Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatus! Hotell Inger Narvas

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Hoiatus! Hotell Inger Narvas

Postitas:
Kägu

Käisime Narvas “Kremli ööbikuid” vaatamas ja ööbisime hotellis Inger.
Hotellituba kubises lutikatest. Esimesest juhuslikust leiust (hulkus padja peal)hakkasime edasi uurima ja neid oli kõikjal: voodis, voodi all, seinal jne. Kui informeerisime hotelli administraatorit ja palusime uut tuba, siis hotelli suure täituvuse tõttu seda nad võimaldada ei saanud. Aga ega see uudis neis erilist elevust või üllatust ei tekitanud ka.
Vihale ajab see, et tegin vastavasisulise hoiatuse Tripadvisorisse ja tänaseks oli postitus eemaldatud. Mõned aastad tagasi oli ülevaadetes samasugune aga venekeelne hoiatus, seega näib olevat korduv probleem. Kui me poleks sõpradega tuppa veel muljeid jagama jäänud, poleks me neid ilmselt ka avastanud.
Jagage palun infot ja kes seal ööbima juhtuvad, vaadake kogu kaasas olnud pagas hoolikalt üle, et neid tegelasi endale koju ei viiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vihale ajab see, et tegin vastavasisulise hoiatuse Tripadvisorisse ja tänaseks oli postitus eemaldatud.

Minu jaoks ebameeldiv üllatus (lisaks lutikatele muidugi), et Tripadvisorist selliseid postitusi NII lihtsalt eemaldada saab. See sait peaks ju ometi olema erapooletu ja seisma hea selle eest, et info liiguks, ning et see oleks ka asjakohane. Ma olen vist naiivne, aga minu jaoks oli see postituse maha võtmine üllatus.

Samas mäletan, et keegi tegi paar aastat tagasi katse ja asus Tripadvisoris kiitma restorani, mida tegelikkuses ei eksisteerinud. Kiitvaid kommentaare erinevatelt kasutajatelt tuli robinal… Eks see näitab ka üht-teist selle saidi usaldusväärsuse kohta.

Hotelli suhtes soovitan sul aga kindlasti teha avaldus Tarbijakaitsesse. Ma ise küll teeks. Lutikate olemasolu näitab ju teravat sanitaarprobleemi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

natuke teemasse ka: meie näiteks ööbisime Sillamäel hotellis Krunk. see oli küll meeldiv kogemus, olime valmis palju hullemaks, kuna idaviru ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

#2903798:

Vihale ajab see, et tegin vastavasisulise hoiatuse Tripadvisorisse ja tänaseks oli postitus eemaldatud.

Minu jaoks ebameeldiv üllatus (lisaks lutikatele muidugi), et Tripadvisorist selliseid postitusi NII lihtsalt eemaldada saab. See sait peaks ju ometi olema erapooletu ja seisma hea selle eest, et info liiguks, ning et see oleks ka asjakohane. Ma olen vist naiivne, aga minu jaoks oli see postituse maha võtmine üllatus.

postitus võib olla kadunud, aga ehk on asi siiski kontrollimisel? teisest küljest oleks ju päris hea, kui mingi kontroll kõige karmimate süüdistuste puhul siiski olemas oleks? muidu paned aga konkurendi kohta kirja, et lutikad ja ongi kliente kohe rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hotelle kontrollid siiski Terviseamet. Tehke parem sinna vihje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

IIuuu! keegi idamaine külastaja võibolla tõi need kaasa sinna hotelli. Nõukogude ajal oli näiteks Mustamäe paneelelamutesse kolinud sissesõitnutel selline komme, et prussakad ja lutikad toodi tikutoosiga kaasa uude elamisse ja lasti seal lahti. See pidi head õnne ja edu tooma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kardate lutikaid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõukogude ajal oli näiteks Mustamäe paneelelamutesse kolinud sissesõitnutel selline komme, et prussakad ja lutikad toodi tikutoosiga kaasa uude elamisse ja lasti seal lahti. See pidi head õnne ja edu tooma.

Ma olen ka seda kuulnud, aga usun, et tegemist on siiski linnalegendiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõukogude ajal oli näiteks Mustamäe paneelelamutesse kolinud sissesõitnutel selline komme, et prussakad ja lutikad toodi tikutoosiga kaasa uude elamisse ja lasti seal lahti. See pidi head õnne ja edu tooma.

võimalik, et see tikutoosivärk on linnalegend, aga see on küll fakt, et venelaste jaoks oli prussaks vaat et püha ikooniga võrdne tegelane. suured kortermajad ei saanud korraga kunagi prussakatõrjet teha, kui majas elas palju venelasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kardate lutikaid?

Ei karda, sest ta ei tapa kedagi. Aga mingile 5-8mm läbimõõduga putukale oma verd küll ei tahaks toiduks loovutada. Sääsk on tema kõrval kääbus.
Sa teed seda heameelega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kardate lutikaid?

Kas sa lutika haisu oled tundnud? Mina juhuslikult olen, sest minu lapsepõlves suutsid nad kõrvalkorteri joomapunkrist ka kuidagi meie juurde ronida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kardate lutikaid?

Kardan küll ja väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole linnalegend. Ebausk ja harimatus paraku tõstsid mitmed parasiitputukad venelaste jaoks pühasse seisusesse. Eriti austatud olid prussakad (tarakanid) ja neid võeti tõesti mõnikord “õnnetoovate lemmikutena” kolides kaasa.
Seda, kuidas venelased olid suht šokeeritud, kui eestlased asusid tarakane hävitama, olen lugenud päris paljudest ajalugu kajastavatest raamatutest, eriti Siberiteemalistest… Eesti naine paneb pragudesse prussakamürki, Vene naine karjatab: Issand, mida te teete? Ei tohi püha looma tappa, muidu sul elus õnne ei ole! 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjuta neile otse inger@inger.ee
Arvustada saab ka Facebookis, Bookingus ja Google Mapsis
https://www.facebook.com/pg/Hotellinger/reviews
https://www.booking.com/reviews/ee/hotel/inger.et.html
https://goo.gl/maps/38J2cuB927J2

Samuti tasub kontakteeruda Puhka Eestis veebilehega, et võibolla polev sobiv seda reklaamida
https://www.puhkaeestis.ee/et/hotell-inger
Kontakt tourism@eas.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma loodan väga, et sa lutikaid omale koju kaasa ei viinud (desinfitseerisid asjad, pesid riided jne). Selleks piisab ainult ühest munast, et lutikad ka sinu kodus levima hakkaksid. Ma olen kunagi tudengina selle lutikaõuduse üle elanud. Neist iseseisvalt lahtisaamine on pea võimatu, kuna nad levivad ülikiiresti ja on peidus igas väiksemaski praos. Proffide tehtud lutikatõrje on päris kallis ja siis pole ka tulemus 100 protsenti garanteeritud. Meil ei aidanud muu, kui enamuse mööbli minemaviskamine.
See, mida see hotell praegu teeb, on tõsiselt kuritegelik. Kui lutikad on neil ühes toas, on nad suure tõenäosusega igas toas. Ja kõik seal ööbinud inimesed viivad lutikad omale koju kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt nõus viimase postitusega. Ei ole lahenduseks paluda uut hotellituba, kuna ilmselt on lutikad vallutanud terve hotelli. Nad mahuvad läbi igast seinapraost ja nakkus levib.

Olen lapsepõlves ühe korra lutikatega kokku puutunud, kui käisime kooliga Venemaal spordivõistlustel ja ööbisime paigas, kus olid lutikad. Seda hirmsat kihelemist üle keha, kui nad une ajal su verd imesid, mäletan siiani. Koju minnes pidin oma riided õue jätma, ema tuli hommikumantliga välja (meil oma aed). Murule jäetud reisiriided läksid läbikeetmisele ja pärast triigiti kõik veel triikrauaga üle. Ainult nii toimides jäi lootus, et nad majja kaasa ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Murule jäetud reisiriided läksid läbikeetmisele ja pärast triigiti kõik veel triikrauaga üle. Ainult nii toimides jäi lootus, et nad majja kaasa ei tule.

Lihtsalt huvipärast: kas aitaks riiete/asjade viimine saunalavale? Temperatuur isegi natuke kõrgem kui keetes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Murule jäetud reisiriided läksid läbikeetmisele ja pärast triigiti kõik veel triikrauaga üle. Ainult nii toimides jäi lootus, et nad majja kaasa ei tule.

Lihtsalt huvipärast: kas aitaks riiete/asjade viimine saunalavale? Temperatuur isegi natuke kõrgem kui keetes.

Kahtlen, aga ega hullu tea– äkki aitabki. Mu õde käis samuti Venemaa-avarustes spordilaagrites ja meie peres oli tavaks tema koju tulles riidekohvrid õue külma kätte jätta. Kuidas palaval suvel see probleem lahendada on muidugi hea küsimus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

riidekohvrid õue külma kätte jätta.

Kas putukad sulades/soojas ellu ei ärka?

Please wait...
Postitas:
Kägu

riidekohvrid õue külma kätte jätta.

Kas putukad sulades/soojas ellu ei ärka?

Võivad ärgata küll, kui miinuskraadid pole piisavad.

https://et.wikipedia.org/wiki/Voodilutikas

Olen käinud palju reisimas, elanud suvalistes hotellides, odavates ja kallites, autotrippide käigus ööbinud teel sadades tubades, siiski pole mul õnnestunud ühtki parasiiti koju kaasa tuua. Kohvreid pole õue külmuma jätnud ega saunalavale viinud, pesumasinasse on läinud vaid must pesu, ülejäänud asjad on kolinud tagasi oma tavalistesse kappidesse-kummutitesse-riiulitele.
Olen näinud nii lutikaid, prussakaid kui ka vaaraosipelgaid, koju pole keegi jõudnud.
Ühe korra olen täid saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nii julm
Voodilutikad paljunevad sugulisel teel. Isane voodilutikas kasutab paaritumistehnikat, mida nimetatakse traumaatiliseks seemendamiseks – torgates teravaotsalise suguorgani suvalisse kohta emase voodilutika kehal ja pritsib partneri kehasse seemnerakke, mis seal ringi liiguvad, kuni leiavad muna. Emased surevad paaritumise järgselt tihti sisemistesse vigastustesse.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatus! Hotell Inger Narvas