaanias. Ega seal katoliikses riigis niisama ei lahutata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enamus on sellised

https://forte.delfi.ee/news/varia/79-aastane-huligaan-on-aasta-jooksul-vandaalitsenud-rohkem-kui-tuhande-auto-kallal?id=85449401

Enamus on 79aastased? 😀

Tegelikult võiks teemaalgataja asja rahulikult võtta, just see kohe pereinimesena nägemine hirmutab mehed ära. Tavaliselt on nii mehed kui ka naised välismaal vabamad, ei otsi kohe püsisuhet, veel vähem perelisa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, hea, et see teemaalgataja-tädi ei küsi, kuidas need välismaa mehed ka on… On vähemalt välja uurinud, et inimene on Hispaania päritolu. Ehk ajapikku selgub mehe jutust ja käitumisest ka, millised ta pereväärtused on ja milline ta pikaajalise partneriga oleks, kui teil ikka üksteise kõditamise, selle peale naermise ja seksimise vahel ka muuks aega on. Loodetavasti ikka räägite vähemalt ühte ühist keelt, et saate ikka rääkimisega ka tegeleda…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi, kuidas seda sulle nüüd öelda. Ilmselt tuleb sulle uudisena, et kõik inimesed on erinevad, ilmselt ka hispaanlased. Seega…. kuidas KRT oskame meie sulle öelda, millise mehe otsa just sina oled sattunud!?!

Mul oli suht hiljuti vastupidine olukord, et portugallasest naine küsis minu arvamust eesti meeste kohta, kuna tema olla ühega käima hakanud.

No mis sa hing vastad, kui kõik mehed, keda ma lähemalt tunnen (minu mees, minu isa, minu vennad, õemees, sõbrannade mehed) üksteisest ikka väga erinevad, ometi eesti mehed nad kõik…

Vasta, et eesti mehed on tuimad ja tundetud ning omaette põdejad, kes enda sisemust ei ava.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad stereotüüpe?

*ema on nr 1, alati ja igavesti
*abielludes võtad sina ema kohustused üle, isegi kui praegu elab üksinda ja koristab, siis koos elades eeldab teenindamist
*armastavad kirglikult ja kuna armastusega kitsid ei ole, ei arva nad mehepoolsest monogaamiast suurt midagi
*kui sina eelneva punkti peale ei armukadetse, arvab ta, et sa ei armasta teda
*kohutavad hilinejad
*jalkahullud
*põikpäised

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 17:24; 02.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on täpsemalt seletatud Hispaania meeste kohta

https://www.rahvaraamat.ee/p/eesti-naise-%C3%B5nn/27644/et?isbn=9789949187881#

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad stereotüüpe?

*ema on nr 1, alati ja igavesti

*abielludes võtad sina ema kohustused üle, isegi kui praegu elab üksinda ja koristab, siis koos elades eeldab teenindamist

*armastavad kirglikult ja kuna armastusega kitsid ei ole, ei arva nad mehepoolsest monogaamiast suurt midagi

*kui sina eelneva punkti peale ei armukadetse, arvab ta, et sa ei armasta teda

*kohutavad hilinejad

*jalkahullud

*põikpäised

Meil on algusest peale olnud, et koristavad mõlemad. Oma vendade ja isaga olen alati hädas olnud, et korista absoluutselt, mingi naiste teema. Tema ei ole kunagi öelnud, et see või too on naistetöö. Süüa teeb pigem tema. Meil on erinevad menüüd ja eelistused ning mina tema eksootilisi piprasööke teha ei oska. Tema vanematekodus teeb süü ja koristab teenija.

Inimene küsis stereotüüpide kohta, sinu ükssarvik ei puutu asjasse 😉

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 17:24; 02.03 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõnda aega kohtunud ühe Hispaania mehega, kolis hiljuti Tallinnasse. Klapp väga hea, seks suurepärane, kohe super. Huumorimeel ka sama, ainult naerame. Kellel kogemusi hispaanlasega suhtes? Millised nad pereinimestena?

Ega seal muud polegi, kui peab arvestama, et ta suudab super seksikas olla väga mitme naisega korraga. Kasutavad ära kõik võimalused, et naistele muljet avaldada, sealhulgas ka lõunapausid 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõrvalhüpete asi tuleb vist lahutuse keerulisusest. Ka Itaalias on samamoodi, lahutus on küll võimalik, aga naine viib kogu raha ja siis ei taha ükski mees muidugi pea kunagi lahutada. Nii siis elataksegi mitme naisega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõnda aega kohtunud ühe Hispaania mehega, kolis hiljuti Tallinnasse. Klapp väga hea, seks suurepärane, kohe super. Huumorimeel ka sama, ainult naerame. Kellel kogemusi hispaanlasega suhtes? Millised nad pereinimestena?

Ms olen suhelnud Tartus elava hispaanlasega ja ausalt, suht samasugune lõpuks kui eestlane. Jah ta flirdib palju avatumalt. Sa saad aru mida ta tahab. Aga minu tüübile olid arvutimängud kallimad. Tal on eestlasega laps, abielus nad ei ole. Naine temaga eesti keeles suhelda ei viitsinud, tyyp oskab eesti keelt kyid on palju vigu.
Mina võtsin kätte ja aitasin korda teha cv ja saavutada oluliselt parema töökoha. Kutt on õnnelik oma uues ametis aga tänusõnu ma kuulnud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõrvalhüpete asi tuleb vist lahutuse keerulisusest. Ka Itaalias on samamoodi, lahutus on küll võimalik, aga naine viib kogu raha ja siis ei taha ükski mees muidugi pea kunagi lahutada. Nii siis elataksegi mitme naisega.

Jah, meil on lahutus väga lihtne. Lahutus sisse, kuuaega ootamist ja valmis, kui just väga suuri varandusi jagada pole.

Mujal on enamasti vaja tõestada, et vähemalt aasta on eraldi elatud ja leppimisest midagi enam välja ei tule. Kirk lahutust ei tunnista ja seega järgmised abielud on nende silmis puhas patt ja armulauale enam minna ei tohi. Kuid nende elus on kirikul oluline roll.

Pole sel kirikul seal enam nii suurt rolli midagi, pigem selline kultuuriline taust. Keskklass eriti kirikus pühapäeviti enam ei käi, ristitud on ka lihtsalt sellepärast, et selline traditsioon on.
Hispaania on nii mitmekesine riik, et ilmselt mõjutab see, kus piirkonnast ta pärit on ja kas linnast või maalt….samuti olen ma lugenud üsna jubedaid ajakirjaartikleid seal vohavast perevägivallast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Hispaania mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.