Esileht Kodunurk Hobusega toodi või

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Hobusega toodi või

Postitas:
Kägu

mida see tähendab: Sinu pakk on süsinikuneutraalselt toimetatud

Ikka täitsa ogaraks läheb see rohepöörasus.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen näinud täitsa tavalist valget kaubikut pakke toomas pakiautomaati, polnud hobune ega midagi aga jutt on suur.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tähendab seda: DPD pakub klientidele ilma lisatasu küsimata süsinikuneutraalset pakivedu. See on meile tähtis põhimõtteline suund ning soovime klientidele pakkuda vaid parimat. Mõõdame iga päev süsinikku, mille oleme õhku paisanud, ning otsime pidevalt mooduseid, kuidas seda vähendada. CO2-heitmed, mis ettevõte hetkel õhku paiskab, neutraliseerime sellega, et rahastame erinevaid roheenergiaprojekte Indias ja Brasiilias. Meile meeldib olla loodushoidlik, et ka meie tulevastel põlvedel oleks roheline Maa, kus elada.

Ühesõnaga, Eestil sellest küll midagi kasu pole, tavaline pakivedu tavaliste autodega käib.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rahastame erinevaid roheenergiaprojekte Indias ja Brasiilias

äkki rahastaks Eestis ka midagi?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki rahastaks Eestis ka midagi?

Seda oleks võimalik kontrollida.
Brasiilia on umbluu, mida hea ajada.
Valetamine on täna väga moes.

A`la “olen nii roheline ja mind kotib loodus”
Ja siis torman metsa maha võtma, et sellest paberkotte teha.

+13
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja siis torman metsa maha võtma, et sellest paberkotte teha.

Paberkotte, hambatikke, puulusikaid jne tehakse puidujääkidest. Mitte keegi ei võta selleks eraldi metsa maha.
Seda ometi võiks teada.

Teema on jälle selle roppsuu-röökuri tehtud. Tõesti hämmastav, kuidas inimesel mitte midagi teha pole!

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paberkotte, hambatikke, puulusikaid jne tehakse puidujääkidest

Ei tehta puidujääkidest.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paberkotte, hambatikke, puulusikaid jne tehakse puidujääkidest. Mitte keegi ei võta selleks eraldi metsa maha. Seda ometi võiks teada. Teema on jälle selle roppsuu-röökuri tehtud. Tõesti hämmastav, kuidas inimesel mitte midagi teha pole!

Tundub jah sama tädi, kes on teinud kooreklopsi, käbipallide ja veel sada muud jaburat teemat.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis oled üliharv tellija, kui sellist asja imestad. See juba ammu nii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis oled üliharv tellija, kui sellist asja imestad.

See peaks hull häbilugu olema kui harva tellin, et olen vaene või?

Olen ikka tellinud ka, aga mitte DPD kaudu. Smartposti armasas sõnumis: olen sinu pakk, tule mulle ruttu järele ei ole sellist jaburust märganud. Omniva omas vist ka ei ole olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peaks hull häbilugu olema kui harva tellin, et olen vaene või?

Olen ikka tellinud ka, aga mitte DPD kaudu. Smartposti armasas sõnumis: olen sinu pakk, tule mulle ruttu järele ei ole sellist jaburust märganud. Omniva omas vist ka ei ole olnud.

Mitte häbi, aga sa oled ajast maha jäänud. Kui sa tellid midagi esimest korda ja ahhetad, siis uuri enne lähedastelt, kas neil on ka sama kogemus olnud. Narriks teed end. Mina ei käigi poodises shoppamas, ainult tellinn.
Peadki ruttu järele minema. Mina lähen alati samal päeval, aga kujuta ette, kui mõned ei tule järele ja teised ei saa oma pakki siis kätte, sest kusagile pole panna? Või kui häirib, osta amazonist, toovad koju kätte.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, nad salvestavad sinu kõne… kui sa sinna helistas ja kaebad, et sulle ei meeldi selline sõnum, siis äkki nad võtavad midagi ette.

Ei usu, aga noh, miks selja taga susida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle saatis omniva pakiteatega lollaka salmi, täis on pugu. Arvavad, et ma nälgiv lind olen või.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte häbi, aga sa oled ajast maha jäänud. Kui sa tellid midagi esimest korda ja ahhetad, siis uuri enne lähedastelt, kas neil on ka sama kogemus olnud. Narriks teed end. Mina ei käigi poodises shoppamas, ainult tellinn.

Sul vast jalad ei kanna jah, ega sa kaine peaga ikka selliseid lollusi pidevalt pk kirjutaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul vast jalad ei kanna jah, ega sa kaine peaga ikka selliseid lollusi pidevalt pk kirjutaks.

Minu pakk oli must hiljuti ja helistasin ja andsin teada oma numbri ja oma nimega. Aga sina? Teed olematust asjast probleemi. Mis on päris probleemid? Miks sul neid ei ole? Raha on? Tööd on? Tervist on?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis on päris probleemid? Miks sul neid ei ole? Raha on? Tööd on? Tervist on?

Ära tegele sigadustega, siis on sinul ka probleemidest vaba elu!

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ära tegele sigadustega, siis on sinul ka probleemidest vaba elu!

Mis sigadustega ma tegelen? Ütlen, et see on olematu probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen, et see on olematu probleem?

Kus probleemi nägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus probleemi nägid?

Kui kõik hakkaksid oma igapäevastest ”üleelamistest” teemasid tegema, hakkaks ilmselt perekool tasuline olema või mitte? No jumal, käisin minagi täna pakkidel järel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks suurepärane, kaoksid siit juhmid minema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleks suurepärane, kaoksid siit juhmid minema!

Kui sina oled teemaalgataja, siis oled ise ka üsna juhm.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen ikka tellinud ka, aga mitte DPD kaudu. Smartposti armasas sõnumis: olen sinu pakk, tule mulle ruttu järele ei ole sellist jaburust märganud. Omniva omas vist ka ei ole olnud.

Võta DPD Groupi koduleht lahti ja loe, mida nad selle heaks terves maailmas teevad, et keskkond oleks puhtam ja transport teeks võimalikult vähem kahju. Kullerid jalgsi ja jalgratastel, kus võimalik, autodele optimaalsete marssruutide leidmine, autodele andurite paigaldamine õhusaaste mõõtmiseks ja vastava tehnoloogia välja töötamine. Ja tõesti ka Brasiilia ja India keskkonna säästmise projektide toetamine – kuna neis riikides DPD teenust pakub ja seal on olukord üsna hull. Elektriautode katsetamine.

See pole ju Eesti firma, et just siin peaks midagi suuremat ette võtma. Võrreldes muu maailmaga on meil asjad ju üsna korras. Aga ilmselt võid neile ettepaneku teha, kui soovid mõnd erilist keskkonda säästvat projekti algatada, ehk toetavadki.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ikka tellinud ka, aga mitte DPD kaudu. Smartposti armasas sõnumis: olen sinu pakk, tule mulle ruttu järele ei ole sellist jaburust märganud. Omniva omas vist ka ei ole olnud.

Võta DPD Groupi koduleht lahti ja loe, mida nad selle heaks terves maailmas teevad, et keskkond oleks puhtam ja transport teeks võimalikult vähem kahju. Kullerid jalgsi ja jalgratastel, kus võimalik, autodele optimaalsete marssruutide leidmine, autodele andurite paigaldamine õhusaaste mõõtmiseks ja vastava tehnoloogia välja töötamine. Ja tõesti ka Brasiilia ja India keskkonna säästmise projektide toetamine – kuna neis riikides DPD teenust pakub ja seal on olukord üsna hull. Elektriautode katsetamine.

See pole ju Eesti firma, et just siin peaks midagi suuremat ette võtma. Võrreldes muu maailmaga on meil asjad ju üsna korras. Aga ilmselt võid neile ettepaneku teha, kui soovid mõnd erilist keskkonda säästvat projekti algatada, ehk toetavadki.

marssruutide!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis oled üliharv tellija, kui sellist asja imestad. See juba ammu nii.

See on just plussiks ju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta DPD Groupi koduleht lahti ja loe, mida nad selle heaks terves maailmas teevad, et keskkond oleks puhtam ja transport teeks võimalikult vähem kahju. Kullerid jalgsi ja jalgratastel, kus võimalik, autodele optimaalsete marssruutide leidmine, autodele andurite paigaldamine õhusaaste mõõtmiseks ja vastava tehnoloogia välja töötamine. Ja tõesti ka Brasiilia ja India keskkonna säästmise projektide toetamine – kuna neis riikides DPD teenust pakub ja seal on olukord üsna hull. Elektriautode katsetamine. See pole ju Eesti firma, et just siin peaks midagi suuremat ette võtma. Võrreldes muu maailmaga on meil asjad ju üsna korras. Aga ilmselt võid neile ettepaneku teha, kui soovid mõnd erilist keskkonda säästvat projekti algatada, ehk toetavadki.

Üks ullike-sinisilm, kes igasugust p*ska usub, on jälle rääkinud 😀
USA tahab nüüd gaasipliite ära keelata, et ikka “saastavad ja põhjustavad lastel astmat”. Mis sa sellest arvad? Tore roheline plaan?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPD valge buss sõidab elektriga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rahastame erinevaid roheenergiaprojekte Indias ja Brasiilias

äkki rahastaks Eestis ka midagi?

Sina arvad, et kui me Eesti siseselt
tootmise/teenused süainikuneutraalseks saame (arvutame), on sellest mingit kasu keskkonnale?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

rahastame erinevaid roheenergiaprojekte Indias ja Brasiilias

äkki rahastaks Eestis ka midagi?

Sina arvad, et kui me Eesti siseselt

tootmise/teenused süainikuneutraalseks saame (arvutame), on sellest mingit kasu keskkonnale?

Kogu maailm on tegelikult üks ühtne ökosüsteem. Tore, kui rahastatakse keskkonnaprojekte kõige hullemates paikades, nagu India seda kahtlemata on. Eestis katsetatakse elektriautodega kaubavedu, kas see on tegelikult hea või halb, näitab tulevik. Meie linnaõhule mõjub kahtlemata hästi, aga kas ka maailmamastaabis on see tegelikult hea? Arvamusi on väga erinevaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPD valge buss sõidab elektriga.

No ja kuskohast see elekter eestis tuleb? Tuuleenergiast või hüdroenegiast enamasti?  See küll aasta vana artikkel https://arileht.delfi.ee/artikkel/95650433/graafik-kust-tuleb-meie-ja-lahiriikide-elekter-eesti-ei-saa-siin-paraku-uhkust-tunda

aga ei ole suurem osa meie elektrist süsinikneutraalne

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Kodunurk Hobusega toodi või