Esileht Koolilaps Homme õpetajate päev

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Homme õpetajate päev

Postitas:

Kas on mõtet õpetajale midagi viia?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on mõtet õpetajale midagi viia?

Kas tahad viia? Ega see pole sundus ega kohustus ju. Sisetunde küsimus rohkem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on mõtet õpetajale midagi viia?

Ei ole, enamasti nad ei pane selle järgi hindeid. Kuigi…mine seda tea. Juba “Viimses reliikvias” öeldi, et kõik on müüdavad, mõni on ainult natuke kallim kui teine.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss käis küsimas, et kas võib lilli võtta – meil on aias tohutult krüsanteeme, eks siis võtab sealt kimbu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mõtet. Sinul ei ole, võibolla mõnel teisel on mõte viia. Kuna sa küsisid, siis ju ei ole sa ise seda mõtet avastanud ja sinu viidu ei omaks mingit tähendust niikuinii.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel oli päevikusse paber kleebitud teatega, et 5. okt on õpetajate päev ja pea oma õpetajat lille või väikese kingitusega meeles.
Eriti imelik väljapressimine tundus see mulle…
Siis laps ütles, et teate kleepis sinna pikapäevaõpetaja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita midagi viia lasteaiaõpetajatele. Eelmisel aastal lasin lapsel viia kommikarbi, et õpetada lapsele kinkimise rõõmu ja rõõmustada ka õpetajaid. Polnud odav karp. Pärast laps rääkis, et õpetajad olid kommikarbi abile kojuviimiseks andnud ja abi läkski sellega koju.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita midagi viia lasteaiaõpetajatele. Eelmisel aastal lasin lapsel viia kommikarbi, et õpetada lapsele kinkimise rõõmu ja rõõmustada ka õpetajaid. Polnud odav karp. Pärast laps rääkis, et õpetajad olid kommikarbi abile kojuviimiseks andnud ja abi läkski sellega koju.

Ja mis seal siis valesti oli? Abi ju ka tegeleb lastega. Ju siis õpetajad otsustasid, et abil on seda kõige rohkem vaja.
Ise olen lasteaeda viinud 3 kommikarpi või suurt šokolaadi. Et nii õpetajad kui abi saaks igaüks isikliku.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kooner on lasteaeda üksainus kommikarp viia! Minu laps viis täna mõlemale õpetajale ja õpetaja abile. Koolis käiv laps viis kommikarbi ainult oma klassijuhatajale.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:46; 05.10 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kooner on lasteaeda üksainus kommikarp viia!

mis jutt see on? seda ühte suurt karpi saab ju lasteaias mitu päeva ühiselt süüa.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 12:19; 05.10 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…et õpetada lapsele kinkimise rõõmu ja rõõmustada ka õpetajaid…

Karbi abile andmine ei välista sugugi neid kahte… Kui liigseid tähendusi mitte külge pookida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kooner on lasteaeda üksainus kommikarp viia!

mis jutt see on? seda ühte suurt karpi saab ju lasteaias mitu päeva ühiselt süüa.

Ta ju ei öelnud, et ta viis suure karbi. Ja peab ikka tõesti hiiglaslik olema, et lausa mitu päeva 20+ last ja 3 õpetajat ühiselt süüa saavad. Pigem jäi mulje, et viidi üks karp ühele õpetajale ja kuna ei jagunud nagunii lastele, siis lõpuks anti õpetaja abile.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 11:46; 05.10 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti kooner on lasteaeda üksainus kommikarp viia!

mis jutt see on? seda ühte suurt karpi saab ju lasteaias mitu päeva ühiselt süüa.

Ta ju ei öelnud, et ta viis suure karbi. Ja peab ikka tõesti hiiglaslik olema, et lausa mitu päeva 20+ last ja 3 õpetajat ühiselt süüa saavad. Pigem jäi mulje, et viidi üks karp ühele õpetajale ja kuna ei jagunud nagunii lastele, siis lõpuks anti õpetaja abile.

kas igast karbist v tahvlist v pakist peaks jaguma lastele? (kui lapsed väiked olid, siis ma ise viisin meelega õpetajatele selliseid komme, mida lapsed pigem ei söö.) eks õpetajad ikka jagavad lastega endale toodud maiustusi, kuid see ei ole küll see, miks ma neile kommikarbi viin. ühiselt söömise all mõtlesin ikka seda, et õpetajad ja abi saaksid mitu päeva ühiselt süüa. kõik õpetajad ei ole ju õpetajate päeval töölgi, kas nemad peaksid siis ilma jääma? minu meelest on õpetajatest väga ilus, et nad ühe karbi abile andsid, abisid peavad meeles ilmselt ainult osa lapsi (või tegelikult vanemaid).

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 12:19; 05.10 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna suurem osa lapsevanemaid õpetaja abisid inimeseks ei pea, siis loomulikult peavad õpetajad ise abisid meeles.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahjuks lugesin seda teemat liiga hilja. Oleks tahtnud lastele lilled kaasa anda aga unustasin. Üldse ei tulnud meelde, et selline päev on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 17:16; 05.10 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna suurem osa lapsevanemaid õpetaja abisid inimeseks ei pea, siis loomulikult peavad õpetajad ise abisid meeles.

Minul oli kogu aeg suur mure sellel teemal, kui mul kõik kolm last korraga lasteaias käisid, igaüks ise rühmas. Elame maal ka ja kusagilt poolelt teelt lilli võtta pole, peenras on oktoobris u. paar enam-vähem õiekest. Siis iga kord sai kõigile kolmele lapsele ühe kimbukese tehtud ja astusid uksest sellega sisse ning andsid sellele, kes ette jäi. Sest poole päeva pealt neil veel õpetaja vahetus ka, lisaks veel õpetaja abid, 9 kimpu lilli on natuke liiast. Ja siis alati veel tunned süümepiinu söögitädide ees, kes on majas ainukesed, kellele keegi lilli ei too.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 17:16; 05.10 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese klassi lapselt küsisin, kas soovib õpetajale õpetajate päevaks kingituse teha. Soovis küll. Valis õpetajele helkuri, täna hommikul koolis andis üle.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovita midagi viia lasteaiaõpetajatele. Eelmisel aastal lasin lapsel viia kommikarbi, et õpetada lapsele kinkimise rõõmu ja rõõmustada ka õpetajaid. Polnud odav karp. Pärast laps rääkis, et õpetajad olid kommikarbi abile kojuviimiseks andnud ja abi läkski sellega koju.

Ei maksa siis üle oma varju hüpata 🙂 Nii kaob ju ära igasugune kinkimise rõõm, kui pere-eelarve selle tõttu rebeneb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Homme õpetajate päev