Esileht Koolilaps Homme kooli!

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Homme kooli!

Postitas:

Ma saadaks hea meelega kooli, aga laps ise veidi tõbine, ei saa minna. Kolmas klass. Ta ise ka pigem õpiks koolis, mitte kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole Tallinnast, aga lein, et lapsed oleksid pidanud veel 2 nädalat kodus olema, et siis saab selle aastavahetuste pidude laine maha, praegu viivad just haiguse kooli. Aga ei jätanud teda ka koju.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadaks kooli, kui saaks. Viies klass distantsõppel.

Sama siin, ainult et elame madala nakatumisnäitajaga piirkonnas. Distantsõpe on halvasti korraldatud ning tundidesse sissepääsemise tagabki ainult see, et lapsevanemana olen samuti kodukontoris ja saan aidata nii oma last kui ka osasid tema klassikaaslaseid nt. Meeti sisenemisel jne. Õpetajatega probleemist rääkimine on kui peaga vastu seina jooksmine, kuid jah, õnneks olen kodus olemas.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks te hirmutate oma lapsi. 9. ja 12. klass ise otsustavad Tallinnas ja mujal võiks ka lapsed ise otsustada, aga mitte läbi teie hirmude. Ja samahästi võib täiskasvanud pereliige tuua viiruse koju, miks süüdistada selles lapsi. Me kõik oleme inimesed ja võime haigestuda. Ärge otsige patuoinaid. Ka juhul kui laps toobki viiruse koju, ärge teda süüdistage.

Lastel jääb praktiliselt üks aasta vahele ilma sõprde ja korraliku hariduseta. Mõelge ka sedapidi.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sinu otsustada, kas saadad või mitte. Kui ta teeb kodus koolitööd ära ja esitab õpetajale, siis ei tohiks probleem kodusolemisega tekkida.

Õpetajana ütlen küll, et kui jätkub jälle see hübriidõpe, kus pooled on koolis ja pooled kodus, siis … sõitke seenele. Eriti veel, kui need pooled pidevalt vahetuvad. See nõuab kaht moodi tundide ettevalmistust, kaht moodi tagasisidet, hiljem kodus algab teine tööpäev nendega, kes kodunt üritasid millestki aru saada.

Ma just olen mõelnud, et mõistlikum oleks õpetajatel koolist tunde läbi viia distantsõppena neile, kes ei saa, julge või taha kooli kohale tulla. Need lapsed kes kohapeal on näevad ju sama materjali mida arvutiski jagatakse kodus olijatele ja kõik saavad ju küsida kui probleeme arusaamisega. Mis seal siis nii väga erinevat ikka on? Ilmselt pensionieelikud tõedti e saa ega tahagi seda it õppest aru saada ja eelistavad kontaktõpet aga 50- peaks ju kõik ikka enam vähem pihta süsteemile saama.

Suur tänu hea ettepaneku eest, asun seda kohe rakendama!

50+, kasvanud koos arvutitega

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 22:25; 11.01 09:20; 11.01 09:25; 12.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes kodunt üritasid millestki aru saada. Mis ainet õpetad?

Mul tekkis ka sama küsimus. Mis käändes on sõna kodunt?

KUHU me jõudnud oleme? Teie puhul vist ei saa distantsõppe kaela ajada. Miks täiskasvanud inimesed oma emakeelt ei oska?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 22:25; 11.01 09:20; 11.01 09:25; 12.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lõpuklassi laps läks kooli. Eelmisel aastal niigi pea 1,5 oli kodus. Algul omal valikul ja siis juba valitsuse korraldusel. Las käib korra koolis ka, vabalt võib juhtuda, et saadetakse kõik uuesti koju. Ja kuna tegu on Tallinna kooliga, siis on koolimaja hetkel üsna tühi nagunii. Mask ka loomulikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid 2 klassi ja 9 klassi lapsed kooli, 5 klassi poiss pidi kahjuks koju jääma. Meie perele see distantsõpe üldse ei sobi, loodan, et järgmine nädal kõik koolis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatsin Harjumaal 2. klassi lapse kooli hea meele ja kerge südamega. Põdesime koroona jõulude ajal ära. Lapsele distantsõpe üldse ei meeldi, koolis koha peal käib väga hea meelega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 klassi laps on covid haigena kodus olnud, nüüd antikehasid pungil ja läks kooli 🙂

Lõpetage palun tähenärimine, see on inetu. Isegi kirjutad/kirjutame ju vahel kiiresti ning vigadega, sisu see ei muuda. Õpetaja lause mõte oli täiesti arusaadav.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps ei lähe kooli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 klassi laps on covid haigena kodus olnud, nüüd antikehasid pungil ja läks kooli ????

Lõpetage palun tähenärimine, see on inetu. Isegi kirjutad/kirjutame ju vahel kiiresti ning vigadega, sisu see ei muuda. Õpetaja lause mõte oli täiesti arusaadav.

Kui sa mind silmas pidasid, siis mingit kiirustamise viga ma ei teinud. Ei teinud üldse viga.
Kui kedagi teist, siis palun vabandust.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.01 22:25; 11.01 09:20; 11.01 09:25; 12.01 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma räägin oma kogemuse pinnalt. Elame USAs, kus on teadagi astronoomilised koroonanumbrid juba pikalt olnud, aga esimesel võimalusel saatsin oma lapse oktoobris kooli ja ta on siiani saanud probleemideta käia. Pole isegi ühtegi lähikontakti juhtumit olnud (siin on selleks oma klass ja koolibuss), kool on kohustatud teatama, kusjuures suur kool on, 1100 last (kuni 5.klassini). Kannab maski juba neljandat kuud (”tänu” sellele pole ka kordagi nohu ega köha olnud), ei kurda maski üle, on rõõmus, et saab sõpru näha ja ei pea arvuti taga istuma tundide viisi, nagu kooliaasta alguses. Peale vaheaega läks jälle rõõmsalt kooli, õnneks õpetajad on sama entusiastlikud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes kodunt üritasid millestki aru saada. Mis ainet õpetad?

Mul tekkis ka sama küsimus. Mis käändes on sõna kodunt?

KUHU me jõudnud oleme? Teie puhul vist ei saa distantsõppe kaela ajada. Miks täiskasvanud inimesed oma emakeelt ei oska?

Kodust ja kodunt on mõlemad õiged. Lugege rohkem ja harige end.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Koolilaps Homme kooli!