Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Teema: Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Postitas:
kitah

https://xn--snumid-pxa.ee/2019/02/ingrid-kangur-aitajaid-on-onneks-rohkem-kui-noa-selga-loojaid/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et keegi tahab oma võrkpalliga kaugele jõuda ja sellepärast peab keegi teine, kes arvas, et tuleb raskel hetkel oma rahaga korraks appi ja saab pooleteise nädala pärast raha tagasi, nüüd oma elu ja asjaajamised üldse seisma panema määramata ajaks või hakkama ise kuskilt laenu võtma, mida siis ei saa tagasi maksta, sest ei saa oma laenatud raha tagasi?
Selle juures laenuandjat veel süüdistada, et loobib poriga, kui pooleteiseks nädalaks küsitud laenumure pooleteise aasta pärast avalikuks teeb? Inimesi on ikka igasuguseid, uskumatu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://xn--snumid-pxa.ee/2019/02/ingrid-kangur-aitajaid-on-onneks-rohkem-kui-noa-selga-loojaid/

Selline??? Ma arvasin, et mõni noor lihtsake

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

no mõtle loogiliselt – noor ja lihtsake ei saa ju olla eluaeg võrkpalli arendamisega tegelenud, kui tal seda elu polegi ju õieti olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isik, kes siin selle postituse tegi, ei tea kahjuks taustast midagi ja ega teda ei huvita ka, nii politsei kui veebikonstaabel soovitasid anda kohtusse, sest kahjustatud on paljusid inimesi, kes selle asjaga on seotud, tegelikult on seda halb teha, sest oleme ju talle võlgu, kuid sellised kirjutised on väga valusad, kogu elu ja töö olen pannud võrkpalli arendamisele, kaks viimast aastat tegelenud asjade kordaajamisega ja see on uskumatu, et niimoodi saab keegi lihtsalt võtta kätte ja poriga loopida ja kirjutada sellest, mida ei tea natukestki.

oot, teid on kahjustatud, teid on poriga loobitud ja keda tuleks anda kohtusse – inimest, kes tahab oma raha tagasu saada. Samas kinnitatakse – jah, olen võlgu, siis on kõik ka ju õige, mida siia on kirja pandud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tõutäkk

Isik, kes siin selle postituse tegi, ei tea kahjuks taustast midagi ja ega teda ei huvita ka, nii politsei kui veebikonstaabel soovitasid anda kohtusse, sest kahjustatud on paljusid inimesi, kes selle asjaga on seotud, tegelikult on seda halb teha, sest oleme ju talle võlgu, kuid sellised kirjutised on väga valusad, kogu elu ja töö olen pannud võrkpalli arendamisele, kaks viimast aastat tegelenud asjade kordaajamisega ja see on uskumatu, et niimoodi saab keegi lihtsalt võtta kätte ja poriga loopida ja kirjutada sellest, mida ei tea natukestki.

oot, teid on kahjustatud, teid on poriga loobitud ja keda tuleks anda kohtusse – inimest, kes tahab oma raha tagasu saada. Samas kinnitatakse – jah, olen võlgu, siis on kõik ka ju õige, mida siia on kirja pandud.

Ongi õige. Kusjuures politsei helistas mulle ka ülemöödunud(või möödunud) nädalal ja uuris, kas mul FB Raplamaa rahvas grupis tehtud teemas toodu kohta ka tõendid on (ilmselt oli IK mingi kaebuse esitanud). Ütlesin, et on küll, nii kohtumäärused kui ka kirjavahetus. Siis öeldi, et on ok. Kuid manitseti vaoshoitusele. Ei sõnakestki, et olen seadusest üle astunud. Ilmselt on politseil lihtsam, kui ei nähta ilmset süütegu lasta isikutel tsiviilkohtuvaidluses asjad lahendada. Aga Kohila 3 gruppi asusid ringkaitsesse ja kõik minu sellelaadsed teemad kustutati. Kahe puhul (Kohila kirbikas ja Kohila OTT) väideti, et tegu müügigruppidega ja sellised teemad ei kuulu sinna. Kuigi minuarust peaks hoiatama ka müügigruppides petturigeeniga isikute eest. Kolmandas grupis Kohila valla elanikud, minu päringu peale vabandati ja soovitati uus teema teha, kuid kuna üks teine võlausaldaja oli jõudnud teha samasisulise teema, siis puudus sellel mõte. Ja päev hiljem, kas blokiti meid grupist või lõpetas grupp eksisteerimise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolmandas grupis Kohila valla elanikud, minu päringu peale vabandati ja soovitati uus teema teha, kuid kuna üks teine võlausaldaja oli jõudnud teha samasisulise teema, siis puudus sellel mõte. Ja päev hiljem, kas blokiti meid grupist või lõpetas grupp eksisteerimise.

Kui otsida, siis on grupp olemas, mina võiksin liituda, kui tahaksin. Seega oled blokitud.

Ja toetan sind täielikult. Olen ka Kohila võrkpalliklubi aktivistiga (inimese nime tõesti ei mäleta) kokku puutunud mõned aastad tagasi. Nurus meilt ühte teatavat abi ja tegi seda väga ebameeldivalt. Ei julge tõesti öelda, kas oli sama isik või ei, kustutasin selle ebameeldiva kirjavahetuse. Loodan, et leiad teised petetud ka ja saate midagi ette võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kuskohast see nimi tuttav ette tuli, siis avastasin, et Ingrid Kangur müüb läbi interneti marju (postitab FB-i gruppides), kurke ja midagi veel. Saadab konto numbri FB messangeri kaudu ja tahab 100% ettemaksu.
Kuna mul oli ühe FB-i seenelisega kehv kogemus, kus ettemaksu võeti ja seeni võis ootama jäädagi, siis mul lõi kuklas mingi pirn põlema ja ma ei teinud ettemakset.
Lugedes seda teemat, siis võib julgelt öelda, et ei tasu Ingrid Kanguri nimele ühtegi ettemakset teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tõutäkk

Mõtlesin, et kuskohast see nimi tuttav ette tuli, siis avastasin, et Ingrid Kangur müüb läbi interneti marju (postitab FB-i gruppides), kurke ja midagi veel. Saadab konto numbri FB messangeri kaudu ja tahab 100% ettemaksu.

Kuna mul oli ühe FB-i seenelisega kehv kogemus, kus ettemaksu võeti ja seeni võis ootama jäädagi, siis mul lõi kuklas mingi pirn põlema ja ma ei teinud ettemakset.

Lugedes seda teemat, siis võib julgelt öelda, et ei tasu Ingrid Kanguri nimele ühtegi ettemakset teha.

Tema kontod peaksid ju kohtutäituri poolt blokeeritud olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isik, kes siin selle postituse tegi, ei tea kahjuks taustast midagi ja ega teda ei huvita ka

Kas teada peaks huvitama või? Miks Sa annad katteta lubadusi üldse? Öelnud kohe, et maksab paari aasta pärast tagasi, mitte paari nädala. Ülimalt häbematu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu, milline sõnadega manipuleerija see võlgnik ju siin on!
Hakkab ründama laenuandjat, kes ootab oma laenu 1,5aastat ja üritab tõmmata endale haletsust.
Mul oli ka kunagi üks sugulane, kes rääkis kõikidele usaldajatele, et KOHE-KOHE saab võlg tagasi makstud ning täna on katseajaga tuntud varas. Nii tuttav tuli ette, kui selle “treeneri” kirja siin lugesin. Samade mõttekäikudega.

Väga hea, et Ardi selle naise avalikustas, üks taoline jälle päevavalgele toodud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Petavad ka pensionärid. Endalgi sellistega kurb kogemus.
Õigusest ja ülbusest petistel juba puudust ei tule.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tema kontod peaksid ju kohtutäituri poolt blokeeritud olema.

Miks ta siis kuulutab Saku ja Kohila gruppides, et müüb erinevaid tooteid? Kui see raha kontole kanda, siis täitur võtab selle kohe ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingi miinimum on ikka, mis inimesele arvelt lubatud võtta on iga kuu (juhul, kui laekub midagi), kui konto arestitud on, ega siis inimest päris nälga jäeta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just. Suvel oli neid mitmeid,kes oma ‘kaupa’ ootama pidid, summad ei olnud väiksed. Ka mina pidin temaga tehingu tegema,aga kuna lubatud ajaks kaupa polnud ega ka kirjadele ei vastanud jäi katki. Ei tee tehinguid inimesega,kes lubab kaupa päeval enne lõunat,aga lõpuks kirjutab õhtul kell 22+,mil mul pole sellega enam midagi teha,küsimustele ei vastatud kuigi oli näha,et on aktiivne igalpool mujal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tuttav andis ka laenu, kaheks kuuks ja nii oli vaja. Tuttav inimene ka, mitte võõras. Üle poole aasta küsis võlga tagasi. Näiteks lubas raha maksta tagasi 1 juuliks ja kohe 2 juuli helisats – kus on raha. Lubati laupäevaks – pühapäeval sõne. lisaks sms, e-kirjad jne. Aga tagasi sai.
Seega tuleb kohe, häbenemata hakata raha tagasi küsima, kuna just loodetakse, et inimene unustab, on piinlik (miks?) vms.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

tuttav andis ka laenu, kaheks kuuks ja nii oli vaja. Tuttav inimene ka, mitte võõras. Üle poole aasta küsis võlga tagasi. Näiteks lubas raha maksta tagasi 1 juuliks ja kohe 2 juuli helisats – kus on raha. Lubati laupäevaks – pühapäeval sõne. lisaks sms, e-kirjad jne. Aga tagasi sai.

Seega tuleb kohe, häbenemata hakata raha tagasi küsima, kuna just loodetakse, et inimene unustab, on piinlik (miks?) vms.

Mulle kirjutas eelmisel nädalal nii,, kannan raha üle ja minutipealt olgu minu postitused sotsiaalmeediast kadunud. Vastasin, et kohe kui näen laekumist kustutan teema, minu sõna selle peale. Ei tulnud mingit laekumist. Ka sel nädalal on ta lubanud kanda, kuid ei miskit. Kui kannab siis kustutan fb-st nagu lubatud. Siinse postituse kustutamisega on ilmselt tiba keerulisem.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

Ardi, hoian pöialt, ehkki aidata ei oska.

Postituste kadumisest pole tal mingit pikemaajalist kasu, kui ta samamoodi jätkab.

Please wait...
Postitas:
kitah

mul on tunne, et ma tundsin ta ema, äärmiselt tore ja südamlik naine oli. kui see on nüüd tõesti tema (noorem) tütar, siis ilmselt ema keerab hauas ringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube. Ja veel säutsub siin Perekoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on nende kahe isiku vaheline teema ja enne, kui kohtuotsus pole langenud vōlgniku kahjuks on ennatlik kuulutada vōlglaseks isikut, kui sellisest.

Kui sa loeksid teemaalgatust siis näeksid, et on olemas kohtuotsused, 7 isiku poolt Ingrid Kanguri vastu. Seega pole jutt ennatlikkusest kohane.

Siit tekib kűsimus: ja sa sellest hoolimata müüsid/osutasid teenust talle!?

Siis ma ei teadnud seda. Ma ei kaevanud tema tausta uurides piisavalt sügavale. Jäin pidama sinna, et tal on osaühing, kuulub Kohila võrkpalliklubi juhatusse ja on kaasomandis kinnisvara. Praeguseks hetkeks on abikaasade kaasomand jagatud ja võlgnik tehtud varatuks. See on ka teine põhjus peale kohustuste täitmata jätmise peaks pöörduma politseisse. Kelmus+ tahtlik varatuks tegemine.

Ja jutt oli tal hea, vajas võrkpalliklubile kiiresti lühiajalist laenu järgneva kuu alguseni, mil vallast saab 2000eurise tegevustoetuse. Laenasingi 1300eur, talle kui eraisikule, 1,5-ks nädalaks, millest nüüd on saanud 1,5 aastat. Ütlesin, et intressi ei küsi, aga mul läheb kindlasti 2 nädala pärast raha vaja, kuna Tsehhist on tellitud kaup ja kui see on Eestis, siis esitatakse arve, ning pean ära tasuma. Kui tähtaeg käes, siis hakkas keerutamine pihta. Viimane lubadus oli üleeile, et õhtul kannab ära. Eile päeval küsisin, et laekumist pole, kirjutas, et kontrolliksin üle. Igatahes mida pole on raha.

Selliseid tehinguid saab ju pankrotimenetluses tagasipöörata, kui on selleks alust arvata.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Tegin teema ka FB gruppi Saku valla elanikud. https://www.facebook.com/groups/1831355360431479/permalink/2320436024856741/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin teema ka FB gruppi Saku valla elanikud. https://www.facebook.com/groups/1831355360431479/permalink/2320436024856741/

Tubli. Sakust peavad inimesed teadma, sest ta kuulutab Saku grupis päris tihti, aga ma olen näinud ka Harku valla elanike lehel tema kuulutusi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õpetlik lugu.
Mina olen vastanud alati rahaküsijatele (neid on vast olnud viie ringis viimasel viiel aastal), et raha saab laenata pangast. Eraisikult laenu tagasisaamine on alati loterii ja ega kaevata pole ka kuhugi, kirjutad raha korstnasse.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Õpetlik lugu.

Mina olen vastanud alati rahaküsijatele (neid on vast olnud viie ringis viimasel viiel aastal), et raha saab laenata pangast. Eraisikult laenu tagasisaamine on alati loterii ja ega kaevata pole ka kuhugi, kirjutad raha korstnasse.

Samas jälle ettevõtjed vahel aitavad teineteist lühiajaliste laenudega. Minul on näiteks talvel tööd vähe, siis on rahaliselt kitsas. Nt eelmine kuu laenasin sõbralt 1500eur kuuks ajaks, ka mina olen talle varem laenanud. Vastastikkune sõbra intress on 1% kuus. Nüüd varsti peaks hakkama tagasi maksma, kuid hetkel pole nii palju. Seega on mul variant, kas küsin pikendust veel kuuks, siis oleks ok. Kui talle ei sobi, siis tuleb laenata kolmandast kohast, et saaks talle ära maksta. Laenata poleks vaja olnud, kui üks kunde poleks alt hüpanud. Töömaht oleks olnud üle 2000eur. Aga leidis kellegi, kes sai kohe tulla, ajal kui mina Hiiumaal saekaatriteenust tegin. Isegi ei teavitanud mind sellest, oli kokku lepitud sel esmaspäeval 11.02. Tol hommikul helistasin, vastas, et te ju käisite ja tegite ära. Ajas ise ka segamini midagi.
Mis aga puutub Võrkpalliklubi tegemisi, siis tohib ette võtta täpselt niipalju kui rahalised vahendid, ehk toetused, sponsorid ja sportlaste oma osalustasu kokku, võimaldavad. Aga mitte grammigi rohkem. Laenude peale sportimiskarjääri üles ehitada ei tohi. Kui raha pole, siis oleks pidanud jätma selle Euroliiga kus seda ja teist. Laenud on lubatavad vaid lühiajaliseks kasutamiseks, a-la kuni toetustest saab tagasi maksta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vōta seda, kui sponsorlust Eesti sporti. Pole nii suur summa, et oma elu selle taha seisma jätta. Tōenäosus seda raha tagasi saada on 0 ja see vōlgniku hoiatus töötab ainult 5% kodanikele. Teised on nagunii usaldavad ja unustavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vōta seda, kui sponsorlust Eesti sporti. Pole nii suur summa, et oma elu selle taha seisma jätta. Tōenäosus seda raha tagasi saada on 0 ja see vōlgniku hoiatus töötab ainult 5% kodanikele. Teised on nagunii usaldavad ja unustavad.

Mis mõttes vägisi sponsoriks!!!
Kui minu usaldust oleks keegi niimoodi kuritarvitanud ja tagadimakset ei paista, ma mõnitaks sellist nahhaali oma viimse elupäevani. Paneks kõikvõimslikesse kohtadesse häbiks üles, et kõik teaksid millise naisega tegu. Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, ta teeb oma margi ikka korralikult täis. Käib terve elu….silt otsaees ja ükski normaalne tööandja ei lase uksest sisse.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Lisaks on veel infi tulnud. Tädike on võtnud trennipoistelt 40eur dresside ostmiseks raha ja poisid pole dresse näinud, ning raha pole ka tagasi makstud. Lisaks olla ühele võrkpallitreenerile 3 kuu raha võlgu jäänud ja see olevat koos poistega oma grupi moodustanud, mistõttu ka valla toetusraha jagati pooleks. Ja veel üks ,,sponsor,,. https://www.facebook.com/groups/sakuturg/permalink/1541970919270433/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes vägisi sponsoriks!!!

Kui minu usaldust oleks keegi niimoodi kuritarvitanud ja tagadimakset ei paista, ma mõnitaks sellist nahhaali oma viimse elupäevani. Paneks kõikvõimslikesse kohtadesse häbiks üles, et kõik teaksid millise naisega tegu. Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, ta teeb oma margi ikka korralikult täis. Käib terve elu….silt otsaees ja ükski normaalne tööandja ei lase uksest sisse.

Tänasel päeval on vōimalik paljudest muredest ka nōme vahetusega vabaneda probleemidest. Vähemalt osaliselt tähelepanu alt välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks on veel infi tulnud. Tädike on võtnud trennipoistelt 40eur dresside ostmiseks raha ja poisid pole dresse näinud, ning raha pole ka tagasi makstud. Lisaks olla ühele võrkpallitreenerile 3 kuu raha võlgu jäänud ja see olevat koos poistega oma grupi moodustanud, mistõttu ka valla toetusraha jagati pooleks. Ja veel üks ,,sponsor,,. https://www.facebook.com/groups/sakuturg/permalink/1541970919270433/

Sa tōsimeelselt usud, et siin sōnavōtnu oligi see vōrkpalli treener! Sellega sa vōid küll endale ämbri jala külge saada.
Ma julgeks pakkuda, et väga rumal sinust,kui sul pole muud tōendit selle kohta, kui kasutajanimi”kägu”.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.