Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: HIV

Postitas:

Inimesed, kes te oma partneriga seksides kondoomi ei kasuta ja mõnikord juhtub ka, et teistega ei kasuta: http://uudised.err.ee/index.php?06264596
Palun kasutage kondoomi, viirusekandjaid on päris palju! Iga päev nakatub keegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimesed, kes te oma partneriga seksides kondoomi ei kasuta ja mõnikord juhtub ka, et teistega ei kasuta: http://uudised.err.ee/index.php?06264596
Palun kasutage kondoomi, viirusekandjaid on päris palju! Iga päev nakatub keegi.[/tsitaat]

Kiidan teemaalgatust! Kaldun arvama, et 80% inimestest ei mõista selle haiguse tõsidust ja suhtumine: \”minuga nagunii ei juhtu…\” on tüüpiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli petmisteemades saavad need, kes suguhaigustest räägivad, alati suurel hulgal miinuseid. Inimesed lihtsalt *ei taha teada*.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 15:52; 28.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma leidsin hiljuti uue mehe. Niikaua seksisime kondoomiga, kuni mõlemil oli suguhaiguste kompleks test tehtud ja tulemused teada. Edaspidi jätsime ära. Samas varem, nooremana, ma olin hooletum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siit perekoolistki hiljaaegu lugenud paari inimese arvamust (vähemalt üks neist oli mees), et HIV ei ole tänapäeval enam midagi hirmsat. Et see on ilusti kontrolli all hoitav asi ja see pole nüüd küll teema, mille pärast hakata kummiga jamama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 19:50; 28.10 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma leidsin hiljuti uue mehe. Niikaua seksisime kondoomiga, kuni mõlemil oli suguhaiguste kompleks test tehtud ja tulemused teada. Edaspidi jätsime ära. Samas varem, nooremana, ma olin hooletum.

[/tsitaat]Huvitav, miks osad inimesed on (noorena) hooletud ja ükskõiksed?

Mina alustasin seksiga 25 aastat tagasi (olin siis 16-aastane) ja ma teadsin HIVist, nakatumise võimalustest ja tagajärgedest kõike. Mitte iialgi poleks ma kujutanud ette, et olen mõne mehega (peale enda mehe) kaitstmata vahekorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 19:50; 28.10 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind paneb küll mõtlema, et kuna see levib sellise hullu kiirusega, siis mis saab kui oma lapsed sinna ikka jõuavad ? no kondoomidest ikka räägime, aga no igasugu asju juhtub ju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind paneb küll mõtlema, et kuna see levib sellise hullu kiirusega, siis mis saab kui oma lapsed sinna ikka jõuavad ? no kondoomidest ikka räägime, aga no igasugu asju juhtub ju[/tsitaat]No eks siis tulebki püüda lapsele selgeks teha. Et kondoomiga on samamoodi nagu narkootikumidega – lõppude lõpuks on see karm värk, looduslik valik. Kui sa oled loll, siis hakkad narkot panema /seksid kondoomita, ja sinust ei saa kunagi tegijat, kuna sa sured noorelt ja veedad oma päevad enne seda haigena ja kasutuna. Kui sa oled tark, siis sa tead küll, et narko ja riskantne seks on olemas, kuid sa annad endale aru, et sina sellega kaasa ei lähe. Vanematele on muidugi oma laps armas, aga ikkagi mingist hetkest alates ei saa nad tema eest enam otsuseid ja valikuid teha, ja tema enda asi on näidata, kummale poole joont ta ise ennast paigutab. Loota, et sa saad mõlemat – narko/riskiseks ja hea elu, on ääretult rumal. Kui sa valid teo, siis valid ka tagajärje, ja hiljem pole mõtet nutta, et äääääääää, ma tegelikult ju ei tahtnud, äääääääää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 15:52; 28.10 21:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.