Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Teema: Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Postitas:
Kägu

Kas nime saab suvaliseks sõnaks vahetada või peab mõne eelkäija nime võtma?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

võrkpall on võrratu

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Sa tōsimeelselt usud, et siin sōnavōtnu oligi see vōrkpalli treener! Sellega sa vōid küll endale ämbri jala külge saada.
Ma julgeks pakkuda, et väga rumal sinust,kui sul pole muud tōendit selle kohta, kui kasutajanimi”kägu”.

Vähemasti selle teema lingi ma talle saatsin ja kuna on öelnud, et teab mind perekoolist, siis on ta ilmselt siin ka kasutaja.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Vōta seda, kui sponsorlust Eesti sporti. Pole nii suur summa, et oma elu selle taha seisma jätta. Tōenäosus seda raha tagasi saada on 0 ja see vōlgniku hoiatus töötab ainult 5% kodanikele. Teised on nagunii usaldavad ja unustavad.

Mis mõttes vägisi sponsoriks!!!

Kui minu usaldust oleks keegi niimoodi kuritarvitanud ja tagadimakset ei paista, ma mõnitaks sellist nahhaali oma viimse elupäevani. Paneks kõikvõimslikesse kohtadesse häbiks üles, et kõik teaksid millise naisega tegu. Eesti on nii väike, kõik tunnevad kõiki, ta teeb oma margi ikka korralikult täis. Käib terve elu….silt otsaees ja ükski normaalne tööandja ei lase uksest sisse.

Tänasel päeval on vōimalik paljudest muredest ka nōme vahetusega vabaneda probleemidest. Vähemalt osaliselt tähelepanu alt välja.

Mis sellest kasu, kui ta oma võrkpalliklubi uue nimega hakkab juhtima?

Please wait...
Postitas:
kitah

Ardi, kui sa raha tagasi saad, siis anna, palun, sellest ka teada, eks.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Ardi, kui sa raha tagasi saad, siis anna, palun, sellest ka teada, eks.

Sellega saad teada, kui teemad siit ja FB-st kadunud on. Meil on praegu veel üks käik varuks. Eks võlgnik saab järgmisel nädalal sellest teada, siis võin ka siia kirjutada. See on ka põhjus miks teised võlausaldajad meedia poole veel ei viitsi pöörduda.

Please wait...
Postitas:
kitah

Mul FB-d ei ole ja su teema võib liikuda ka tahapoole. Siis oleks hea, kui sa seda tõstaksid – näevad teised ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vōta seda, kui sponsorlust Eesti sporti. Pole nii suur summa, et oma elu selle taha seisma jätta. Tōenäosus seda raha tagasi saada on 0 ja see vōlgniku hoiatus töötab ainult 5% kodanikele. Teised on nagunii usaldavad ja unustavad.

Paraku võtan mina seda kui põhjust mitte iial Eesti sporti sponsoreerida. Kui ikka sellised petised eesti spordi nimel tegelevad raha väjapetmisega ja siis spordiarmastajad soovitavad petmisega lihtsalt leppida, et olgu siis sponsorlus, siis tänan, ei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soovin ka edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ardi, mis sellest teemast ja võlast on saanud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tõutäkk

Ardi, mis sellest teemast ja võlast on saanud?

Võlg on ikka maksmata, nagu näha. Täna saatis FB-sse sõnumi.
kui palju peab inimeses tigedust olema, et muudkui teist inimest rünnata???
Vastasin.
Inimesel on stress, mille on põhjustanud teine inimene oma petmistega
Ta endiselt ei tunne, et oleks midagi valesti teinud ja ikka arvab, nagu talle tehtaks ülekohtuselt liiga. Mitte üht vabandust, kui ei suudeta kokkulepitud tähtajaks kohustusi täita, mitte üht palvet tähtaja edasilükkamiseks. Just nagu oleks iseenesestmõistetav kokkulepetest kinni mittepidamised.

Please wait...
Postitas:
kitah

Küll kuul kelmid märgib, ütles vanameister Arvi Kork ikka selliste kohta. Ja eks parim kaitse ole pealetung, niisiis ta ründabki hoopis sind. Aga ole tugev ja ära jäta. Võiksid nüüd selle uhke promoartikli peale omakorda lehte artikli panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB lehele vōib kes tahes sisestada mida tahes. See konto vōib ammu häkitud ja hōivatud olla. Loeb ikka see, mis näost näkku vestlusel toimib. Ülejäänud on kōik bullsitt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

kasuta võlaküti abi

Please wait...
Postitas:
Kägu

FB lehele vōib kes tahes sisestada mida tahes. See konto vōib ammu häkitud ja hōivatud olla. Loeb ikka see, mis näost näkku vestlusel toimib. Ülejäänud on kōik bullsitt.

Loevad ikka eelkõige teod. Ja see inimene on võlgu juba 1.5 aastat üle tähtaja. Ja ta ei ole vabandanud, uut tähtaega ega graafikut pakkunud. Ei midagi. Yxik on täiesti ülesleitav ka siis, kui FB kaudu suhelda ei saaks. Nii et kui tal vähegi oleks tahtmist, võtaks ta yxikuga ühendust, et see probleem lahendada. Ta ilmselgelt ei taha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas ta sõidab Taxifyga ka? Nimi muidugi suht tavaline. Mul oli sellenimeline taksojuht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kasuta võlaküti abi

See Päär-Kitt tandem läheb oluliselt kallimaks, ma kardan.

Kohalik leht oleks küll ok mõte!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et kohalik leht selle avaldab?
Kas sa tõesti arvad, et enne selle promoartikli avaldamist ei olnud lehetegijatel õrna aimugi selle tädi tumedamast poolest?
Olen enam kui kindel, et just sellise tegevuse õigustamiseks või silumiseks see artikkel valmis vorbitigi.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

kasuta võlaküti abi

Kirjutasin maakonnalehe toimetusse.
Tere!

Olete teinud artikleid Kohila võrkpalliklubi eestvedajast Ingrid Kangurist.
Paraku on mündil ka teine pool, mis väljendub nii võlausaldajate kui ka teenuseosutajate petmise näol. Sõlmitud kokkulepped ja tähtajad on asjad, mis Ingrid Kangurit absoluutselt ei huvita. Lisaks sellele, et ta ei maksa tagasi ei võetud võlgu, ning ei tasu tellitud teenuste eest on ta isegi näiteks võrkpallipoistelt kogunenud dresside jaoks raha, kuid dresse pole nad senimaani näinud, kuigi on ammuilma tellimisel märgitud numbritest välja kasvanud.
Infot võite kaevata siit.
https://foorum.perekool.ee/teema/hoiatan-petisest-sarivolgniku-ingrid-kanguri-eest/
Ja siit.
https://www.facebook.com/groups/1923589721193225/permalink/2369937303225129/
Võlausaldajad oleksid tänulikud, kui te avaldaksite Ingrid Kanguri tegeliku pale.
Võin teile anda ka teiste võlausaldajate kontaktid.

Lugupidamisega Ardi Soovik

Please wait...
Postitas:
Kägu

kasuta võlaküti abi

Kirjutasin maakonnalehe toimetusse.

Raplamaa sõnumid loodame,et on sõltumatu. Võid ka Õhtulehele ja Ekspressile vihje anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RAPLAMAA Sõnumitel ka oma fb leht. Sinna võite ju ka kirjutada.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Netis ka selline üleskutse.
https://www.facebook.com/groups/volgnikudpetturidavalikuks/permalink/1223776417776306/?__xts__%5B0%5D=68.ARA8zX3w4-wmizUPB2-zLRBpmvT0MWT2HkafQcLwdoeqFNw-3EzSZyysXvsjk6t6KF8SK_BFOZf011Nf2LEnpRMuQX8wGks6NdN1tOMSzW0PcnOu2_lm73OioQC8LnYPRUfXMK7VP6Kxko111faad-aayC5sEBW37MCrp8JuJKSXYFtLuruNryEqdA-e_72BTR9HjFzKY3BeEM3fLAbaIzdQaEzHFcAWJgSeenQJ1SzSgGIZLrcZ5Y8pHja4If-fBPXtLRhSQFHd76tviEOY8HSR2wSIpTarrxRdwMBRzB9FvkA_Pok2pFnP0e2hGw&__tn__=-R

Please wait...
Postitas:
Kägu

Netis ka selline üleskutse.

https://www.facebook.com/groups/volgnikudpetturidavalikuks/permalink/1223776417776306/?__xts__%5B0%5D=68.ARA8zX3w4-wmizUPB2-zLRBpmvT0MWT2HkafQcLwdoeqFNw-3EzSZyysXvsjk6t6KF8SK_BFOZf011Nf2LEnpRMuQX8wGks6NdN1tOMSzW0PcnOu2_lm73OioQC8LnYPRUfXMK7VP6Kxko111faad-aayC5sEBW37MCrp8JuJKSXYFtLuruNryEqdA-e_72BTR9HjFzKY3BeEM3fLAbaIzdQaEzHFcAWJgSeenQJ1SzSgGIZLrcZ5Y8pHja4If-fBPXtLRhSQFHd76tviEOY8HSR2wSIpTarrxRdwMBRzB9FvkA_Pok2pFnP0e2hGw&__tn__=-R

See ilmselt kinnises grupis,ei näe paraku

Please wait...
Postitas:
kitah

Ajaleht on avalik ja see on kõige parem. Kõigil pole aega kuskil grupis ja netis istuda ja asju välja kaevata, aga ajaleheartiklist ikka kuulevad, kui midagi sellist on, ning võsatelegraaf teeb ka oma töö.

Please wait...
Postitas:
Kägu

on ta isegi näiteks võrkpallipoistelt kogunenud dresside jaoks raha, kuid dresse pole nad senimaani näinud, kuigi on ammuilma tellimisel märgitud numbritest välja kasvanud.

Nooh, mis seal siis nii, poisid võtku seda kui spordi sponsoreerimist …

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Räägin natukene kronoloogiast.
2017 suvel tekkis mõte, et varasemalt aastaid mõttes olnud investeeringuprjokti teostamiseks. Selleks esitasin kohaliku Leader projektile investeeringutaotluse ,, Mobiilse nelikanthöövelduse,, näol. Taotluse esitasin nn viimasel minutil.
Taotlus kiideti heaks ja sain septembris projektiga edasi minna. Projektimaht oli koos käibega ca 30 000eur, millest toetus 60% käibemakuta summast, ehk umbes 15 000eur. Kuna mul investeerimiseks vahendeid oli umbes 15 000, siis võtsin Swedpangast laenu oktoobri keskpaigast jaanuari keskpaigani 3-kuuks 15 000eur. Projektis oli 7 tarnijat. Kõik ülejäänud asjad sain ma suht kiiresti kätte, kuid laastuimuriga läks aega, selle tarneks öeldi mulle nov algus. Ja tol momendil pöörduski minu juurde IK, omalühiajalise laenusooviga. Kuna mul oli vaba raha, mida paari nädala pärast alles kasutada oli vaja, siis laenasingi lühiajaliselt raha välja. Nüüd kui kaup(laastuimur) saabus, tuli ka ülejäänu 2/3 tasumise(1/3 oli ettemaks) arve ja siis tekkis probleem. Müüja oli kauba kohale toonud, kuid mina ei saanud tasuda, sest IK lubadustega ju arveid ei maksa. Lisaks tarnijale tasumisele rippus peakohal ka Swedbanga laenu tagasimakse tähtaeg. Ehk enne oleks pidanud olema komplekt koos (asjad kohal, arved olemas ja maksedokumendid ka) Ilmselt oleks sobinud arve, millel maksetähtaeg oleks olnud tulevikus, kuid möödunud maksetähtajaga arve ilma maksedokumendita arvatavasti mitte. PRIA -l on aega väljamakse tegemiseks kuni 2 kuud. Igatahes tänu sõpradelt saadud laenuga tasusin viimase arve, sain tehtud PRIA-le väljamaksetaotluse, ning sain tasutud ka laenu vist tänu päev varem laekunud PRIA maksele.
Pääsesin tänu sõpradele panga poolsetest sanktsioonidest, lisaks sanktsioonidele oleks kukkunud ka krediidireiting, mis võiks pärssida edaspidise laenu saamisi. Laastuimuri tarnija suhtes minu usaldusväärsus kindlasti tänu IK-le kukkus.
Projekt ise siin.
http://lintsaekaater.ee/mobiilne-nelikanthoeoeveldamine.html

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägin natukene kronoloogiast.

2017 suvel tekkis mõte, et varasemalt aastaid mõttes olnud investeeringuprjokti teostamiseks. Selleks esitasin kohaliku Leader projektile investeeringutaotluse ,, Mobiilse nelikanthöövelduse,, näol. Taotluse esitasin nn viimasel minutil.

Taotlus kiideti heaks ja sain septembris projektiga edasi minna. Projektimaht oli koos käibega ca 30 000eur, millest toetus 60% käibemakuta summast, ehk umbes 15 000eur. Kuna mul investeerimiseks vahendeid oli umbes 15 000, siis võtsin Swedpangast laenu oktoobri keskpaigast jaanuari keskpaigani 3-kuuks 15 000eur. Projektis oli 7 tarnijat. Kõik ülejäänud asjad sain ma suht kiiresti kätte, kuid laastuimuriga läks aega, selle tarneks öeldi mulle nov algus. Ja tol momendil pöörduski minu juurde IK, omalühiajalise laenusooviga. Kuna mul oli vaba raha, mida paari nädala pärast alles kasutada oli vaja, siis laenasingi lühiajaliselt raha välja. Nüüd kui kaup(laastuimur) saabus, tuli ka ülejäänu 2/3 tasumise(1/3 oli ettemaks) arve ja siis tekkis probleem. Müüja oli kauba kohale toonud, kuid mina ei saanud tasuda, sest IK lubadustega ju arveid ei maksa. Lisaks tarnijale tasumisele rippus peakohal ka Swedbanga laenu tagasimakse tähtaeg. Ehk enne oleks pidanud olema komplekt koos (asjad kohal, arved olemas ja maksedokumendid ka) Ilmselt oleks sobinud arve, millel maksetähtaeg oleks olnud tulevikus, kuid möödunud maksetähtajaga arve ilma maksedokumendita arvatavasti mitte. PRIA -l on aega väljamakse tegemiseks kuni 2 kuud. Igatahes tänu sõpradelt saadud laenuga tasusin viimase arve, sain tehtud PRIA-le väljamaksetaotluse, ning sain tasutud ka laenu vist tänu päev varem laekunud PRIA maksele.

Pääsesin tänu sõpradele panga poolsetest sanktsioonidest, lisaks sanktsioonidele oleks kukkunud ka krediidireiting, mis võiks pärssida edaspidise laenu saamisi. Laastuimuri tarnija suhtes minu usaldusväärsus kindlasti tänu IK-le kukkus.

Projekt ise siin.

http://lintsaekaater.ee/mobiilne-nelikanthoeoeveldamine.html

Ma tavaliselt ei vannu. Kui rumal saab olla? Sul pole endal raha ja sa annad laenatud raha laenuks, teades, et sul on KAHE nädala pärast seda raha hädasti tarvis!?

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Ma tavaliselt ei vannu. Kui rumal saab olla? Sul pole endal raha ja sa annad laenatud raha laenuks, teades, et sul on KAHE nädala pärast seda raha hädasti tarvis!?

Ta ju lubas 1,5 nädala pärast tagasi maksta valla tegevustoetusest. Võrkpalliklubi ju ilmselt saab ju pearaha ja see tundus usutav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raha saab laenuks anda siis kui sul raha on. Sinul ei olnud – see raha ei olnud sinu raha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ardi läks populaarse mantra õnge a la kõik inimesed on head.
Kunagi ma vaidlesin sel teemal ühe töökaaslasega ja ta raius ikka oma positiivsust edasi: “kõik inimesed on head”.:)

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.