Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Teema: Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

Postitas:
Kägu

Sa poleks seda kronoloogiat siia pidanud parema. Sul oli enne seda parem imago.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Raha saab laenuks anda siis kui sul raha on. Sinul ei olnud – see raha ei olnud sinu raha.

Ja jah, palgad laenavad välja ju puhtalt enda raha. Eh, totu!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis siin tema imagoga on pistmist? Inimene usaldas teist ja sai petta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis siin tema imagoga on pistmist? Inimene usaldas teist ja sai petta.

Jah,võlg on võõra oma!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kuskohast see nimi tuttav ette tuli, siis avastasin, et Ingrid Kangur müüb läbi interneti marju (postitab FB-i gruppides), kurke ja midagi veel. Saadab konto numbri FB messangeri kaudu ja tahab 100% ettemaksu.

Kuna mul oli ühe FB-i seenelisega kehv kogemus, kus ettemaksu võeti ja seeni võis ootama jäädagi, siis mul lõi kuklas mingi pirn põlema ja ma ei teinud ettemakset.

Lugedes seda teemat, siis võib julgelt öelda, et ei tasu Ingrid Kanguri nimele ühtegi ettemakset teha.

Ju ta siis ei leidnud metsast seeni ja ei hakanud igaks juhuks kärbseseeni ka korjama 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Räägin natukene kronoloogiast.

2017 suvel tekkis mõte, et varasemalt aastaid mõttes olnud investeeringuprjokti teostamiseks. Selleks esitasin kohaliku Leader projektile investeeringutaotluse ,, Mobiilse nelikanthöövelduse,, näol. Taotluse esitasin nn viimasel minutil.

Taotlus kiideti heaks ja sain septembris projektiga edasi minna. Projektimaht oli koos käibega ca 30 000eur, millest toetus 60% käibemakuta summast, ehk umbes 15 000eur. Kuna mul investeerimiseks vahendeid oli umbes 15 000, siis võtsin Swedpangast laenu oktoobri keskpaigast jaanuari keskpaigani 3-kuuks 15 000eur. Projektis oli 7 tarnijat. Kõik ülejäänud asjad sain ma suht kiiresti kätte, kuid laastuimuriga läks aega, selle tarneks öeldi mulle nov algus. Ja tol momendil pöörduski minu juurde IK, omalühiajalise laenusooviga. Kuna mul oli vaba raha, mida paari nädala pärast alles kasutada oli vaja, siis laenasingi lühiajaliselt raha välja. Nüüd kui kaup(laastuimur) saabus, tuli ka ülejäänu 2/3 tasumise(1/3 oli ettemaks) arve ja siis tekkis probleem. Müüja oli kauba kohale toonud, kuid mina ei saanud tasuda, sest IK lubadustega ju arveid ei maksa. Lisaks tarnijale tasumisele rippus peakohal ka Swedbanga laenu tagasimakse tähtaeg. Ehk enne oleks pidanud olema komplekt koos (asjad kohal, arved olemas ja maksedokumendid ka) Ilmselt oleks sobinud arve, millel maksetähtaeg oleks olnud tulevikus, kuid möödunud maksetähtajaga arve ilma maksedokumendita arvatavasti mitte. PRIA -l on aega väljamakse tegemiseks kuni 2 kuud. Igatahes tänu sõpradelt saadud laenuga tasusin viimase arve, sain tehtud PRIA-le väljamaksetaotluse, ning sain tasutud ka laenu vist tänu päev varem laekunud PRIA maksele.

Pääsesin tänu sõpradele panga poolsetest sanktsioonidest, lisaks sanktsioonidele oleks kukkunud ka krediidireiting, mis võiks pärssida edaspidise laenu saamisi. Laastuimuri tarnija suhtes minu usaldusväärsus kindlasti tänu IK-le kukkus.

Projekt ise siin.

http://lintsaekaater.ee/mobiilne-nelikanthoeoeveldamine.html

Ma tavaliselt ei vannu. Kui rumal saab olla? Sul pole endal raha ja sa annad laenatud raha laenuks, teades, et sul on KAHE nädala pärast seda raha hädasti tarvis!?

Tekib õiguatatud küsimus, mis huvi Soovikul oli, et protsendita ja tagatiseta laenatud rahast laenu andis. Lootis naise saada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

2017 suvel tekkis mõte, et varasemalt aastaid mõttes olnud investeeringuprjokti teostamiseks. Selleks esitasin kohaliku Leader projektile investeeringutaotluse ,, Mobiilse nelikanthöövelduse,, näol. Taotluse esitasin nn viimasel minutil.

Taotlus kiideti heaks ja sain septembris projektiga edasi minna. Projektimaht oli koos käibega ca 30 000eur, millest toetus 60% käibemakuta summast, ehk umbes 15 000eur. Kuna mul investeerimiseks vahendeid oli umbes 15 000, siis võtsin Swedpangast laenu oktoobri keskpaigast jaanuari keskpaigani 3-kuuks 15 000eur. Projektis oli 7 tarnijat. Kõik ülejäänud asjad sain ma suht kiiresti kätte, kuid laastuimuriga läks aega, selle tarneks öeldi mulle nov algus. Ja tol momendil pöörduski minu juurde IK, omalühiajalise laenusooviga. Kuna mul oli vaba raha, mida paari nädala pärast alles kasutada oli vaja, siis laenasingi lühiajaliselt raha välja. Nüüd kui kaup(laastuimur) saabus, tuli ka ülejäänu 2/3 tasumise(1/3 oli ettemaks) arve ja siis tekkis probleem. Müüja oli kauba kohale toonud, kuid mina ei saanud tasuda, sest IK lubadustega ju arveid ei maksa. Lisaks tarnijale tasumisele rippus peakohal ka Swedbanga laenu tagasimakse tähtaeg. Ehk enne oleks pidanud olema komplekt koos (asjad kohal, arved olemas ja maksedokumendid ka) Ilmselt oleks sobinud arve, millel maksetähtaeg oleks olnud tulevikus, kuid möödunud maksetähtajaga arve ilma maksedokumendita arvatavasti mitte. PRIA -l on aega väljamakse tegemiseks kuni 2 kuud. Igatahes tänu sõpradelt saadud laenuga tasusin viimase arve, sain tehtud PRIA-le väljamaksetaotluse, ning sain tasutud ka laenu vist tänu päev varem laekunud PRIA maksele.

Pääsesin tänu sõpradele panga poolsetest sanktsioonidest, lisaks sanktsioonidele oleks kukkunud ka krediidireiting, mis võiks pärssida edaspidise laenu saamisi. Laastuimuri tarnija suhtes minu usaldusväärsus kindlasti tänu IK-le kukkus.

Projekt ise siin.

Ma tavaliselt ei vannu. Kui rumal saab olla? Sul pole endal raha ja sa annad laenatud raha laenuks, teades, et sul on KAHE nädala pärast seda raha hädasti tarvis!?

Tekib õiguatatud küsimus, mis huvi Soovikul oli, et protsendita ja tagatiseta laenatud rahast laenu andis. Lootis naise saada?

Pole küll minu asi, aga võimalik et lapsed käisid trennis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Projekt ise siin.

Pole küll minu asi, aga võimalik et lapsed käisid trennis.

Võimalik. Ta ise teab kommenteerida.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Võib teema kustutada. Vastavalt lubadusele ma kustutan postitused, kui põhivõlg saab tasutud.
Mismoodi seda üldse kustutada saab? Ainus nupp mis on, teata ebasobivast. Sinna lahtrisse panin, et sooviksin oma teema kustutada.

Please wait...
Postitas:
kitah

Tähendab, maksis siis ära?

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Tähendab, maksis siis ära?

Põhivõla jah. Kõrvalnõuded (leppetrahv ja kohtukulud) on endiselt üleval, eks sellega tegeleb täitur edasi. Kuid kokkulepe oli selline, et kui põhivõlg makstud, siis võtan oma teemad maha.

Please wait...
Postitas:
kitah

nädsa, oli siis ikkagi kasu sellest asjast siin. ega eesti on nii väike, siis kui renomee on nii pees, enam eriti elu ei ole, rääkimata, et saaks kedagi veel lollitada ja petta, eriti valla ja asutuste tasemel. ja peamine, ta on seda kõik ISE endale teinud.
selle kohta võiks klassikat tsiteerida, et kui kaugele inimlaps võib langeda, kui ta oma hinge eest hoolt ei kanna.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

nädsa, oli siis ikkagi kasu sellest asjast siin. ega eesti on nii väike, siis kui renomee on nii pees, enam eriti elu ei ole, rääkimata, et saaks kedagi veel lollitada ja petta, eriti valla ja asutuste tasemel. ja peamine, ta on seda kõik ISE endale teinud.

selle kohta võiks klassikat tsiteerida, et kui kaugele inimlaps võib langeda, kui ta oma hinge eest hoolt ei kanna.

Häda on selles, et moded ei ole ikka teemat maha võtnud.
Paluksin kõigil, kes veel teemat külastavad, minu avapostituse all olevale nupule ,, Teata ebasobivast,, vajutada ja lisada, et autor soovib teema kustutamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu meelest see teema võik igavesest ajaks igavesti siia jääda ja alati google otsingus välja tulla, sest jah nüüd maksis ära, kuid ega see tegu olematuks muuda ning sellised tembud kipuvad inimestel korduma. võib-olla sinu laen maksti ära mõne uue ohvri laenuga, ega seda me ju ei tea…
aga ok vajutasin ka nupule, nagu soovisid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tubli oled, Ardi. Olgu sul selle naisekiiksuga kuidas on, aga sa oled aus ja sirgjooneline ja tegelikult oskad ka raha teha ja majandada. Minu lugupidamine. Hea, et oma raha kätte said.
Teema võib jääda või saada kustutatud. Kui ka jääb, siis on siin ju hilisemates kommentaarides kirjas, et teemaalgataja tahtis kustutamist ja ei petnud toda võlgnik-tädi oma lubadusega seda teha.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 91 kuni 105 (kokku 105 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatan petisest sarivõlgniku Ingrid Kanguri eest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.