Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Hobid

Postitas:
Kägu

Ajendatuna ühest teisest teemast siin – jagage palun, millised hobid teil on? Mulle kuluks hädasti mingi hobi ära. Ma saan aru muidugi, et see sõltub inimeste huvidest ka oskustest, aga siiski? Lihtsalt huvitav oleks teada, millega inimesed oma vaba aega sisustavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

margid, rinnamärgid ja vimplid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aiandus, loodusfotograafia, ujumine, lugemine, viltimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aiandus, lugemine, ajalugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun teema tõsta õigesse alafoorumisse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun teema tõsta õigesse alafoorumisse!

Et keegi ei kommenteeriks enam?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jõusaal, lugemine, sarjade vaatamine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib kontserditel käia, teater meeldib, spaas logeleda. Rahvatants meeldib ka, aga trennid on liiga tihti ja puududa ei tohi. Aiandus on vahva. Meeldib linnas lonkida ning põnevatesse kohtadesse, näiteks galeriidesse, sisse astuda.
Tahaks rohkem liikuda, aga mul on põhjust vaja ning seda pole eriti leidnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magamine. Tahaks seda tihedamini teha, aga muu elu segab ja nüüd vaevab veel see kuradima unetus ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suvel aiandus ja muidu akvarellidega maalimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, muidu surgivad käod teiste eraeludes, inisevad ja vingivad, arvutavad ja kritiseerivad, soiuvad ja uhkustavad,…. nüüd selgub, et neil sellele lisaks veel mõni hobi ka.
Valetavad raiped. Pole teil mingeid hobisid.
Nüüd andke tuld mu pihta. See on teie hobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvutid (ka mängud), koerte jalutamine ja treenimine (endal pole), laulmine, toataimed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ristsõnad, lugemine ja heegeldamise pusimine(ei tule veel päris õieti välja).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õmblen, koon, heegeldan, ristsõnad, sudokud, suvel aiandus. Vahest maalin ka ja teen ehteid või ripatseid. Tahaks minna ka keraamika ringi.
Tegelikult tahaks hakata tennist ka mängima, aga liigestega pole korras ja ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Filokartia, hispaania keel, heegeldamine, mälumäng, lugemine, maalimine, rulluisutamine, metsajooks, keraamiline mosaiik, lapitöö, talisuplus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aiandus, koerte treenimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõusaal
Muusika kuulamine ja selle kollektsioneerimine
Metsades ja rabades hulkumine (aasta ringi), ühtlasi marjade, seente ja pähklite korjamine
Reisimine, võib vist ka hobiks nimetada, see aasta loodetavasti õnnestub juba kolmas kord pikale reisile minna ja seekord üksipäini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õmblemine- meeldib just rohkem pusasid ja pusakleite õmmelda; kudumine- jällegi sokid, meeldib kiiksuna 2 sokki korraga kududa; sudokude lahendamine; kogun pastakaid- mitte tavalisi, vaid neid raskemaid metallist. Erinevate asutuste logodega. Hetkel umbes 100 ringis. Siis meeldib pisikestest helmestest teha erinevaid putukate prosse. Meeldib käia kinos. Umbes 1-2x kuus katsun ikka jõuda. Ujumas käin ka, aga see vist pole hobi vaid pigem lõõgastus, ma arvan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu hobi on huulepulkade, kreemide, küünalde ja seepide valmistamine. Vahel tulevad sõbrad külla ja teeme koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

margid, rinnamärgid ja vimplid

Mina kogun Maxima ja Rimi marke.

Please wait...
Postitas:
mildredmuffin

Geopeitus, looduses hulkumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Linnuvaatlus ja fotograafia. Läheb kirja ka spordina, tassida kogu kola seljas 10-20km mitu korda nädalas pole nõrkadele 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, muidu surgivad käod teiste eraeludes, inisevad ja vingivad, arvutavad ja kritiseerivad, soiuvad ja uhkustavad,…. nüüd selgub, et neil sellele lisaks veel mõni hobi ka.

Valetavad raiped. Pole teil mingeid hobisid.

Nüüd andke tuld mu pihta. See on teie hobi.

Loogiline. Need on lihtsalt kirja pandud unistused millega tahaks tegeleda vōi uue oskuse s ōppida. Tegelikult ei saa oma rutiinist – kodu, töö, teiste elus ja hinges sonkimine, magamine ja jälle ringiga otsast peale kuidagi välja. Veidi fantaseerida pidi ka närvisüsteemile hästi rahustavalt mōjuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõusaal (käin 8aastat), teater (ikka, kui saan), raamatud, ajakirjad, filmid ja mälumäng(15 a)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seened. Vahel disainin ümber ka kaltsukatest leitud põnevatest materjalidest rõivaid.
Lisaks oskan ma ka suht hästi õmblusmasinaga õmmelda, aga seepole mitte niivõrd hobi, kuivõrd vajadus nt lastele kõikvõimlikeks üritusteks kostüüme õmmelda ja midagi parajamaks teha või parandada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ausslt öeldes ei kujutanud ette, et asjad nagu jõusaal, lugemine või “ajalugu” on hobid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Filokartia, hispaania keel, heegeldamine, mälumäng, lugemine, maalimine, rulluisutamine, metsajooks, keraamiline mosaiik, lapitöö, talisuplus.

Teema oli, et milline hobi sul on, mitte et sa laulad ette kõik maailma hobid, mida sa tead….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu suurim hobi ja kirg on kokandus. Just eri rahvaste toidud. Kulub kõvasti raha…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koertele kulub aeg (jalutamine, treenimine, niisama mäng), suvel müttan aias ja kasvatan kõike eksootilist, mida varem pole veel kasvatanud, lugeda meeldib tohutult, uusi filme vaatan, teatrit armastan, looduses meeldib kolada (nii seenel-marjul, kui fotokas käes), reisida meeldib, ohh, oleks vaid rohkem aega….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu hobi on merendusega seonduv.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )