Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatus! Hotell Inger Narvas

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Hoiatus! Hotell Inger Narvas

Postitas:
Kägu

Tänan hoiatamast! Omal oli plaan sinna ööbima minna, aga nüüd langeb see küll välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas mina pean sinu eest sellest Terviseametile teatama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes sinult seda palus? Teemaalgataja hoiatab ebasanitaarsete tingimustega hotelli eest ja mina olen alati selliste hoiatuste eest tänulik. Reisin palju Eestis ringi ja suvel oli taas plaanis ka Narva minna.

Tänapäeval on rahvas nii alandlik ja hirmul, et pigem tõmmatkse vaikselt pea õlgade vahele ja taandutakse, selle asemel, et õigustatult lärmi lüüa. Kui oled saanud ebakvaliteetset teenust ja teenusepakkuja mingit kompromissi ei paku, siis tuleks minu meelest alati asi avalikkuse ette tuua.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes sinult seda palus? Teemaalgataja hoiatab ebasanitaarsete tingimustega hotelli eest ja mina olen alati selliste hoiatuste eest tänulik. Reisin palju Eestis ringi ja suvel oli taas plaanis ka Narva minna.

Tänapäeval on rahvas nii alandlik ja hirmul, et pigem tõmmatkse vaikselt pea õlgade vahele ja taandutakse, selle asemel, et õigustatult lärmi lüüa. Kui oled saanud ebakvaliteetset teenust ja teenusepakkuja mingit kompromissi ei paku, siis tuleks minu meelest alati asi avalikkuse ette tuua.

Teemaalgataja võiks hoiatada rohkem inimesi kui kolme. Kui ma näen kõnniteel lahtist kaevukaant, siis ma ei ütle seda kahele esimesele vastutulijale vaid teatan linnavalitsusele ja/või politseile.
Natuke austust kaaskodanike vastu pole vist palju paluda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kardate lutikaid?

Pärast seda, kui ühes Tartu “hotellis” ööbides endale kätele lutikahammustused sain, mis üles paistetasid ja püsisid ikka mitu head nädalat, siis tõesti, enam lutikatega kohtuda ei soovi.

Kuna on reaalne oht, et tood hotellist need endale koju ning neist on siis väga keeruline lahti saada, siis jah, kardan küll lutikaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned aastad tagasi oli Inger vist ainus hotell üldse Narvas ning kõike muud kui soodne.
Lutikaid toona ei täheldanud, aga mahla lahjendamine veega oli küll veider. Või tehti see siis kraaniveega lahjendades konsentraadist?
Ma isegi oleks nõus seal veel ööbima kui hinnakiri oleks sõbralikum siiras lootuses, et see tükk aega tagasi toimunud lutika jamps on lahenenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast seda, kui ühes Tartu “hotellis” ööbides endale kätele lutikahammustused sain, mis üles paistetasid ja püsisid ikka mitu head nädalat, siis tõesti, enam lutikatega kohtuda ei soovi.

Mis “hotellis” täpsemalt?

Kõigile teistele – teema on 2018.aastast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis “hotellis” täpsemalt?

Asus Annelinnas. Administratsioonile öeldes nad ka eriti üllatunud ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pärast ühte ööd selle hotellis rohkem sinna ei lähe. Selle raha eest oleks võinud ikka toas mustusest läbi imbunud mööbli välja vahetada ja ja seinad üle värvida.

Narvas on väga hea ööbimiskoht muide Kangelaste apartement. Väga puhas ja viisakas koht. Väga soodne ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tripadvisoris ei saa reviewsid eemaldada niisama lihtsalt. Enne ilmumist käivad need päris inimese silma alt läbi, mistõttu võis jääda vale mulje. Avalikuks saavad päeva-paariga ja kui juba kõigile näha, siis võtab nädalaid, et midagi maha saada ning põhjendus selleks peab väga hea olema.

Toitlustusäris tegutsejana tean, et enamik pigem eelistavad avaliku vastusega halbu review’sid ümber lükata või neid ignoreerida kui hakata Tripadvisori kadalippu läbima. Seda isegi siis kui tegu on ilmselge laimuga konkurentide poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vau, me oleme Rootsi tasemele jõudnud. Enam ei tohi tõde rääkida, millised halvad nähtused mõne rahvusega rohkem seotud. Perekool kustutab ära. Kui ütleks, et võrukestel on mingi pahe, siis seda ära ei kustutata.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hoiatus! Hotell Inger Narvas