Esileht Ilu H&M kleit, palun abi!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: H&M kleit, palun abi!

Postitas:

Kas keefi teab kas Tartus müüakse täpselt seda mudelit? Või siis äkk mõnel on pakkuda 42 suurust mulle? Oleksin megatänulik kleit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kleit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mis põhjusel seal pole poodide omavahelist arvutiprogrammi, mis näitab olemasolevat kaupa teistes nende poodides? Igas teises poes on selline asi võimalik aga neil on nagu kiviaeg alles. Kui mõni toode huvitab ja numbrit pole siis lihtsalt jooksedki suvaliselt mööda H&M poode oma numbrit taga ajades?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 10:06; 24.05 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programm võib ju olla, aga võib-olla kägu ei tulnud selle peale, et küsida? Mina lasin küll juba aastal 2006, võib-olla varemgi, Kristiine keskuse Montoni poes vaadata, kas seda seelikut või mantlit on Rocca keskuse Montonis minu numbrit. Kindlasti olen ka mõnes kingapoes lasknud niimoodi vaadata, kui minu number on seal poes otsas, siis olen lasknud programmiga vaadata, kas kusagil mujal on seda veel. See võtab teenindajal vaid hetke, nii u 20 sek. Erinevates poodides olen korduvalt lasknud vaadata, seega see peaks olema igal pool, mitte mõne eriti innovatiivse keti luksus.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal ju selgelt kirjas, et out of stock. Siis järelikult pole üheski poes saada.

Tegin ka kiire vaate kodulehel, neil täitsa olemas süsteem, mis näitab kauba olemasolu. Kui kaupa on, siis allpool paremal on Click and collect – seal tuleb sisestada kaupluse piirkond, mis sind huvitab ja näitab, kas on saadaval

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programm võib ju olla, aga võib-olla kägu ei tulnud selle peale, et küsida? Mina lasin küll juba aastal 2006, võib-olla varemgi, Kristiine keskuse Montoni poes vaadata, kas seda seelikut või mantlit on Rocca keskuse Montonis minu numbrit. Kindlasti olen ka mõnes kingapoes lasknud niimoodi vaadata, kui minu number on seal poes otsas, siis olen lasknud programmiga vaadata, kas kusagil mujal on seda veel. See võtab teenindajal vaid hetke, nii u 20 sek. Erinevates poodides olen korduvalt lasknud vaadata, seega see peaks olema igal pool, mitte mõne eriti innovatiivse keti luksus.

Kõigis poodides on selline asi aga H&M pole, ma olen korduvalt küsinud. Öeldakse, et saavad helistada teise poodi ja siis hakatakse teisest poest seda toodet otsima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 10:06; 24.05 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Programm võib ju olla, aga võib-olla kägu ei tulnud selle peale, et küsida? Mina lasin küll juba aastal 2006, võib-olla varemgi, Kristiine keskuse Montoni poes vaadata, kas seda seelikut või mantlit on Rocca keskuse Montonis minu numbrit. Kindlasti olen ka mõnes kingapoes lasknud niimoodi vaadata, kui minu number on seal poes otsas, siis olen lasknud programmiga vaadata, kas kusagil mujal on seda veel. See võtab teenindajal vaid hetke, nii u 20 sek. Erinevates poodides olen korduvalt lasknud vaadata, seega see peaks olema igal pool, mitte mõne eriti innovatiivse keti luksus.

H&M-l pole tõepoolest sellist programmi. Pole isegi seda programmi, mis näitaks kas samas poes on toodet veel teistes suurustes olemas. Kuna HM-s on pidevalt üks segadus ja tooteid pannakse suvalistese kohtadesse tagasi, siis oleks tõesti hea teada, kas seda on veel olemas või on ehk laos või mõnes teises poes. Null infot.
Montoniga ei maksa võrrelda- neil on tõepoolest ammu korralik programm, mis leiab info teiste poodide ja lao kohta üles. Isegi New Yorker, reserved jm. odavpoed suudavad laoseisu vaadata. Ilmselt see on mingi H&Mi kummaline põhimõte, et klientidele sellist infot ei saada või ei taheta anda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:49; 24.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal ju selgelt kirjas, et out of stock. Siis järelikult pole üheski poes saada.

Tegin ka kiire vaate kodulehel, neil täitsa olemas süsteem, mis näitab kauba olemasolu. Kui kaupa on, siis allpool paremal on Click and collect – seal tuleb sisestada kaupluse piirkond, mis sind huvitab ja näitab, kas on saadaval

H&M. com e-pood ja Eesti poed pole omavahel seotud. Just käisin HM-s ja leidsin pluusi, mida soovisin osta. Kõik suurused poes kenasti olemas. Mõtlesin, et tellin netist, sest netipoes on jällegi olemas püksid, mida poes pole või mida ma ei suutnud leida. Antud pluus on e-poes out of stock ja e-poe info kohaselt pole see müügil ka üheski Tallinna poes. Ometi on Kristiine poe stangel terve rivi neid särke.
Seega- teemaalgataj kleit võib täiesti vabalt mõnes poes olemas olla.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:49; 24.05 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on aega ja võimalust, siis käi seda kleiti iga päev mitu korda netipoes vaatamas – sinna tekib üksikuid suuruseid aeg-ajalt juurde, ilmselt tagastused. Sain ise niimoodi ühe välja müüdud seeliku osta, umbes nädalakese käisin iga päev mõned korrad kontrollimas ja lõpuks näkkaski. Hetkel muide näitab, et nr 42 on few pieces left!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:14; 24.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel seda, et mul on tunne, et vahel on H&Mi kodulehel kas mingi kala või nad ise meelega jätavad mulje, nagu oleks mingid asjad läbi müüdud. Mul on olnud mitu korda nii, et olen tahtnud mingit asja osta, aga ostma minnes on ees kiri, et sold out. Olen siis asja oma lemmikutesse lisanud ja sealt lemmikute alt on saanud selle asja kohe ostukorvi tõsta ja ära osta. Vaatasin praegu, et selle kleidiga on samamoodi – näitab, et on out of stock, aga kui lemmikutesse panna, siis sealt saab valida paari erineva suuruse vahel (mis on küll few pieces left, aga siiski olemas) ja ikkagi ära osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 14:14; 24.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam – võta kodulehelt toote kood ja helista poed läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa võtad eesti HM, siis on kleit täiesti olemas, aga mitte 42 suurust. Tueks ikka poest üle küsida, kas pole olemaski nr42, või kusagil poes ehk on.
Minu meelest pole HM kesklaol ja kodulehelt tellimisel ning poodide laoseisudel mingit ühist, need ei tule ühest kohast. Seega kui netis lehel ei näita, see ei tähenda, et poodides siin ka kindlasti pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõunakas mul küll täna seda silma ei jäänud, ekstra kohe otsisin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu H&M kleit, palun abi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.